Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłego dnia

Dzień dobry kocham cię, już posmarowałem tobą chleb. Dzień dobry kocham Cię, nie chcę cię z oczu stracić, więc, jeszcze więcej.. Dzień dobry kocham cię, podzielimy dziś ten ogień na dwoje, Dzień dobry kocham cię, to zapyziałe miasto niech o tym wie

Polecane posty

Gość Mar_CIN
8 godzin temu, Gość spreżynka napisał:

Kocham Cię 

Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, jak dzieci uczą się w szkole,  nie tylko zdobywają wiedzę, ale i też uczą się poprzez doświadczenia, pracę zespołową, własną kreatywność, pomysłowość. Jeszcze żadne dziecko nie nauczyło się czegoś w szkole, oglądając ją tylko z zewnątrz. Tym bardziej Państwa zachowanie na forum jest niezrozumiałe i bardzo zastanawiające. Jesteście ludźmi wychowanymi w lęki i braku akceptacji samych siebie. Żyjecie zamknięci w matriksie. A w konsekwencji to pisanie i tak musi się skończyć, bo dojdzie do uzależnienia. Jeśli potrafisz, to możesz i chcesz wyjść z tej iluzji. Proponuję zacząć się doświadczać i wtedy zobaczycie jak się wasze życie potoczy. A jeśli czegoś nie wolno, to nie wolno. Skoro dziecko w szkole respektuje zasady i czegoś nie robi, bo nie wolno, to tym bardziej dorośli powinni być mądrzejsi nie uważacie? A może po prostu dorośli powinni zacząć uczyć się od dzieci. Kochane dzieciaczki nauczą was rozumu. W nich nadzieja. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak, jak dzieci uczą się w szkole,  nie tylko zdobywają wiedzę, ale i też uczą się poprzez doświadczenia, pracę zespołową, własną kreatywność, pomysłowość. Jeszcze żadne dziecko nie nauczyło się czegoś w szkole, oglądając ją tylko z zewnątrz. Tym bardziej Państwa zachowanie na forum jest niezrozumiałe i bardzo zastanawiające. Jesteście ludźmi wychowanymi w lęki i braku akceptacji samych siebie. Żyjecie zamknięci w matriksie. A w konsekwencji to pisanie i tak musi się skończyć, bo dojdzie do uzależnienia. Jeśli potrafisz, to możesz i chcesz wyjść z tej iluzji. Proponuję zacząć się doświadczać i wtedy zobaczycie jak się wasze życie potoczy. A jeśli czegoś nie wolno, to nie wolno. Skoro dziecko w szkole respektuje zasady i czegoś nie robi, bo nie wolno, to tym bardziej dorośli powinni być mądrzejsi nie uważacie? A może po prostu dorośli powinni zacząć uczyć się od dzieci. Kochane dzieciaczki nauczą was rozumu. W nich nadzieja. Pzdr.

Z czym do ludu?Komus się ewidentnie miejsce funkcja oraz temat pomyliły.Czasy niewolnictwa skończyły się dawno temu .Ludzie dorośli piszą gdzie chcą,co chcą i jak chcą i przestan tu wyjeżdżać z jakimś matriksem. Chcesz się koniecznie tak udzielać to wio ale na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś głupia a nie zakochana. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Tak naprawdę to mam ochotę na pasztet

to zwal sobie konia przed lustrem, pasztecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia
6 godzin temu, Gość Miły dzień z Tobą napisał:

Nie ważne, czy z dużej czy małej litery, bo ja nie mam takiej maniery 😋wystarczą mi myśli i słowa,bo tam zawarta jest duszy rozmowa 😊potrafię też czytać między wierszami,i wiem,co zapisuje ciszami.. 😶Dlatego w tym temacie nie wszystko kumacie😁ale zapyziale miasto wie,że bez Niego nie istnieje. Za bardzo czytamy w sobie,by nie mieć się ku sobie😉😊Miłego dnia On...😊

To uczucie nigdy nie przeminie... jestem zszokowany tym, że coś takiego w ogóle jest możliwe 😱 IMpossible 😶

jesteś filarem mojej egzystencji 😛 fundamentem, lampą, kompasem, drogowskazem, tlenem i pożywieniem. Jak zburzymy ten mur to może i 3 wojna światowa przyjść, wszystko przeżyje, wroga rozniosę, a Ciebie nad kałużą przeniosę 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły dzień z Tobą
2 minuty temu, Gość Miłego dnia napisał:

To uczucie nigdy nie przeminie... jestem zszokowany tym, że coś takiego w ogóle jest możliwe 😱 IMpossible 😶

jesteś filarem mojej egzystencji 😛 fundamentem, lampą, kompasem, drogowskazem, tlenem i pożywieniem. Jak zburzymy ten mur to może i 3 wojna światowa przyjść, wszystko przeżyje, wroga rozniosę, a Ciebie nad kałużą przeniosę 🤗

Moje przyjaciółki nie dowierzają jak nas czasem czytają 😁to jest Matrix w czystej postaci mój Keanu😉i taka pełna kombatybilnosc istnieje, jedna myśl, jedno słowo i nasza tajemnica jak to możliwe..mamy jedno oprogramowanie😁uwielbiam kręcić się w Twoich myślach..Tup,tup wyciągam z szafy koc😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×