Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

stary nie chce seksu :/

Polecane posty

Gość gość

Otóż mój mąż jest o 18 lat starszy ode mnie (ja mam 29). Kochamy się bardzo, on uważa, że jestem najpiękniejsza i w ogóle, ale jak mu proponuję seks, to zawsze coś mu nie pasuje. A to zbyt zmęczony, a to za wcześnie, a to robi się stary itd. itd. Jak mu powiedziałam, że chcę dwa razy dziennie, to stwierdził pół żartem, że jestem uzależniona od ogóra. I jak tu żyć 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na starość konar nie chce zapłonąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż

Znam trzy takie pary gdzie facet jest sporo starszy, wszędzie to samo. Na co liczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
27 minut temu, Gość gość napisał:

Otóż mój mąż jest o 18 lat starszy ode mnie (ja mam 29). Kochamy się bardzo, on uważa, że jestem najpiękniejsza i w ogóle, ale jak mu proponuję seks, to zawsze coś mu nie pasuje. A to zbyt zmęczony, a to za wcześnie, a to robi się stary itd. itd. Jak mu powiedziałam, że chcę dwa razy dziennie, to stwierdził pół żartem, że jestem uzależniona od ogóra. I jak tu żyć 😕

Znajdź sobie kogoś na boku, on będzie mijał święty spokój a ty zaspokojoną cip.kę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż

Gluptaski zako...ecie się w starszych facetach bo co? Bo pięknie mówią o uczuciach? Bo są ustatkowani, mają już dom i dobrą pracę? Lepiej z drugą połówką przejść przez wszystkie te etapy. Wtedy jest satysfakcja i wspomnienia. Myślicie że przez życie można iść na skróty... ale wszystko ma swoja cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typowe...nie ma duzych potrzeb..a Ty jak masz szukaj ale czy bedzie warto jak sie wyda...z drugiej strony co mysli facet biorac prawie 20 lat mlodsza zone??? a potem jescze kpi ze nimfa sexualna go molestuje..takie zycie ..zasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwawww

Nie przejmuj się, mój mąż ma 37 ja 32 i sex raz na tydzień. Pracuje na nocne zmiany, ja dzienne i ciągle się mijamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×