Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoki samotny

Kobiety wolą w końcu niskich czy wysokich mężczyzn??

Polecane posty

Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Przy Twoim wzroście powinieneś raczej startować do panienek 170 +...może tu jest problem. Podbijasz do panienek, dla których jesteś za wysoki...jak Ty sobie to wyobrażasz...laska ma 156 cm...Ty prawie 2 metry ...nawet "wymiana śliny" będzie kłopotliwa...

takie niskie dziewczyny też lubią wysokich...po prostu autor jest jakiś nieciekawy w sensie ogólnego prezentowania się ( sylwetka, twarz, charakter). Tak, czytałam że nic mu nie brakuje ale to być może tylko w jego opinii. Z jakiegoś powodu te laski nie dają mu szansy już na starcie....no chyba, ze faktycznie ma takiego pecha, że trafia tylko na takie co to wolą nieco wyszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam 157, mój partner ponad 190, więc nie piszcie, że dla niskich kobiet taki mężczyzna nie jest odpowiedni, bo wszystko zależy od gustu. Jedna będzie się czuła źle przy takiej różnicy wzrostu, a inna przeciwnie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Ale co ja poradzę jak uwielbiam takie małe kruszynki które moge na rękach nosić 🙂 może to dziwne ale mam taki instynkt opiekuna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Ale co ja poradzę jak uwielbiam takie małe kruszynki które moge na rękach nosić 🙂 może to dziwne ale mam taki instynkt opiekuna 🙂

może jestes jakiś przyyyebany z charakteru, może nie jesteś tak przystojny jak Ci się wydaje...może nastepnym razem warto zapytać konkretnej laski czemu nie i co z Tobą nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wolą wysokich ale wzrost to nie wszystko...

podobnie jak faceci wolą duże piersi niż małe ale same duże cycki to nie wszystko jak laska ma brzydki ryj i choyyową całą resztę figury w dodatku jeszcze zhjyyebany charakter. Czaisz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Ostatnio rozważałem też opcję przespania się z prostytutką, taki byłem zdesperowany ale uznałem jednak że to nie etyczne, mój niewyżyty ogier potrzbuje normalnej kobitki, najlepiej dziewicy 🙂 zostawiajcie numery drogie panie jak lubicie dwumetrowców 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam kumpla 198 cm właśnie...ale też ma problem w wyrwaniem loszki ... moim zdaniem z dwoch powodów :

1) ma wzrost ale nie ma sylwetki...taki typowy "suchoklates", patyczak, co przy jego wzroście wygląda jeszcze bardziej groteskowo. Gębę też ma raczej średnią (zakola na półczachy, takie dziwne dziury...ślady po leczonym trądziku). 

2) za wysoko (tutaj taka ironia :D)  mierzy...koleś nie ma ani super kasy, ani wyglądu a startuje do panienek które wyglądają jak modelki VS, no to sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 godziny temu, Gość plathussss napisał:

kobiety wolą :

1) wysokich,

2) dobrze wykształconych z dobą pracą,

3) bogatych,

4) z przystojną twarzą (ładne zęby, żadnego zeza, bez zakoli),

5) dobrze zbudowanych (umięśniony, z płaskim brzuchem)

 

jak nie masz co najmniej 3 z tych cech to nie masz szans na podziubdzianie czegoś lepszego niż pijanego kaszalota z wiejskiej remizy.

Wystarczy mieć czwartą lub piątą i reszta nie ma znaczenia. Natomiast jak się nie ma ani 4 ani 5, to tylko trzecia może pomóc, przy czym takiego mężczyzny żadna kobieta nie pokocha, będzie z nim tylko dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mądrych , odpowiedzialnych ,czułych .

Tak, tak, z pewnością...

Każda tak pisze, a jak przychodzi co do czego, to takich facetów olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Z jakiegoś powodu te laski nie dają mu szansy już na starcie...

Niekoniecznie. Mi też nie dają szans, żeby je bliżej poznać, nawet koleżeństwem nie są zainteresowane. Zresztą nawet wśród mężczyzn nie mam znajomych... A próbuję inicjować kontakt i mam zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
2 godziny temu, Gość gość napisał:

może nastepnym razem warto zapytać konkretnej laski czemu nie i co z Tobą nie tak ?

Żeby się ośmieszyć i zrobić z siebie frajera? Chyba żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala

Atrakcyjny facet to wysoki,a kurduple są śmieszni, ale i tacy są na świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Ulala napisał:

Atrakcyjny facet to wysoki,a kurduple są śmieszni, ale i tacy są na świecie 

nie każdy wysoki jest atrakcyjny...Tomasz Karolak jest wysoki...i jest atrakcyjny, serio ?

choć fakt, że facet uchodzący za atrakcyjnego te 180 cm powinien mieć co najmniej. 

a jeżeli ma 8 cyfrową kwotę na koncie to wzrost nie ma znaczenia - nawet z 165 cm podobałby się każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie każdy wysoki jest atrakcyjny...Tomasz Karolak jest wysoki...i jest atrakcyjny, serio ?

choć fakt, że facet uchodzący za atrakcyjnego te 180 cm powinien mieć co najmniej. 

a jeżeli ma 8 cyfrową kwotę na koncie to wzrost nie ma znaczenia - nawet z 165 cm podobałby się każdej.

Karolak jest wysoki? Coś mi się nie wydaje.Ile ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Karolak jest wysoki? Coś mi się nie wydaje.Ile ma wzrostu?

ma ponad 190 wiec uchodzi za wysokiego zważywszy, że standardowy męski wzrost to 175-185 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Karolak jest wysoki? Coś mi się nie wydaje.Ile ma wzrostu?

A nie widać na oko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A nie widać na oko? 

Sprawdzilam i ma niby 191cm. Moze sobie troche dodał. No nie wyglada na tyle, moze dlatego, ze na filmie jest jakby rowny z Kozuchowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pararampam1234

Tu nie chodzi o wzrost..kobiety lubią mężczyzn o określonych cechach charakteru czyli opiekuńczych,odpowiedzialnych,zaradnych życiowo,dających poczucie bezpieczeństwa i tak jak powyżej ktoś napisał zdecydowanych kiedy trzeba...ja bym dodała jeszcze uczciwych i lojalnych ale to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej jak facet jest o glowe wyzszy od swojej partnerki. Jasne, ze dwu metrowy facet moze sie zakochac w kobiecie 157 cm i vice versa...ale nie beda wizualnie pasowac do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Pararampam1234 napisał:

Tu nie chodzi o wzrost..kobiety lubią mężczyzn o określonych cechach charakteru czyli opiekuńczych,odpowiedzialnych,zaradnych życiowo,dających poczucie bezpieczeństwa i tak jak powyżej ktoś napisał zdecydowanych kiedy trzeba...ja bym dodała jeszcze uczciwych i lojalnych ale to chyba oczywiste

Tak, tak, wszystkie tak piszecie, a jak przychodzi co do czego, to takich facetów olewacie.

Mam te cechy i żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja ukochana ma jakieś 160, nie wiecej, ja 170 i ją bardzo podniecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

biorąc pod uwagę, że kobiety mają najczęściej około 160 to dla nich taki ideał to 185 cm. 

facet 190 + pasuje do kobiet powyżej 170.

Facet, który ma 170 i mniej ....ma przesrane. 

mniej wiecej tak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska

Wysokich ale jak ktoś nie ma charakteru i mózgu to nawet 2,5metra nie pomogą . Mam nadzieję że to nie jest tak że im wyższy tym bardziej wyposażony to zresztą też nie jakiś szczególny atut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Facet, który ma 170 i mniej ....ma przesrane. 

 

bym powiedziała, że mniej niż 175 cm...175 to takie absolutne minimum. Inaczej mężczyzna wygląda jak dziecko/karzełek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość pineska napisał:

Wysokich ale jak ktoś nie ma charakteru i mózgu to nawet 2,5metra nie pomogą . Mam nadzieję że to nie jest tak że im wyższy tym bardziej wyposażony to zresztą też nie jakiś szczególny atut. 

2,5 m ? Mi by się taki Goliat nie podobał nawet gdyby miał charakter i mózg. Dobrze ktoś tu już ujął. Najlepiej jak facet jest wyższy o głowę od swojej kobiety. Ja mam 158 i facet powyżej 190 + po prostu by mi sie nie podobał. Nie pasowalibyśmy do siebie fizycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znowu sie pustaki wypowiadaja. Dobrze że trafilem na ta jedna normalna. Idio/tkom z forum nie musze sie podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wysokich bo dają poczucie bezpieczeństwa. Taki łatwiej obroni itd.

ale sam wzrost to nie wszystko bo co z tego, że wysoki jak np. będzie takim patyczakiem bez zarysu mięśni, którego może porwać większy wiatr.

Liczy się całokształt. Wzrost może działać na plus ale sam niczego nie gwarantuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pochmurny dzień dzisiaj mamy jest dopiero południe a jakby się miał ku końcowi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak facet jest bogaty i ma pozycję społeczna to wzrost nie ma znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×