Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozczarowany

Moja dziewczyna mi się nie podoba w 100 procentach...

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 17.07.2019 o 14:06, Gość Maks napisał:

To nie ja pisałem. Przy okazji dodam, że moja żona uwielbia rimming. Robienie jej tego sprawia mi wielką rozkosz. Tym bardziej powinienem docenić moją żonę i nie oglądać się za innymi kobietami. Przecież wiele kobiet nawet się nie da dotknąć w okolicy anala. Nie jedna by mnie pogoniła gdybym chciał jej to zrobić. No cóż. Tak jak napisałem wcześniej, moje zachowanie nie jest racjonalne. 

 Chuuj ci w doope piierdolony zboku. Szkoda ze ta zona nie wie z jakim wykolejencem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

Mi sie odrazu przypomina program "chlopaki do wziecia" przegrywy trafiaja na dziewczyny paszczuy no ale . Jak taki przegryw mialby miec sznase na laske 10/10 z czym do ludu. Mierzcie sily na zamiary. Skoro jestes przegryw to sie ciesz ze chcociaz jaks Cie chiala i na recznym nie musisz non stop jech. Z drugiej strony jak Ci se laska nie podoba to jak Ci przy niej staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfzegryw

To niesprawiedliwe, że jedni rodzą się od bogatych rodziców, pięknie i mają piękne partnerki, a inni to przegrywy I mogę jedynie ru.chac paszczury lub rękę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×