Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artkafe

Życie uczuciowe

Polecane posty

Pomóżcie mam żone ktora mnie zawsze wspiera i pociesza i jest nam dobrze tylko chodzi o to ze zakochałem sie w młodej dziewczynie.Wiem ze to złe ,ale jak ją widze to to co czuje nie da sie opisać nie potrafie o niej zapomniec juz dwa lata , chciałbym zebym mógł sie odkochac ale nie potrafie .Oszalałem na jej punkcie.Ona i tak nigdy nie bedzie moja , chcialbym o niej zapomniec ale to boli co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czas czas czas i zero kontaktu unikanie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Pomysl co ona posiada w sobie, ze Cie tak fascynuje ( i nie chodzi mi o pociag seksualny do mlodej dziewczyny, bo wtedy nie trwaloby to zauroczenie 2 lata do jednej osoby ).

Moze sposob w jaki sie do Ciebie zwraca?

To jak Cie traktuje?

Bedziesz wtedy wiedzial czego brakuje Ci w malzenstwie, mial mozliwosc porozmawiania o tym z zona ( nie o dziewczynie, ale tych swoich brakach) i byc moze szanse na zmiane i bycie szczesliwszym z zona, ktora jak piszesz jest tez Twoim przyjacielem :)

Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika zycie jest brutalne , są dni wesołe a zarazem tak ponure ze sie płakać chce .Niby w zyciu wszystko prawie mam ale uczuciowo słaby jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest zapomniec o dziewczynie młodej która jest idealna pod kazym.wzgledem..Jak próbuje to bardziej jeszcze boli , tym bardziej ze bardzo dobtze ją znam.Bede probował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, artkafe napisał:

Ciezko jest zapomniec o dziewczynie młodej która jest idealna pod kazym.wzgledem..Jak próbuje to bardziej jeszcze boli , tym bardziej ze bardzo dobtze ją znam.Bede probował

Ale dlaczego jest idealna?

Fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak patrzy te duze ciemne oczy , piekne włosy dlugie , twarz anioła figura nie da sie opisac.Miła uczciwa a zarazem poukładana i spokojna.Charakter wspanialy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, artkafe napisał:

Tak jak patrzy te duze ciemne oczy , piekne włosy dlugie , twarz anioła figura nie da sie opisac.Miła uczciwa a zarazem poukładana i spokojna.Charakter wspanialy 

No ok fizycznosc - to rozumiem.

A charakter wspanialy, bo jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
12 minut temu, artkafe napisał:

Pomóżcie mam żone ktora mnie zawsze wspiera i pociesza i jest nam dobrze tylko chodzi o to ze zakochałem sie w młodej dziewczynie.Wiem ze to złe ,ale jak ją widze to to co czuje nie da sie opisać nie potrafie o niej zapomniec juz dwa lata , chciałbym zebym mógł sie odkochac ale nie potrafie .Oszalałem na jej punkcie.Ona i tak nigdy nie bedzie moja , chcialbym o niej zapomniec ale to boli co mam robic?

Nie zazdroszczę ci autorze i ciężko znaleźć tu jakieś wyjście, ale skąd się właściwie znacie?  czy istnieje możliwość zerwania lub ograniczenia z nią kontaktu bo to chyba jedyne słuszne rozwiązanie w tej sytuacji "czego oczy nie widzą temu sercu nie żal". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ciezki temat poniewaz ona jest kolezanką moich corek i czesto jest w domu ,a ja nie moge od niej oczu oderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość Mała napisał:

Nie zazdroszczę ci autorze i ciężko znaleźć tu jakieś wyjście, ale skąd się właściwie znacie?  czy istnieje możliwość zerwania lub ograniczenia z nią kontaktu bo to chyba jedyne słuszne rozwiązanie w tej sytuacji "czego oczy nie widzą temu sercu nie żal". 

Ograniczenie nic nie da.

On musi sobie uswiadomic co jest w niej takie fascynujace ( byc moze jest lagodna, ulegla, spokojna) i zrozumiec swoje braki.

AutorzeN nie musisz tu pisac, po prostu pomysl dlaczego ma wspanialy charakter - dowiesz sie czego Ci brakuje w malzenstwie.

Pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
3 minuty temu, artkafe napisał:

To jest ciezki temat poniewaz ona jest kolezanką moich corek i czesto jest w domu ,a ja nie moge od niej oczu oderwac

Czyli jest w wieku twoich córek no to gościu pojechałeś nie ma co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w
Przed chwilą, Gość Mała napisał:

Czyli jest w wieku twoich córek no to gościu pojechałeś nie ma co. 

Nie oceniaj. Ja jestem zakochana w 18 lat starszym, bez wzajemności. Życie różne pisze scenariusze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, artkafe napisał:

Tak jak patrzy te duze ciemne oczy , piekne włosy dlugie , twarz anioła figura nie da sie opisac.Miła uczciwa a zarazem poukładana i spokojna.Charakter wspanialy 

No pewnie też zajęta zapomniałeś wspomnieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zakochana w napisał:

Nie oceniaj. Ja jestem zakochana w 18 lat starszym, bez wzajemności. Życie różne pisze scenariusze

 

Dla mnie to poprostu chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie chore , przed chwilą jakas dziewczyna napisała ze jest zakochana w starszym bez wzajemnosci czyli ona tez to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie to poprostu chore. 

A dla mnie nie. Jestem chora? Mam to gdzieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie to poprostu chore. 

To nie jest chore.

Po prostu jest.

On nic zlego nie robi, pyta tylko - za uczucia sie nie odpowiada tylko za czyny.

Nie zadreczaj sie Autorze poczuciem winy.

Skup na rozwiazaniu problemu.

Masz zone, to co czujesz jest silne ale czy warte rozpadu malzenstwa?

Moze trzeba popracowac nad obecnym zwiazkiem, a nie stawiac wszystko na jedna watpliwa karte.

Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w

dodam tylko, że broniłam się jak mogłam. Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj z.Gosc zakochana, mozna by bylo popisac i tyle .Szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w
3 minuty temu, artkafe napisał:

Tylko tutaj z.Gosc zakochana, mozna by bylo popisac i tyle .Szkoda 

Ja wiem jak jest Ci ciężko. Wiem, że nie masz z kim o tym pogadać. Daję „dobre rady” a sama kąpię się w tym uczuciu dzień w dzień. Straszne to jest ale pomyśl... kochasz i to jest na swój sposób piękne. Wiesz o czym mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajde ciebie ,, gosc zakochana,, gdzies indziej zeby normarnie popisac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w
1 minutę temu, artkafe napisał:

Znajde ciebie ,, gosc zakochana,, gdzies indziej zeby normarnie popisac 

Nie znajdziesz, zapewniam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do wszystkich to naprawde wam nie zycze takiej sytuacji , fajnie kogos oceniac nie doswiadczyc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×