Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michas

Ludzie nie rozumieją wybitnych jednostek intelektualnych A kobiety się z nich wyśmiewają

Polecane posty

Gość Michas

Niestety świat jest niesprawiedliwy ludzie wybitni ponadprzeciętnie inteligentni są nie rozumiem i przez świat jej niedoceniani przez kobiety dopiero potem wszyscy widzą Jacy byli mądrzy i wspaniali jestem właśnie takim mężczyzną niezwykle inteligentnym niezwykle mądrym o innych niż wszyscy poglądach wyprzedzających świat od 1000 lat Nawet i kobiety się ze mnie śmieją bezczeszczą moją mądrość jestem wybitną jednostką i przez to nikt mnie nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ouu

Ouu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura moja wola

Kolejny i zarabiającej ideologie do swojego nieudacznictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Michas napisał:

Niestety świat jest niesprawiedliwy ludzie wybitni ponadprzeciętnie inteligentni są nie rozumiem i przez świat jej niedoceniani przez kobiety dopiero potem wszyscy widzą Jacy byli mądrzy i wspaniali jestem właśnie takim mężczyzną niezwykle inteligentnym niezwykle mądrym o innych niż wszyscy poglądach wyprzedzających świat od 1000 lat Nawet i kobiety się ze mnie śmieją bezczeszczą moją mądrość jestem wybitną jednostką i przez to nikt mnie nie rozumie

wybitne jednostki radzą sobie z taką rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbowałam przeczytać ten post tak jak jest napisany - brakło mi oddechu na drugiej linijce 🙂 I to nie licząc kilku prób kiedy zacięłam się w pierwszej linijce na tej dziwniej składni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×