Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy towarzyska kobieta może być tak onieśmielona facetem że boi się do niego odezwać

Polecane posty

Gość gosc

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWieCoMowi

Może. Może też Ci się wydawać. Przybliż okolicznosci - bedzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska

Tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość pineska napisał:

Tak. 

Bardzo ładna kobieta też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWieCoMowi
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Bardzo ładna kobieta też?

Wygląd nie ma tutaj wiele do rzeczy. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nasze zachowania nie są zależne od koloru oczu itp.. Nawet atrakcyjna i pewna siebie kobieta może czuć się onieśmielona jeżeli zależy jej na relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się tak raz w życiu. To był dramat, zupełnie mnie paraliżował. Czułam się przy nim, nieustannie, jak na obronie pracy doktorskiej :) 

Oczywiście, że to możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, blue napisał:

Zdarzyło mi się tak raz w życiu. To był dramat, zupełnie mnie paraliżował. Czułam się przy nim, nieustannie, jak na obronie pracy doktorskiej 🙂

Oczywiście, że to możliwe. 

A co takiego w sobie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A co takiego w sobie miał?

Wiesz... to chyba nie o to chodzi, że miał w sobie coś obiektywnie szczególnego. Mogłabym Ci przedstawić całą listę jego zalet (wad też), ale nie w tym sedno. Czułam do niego po prostu tę tzw. "chemię". (Nobel dla tego kto wie, skąd się to bierze). Stres był efektem ubocznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

A facet widzi to i nic nie zrobi żeby ją poznać to ona okaże mu zainteresowanie ale później jeżeli on nic nie będzie robił żeby być z nią ona oczywiście będzie czekać na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

I jeżeli on nie będzie nic robił to kobieta odbierze to że jej nie chce,strasznie się będzie czuć i jej już może nie zobaczyć bo się ze wstydu pod ziemię zapadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska
30 minut temu, Gość gosc napisał:

Bardzo ładna kobieta też?

A jakie to ma znaczenie.(retor) Jeśli mężczyzna jest bardzo max w jej guście albo jest w nim zakochana to tak ją zatka , że słowa nie jest w stanie wydobyć żeby się nie wygłupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Będzie tylko patrzeć w niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie koniecznie ona ma się uważać za ładną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWieCoMow

A Ty jak sie przy Niej czujesz/zachowujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie koniecznie ona ma się uważać za ładną 

Tak wygląda, że to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak właśnie było na pierwszej randce z moim byłym chłopakiem. Zatkało mnie i nie wypadłam dobrze. Teraz on jest moim najlepszym przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Tak wygląda, że to niemożliwe

A jak wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja teraz mam dokladnie taka sytuacje z jednym mesczyzna. Normalnie jestem dosc pewna siebie i nie mam najmniejszych problemów z rozmowa z mezczyznami, ale na niego tylko sie patrze i nie moge z siebie wydusic slowa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja teraz mam dokladnie taka sytuacje z jednym mesczyzna. Normalnie jestem dosc pewna siebie i nie mam najmniejszych problemów z rozmowa z mezczyznami, ale na niego tylko sie patrze i nie moge z siebie wydusic slowa... 

*mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam i mam tylko przyjaźń zamiast miłości. Jest i tak miło, ale żal do siebie pozostał. Wiem, że stać mnie było na to i mogłam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Mam dokładnie to samo jestem otwarta towarzyska śmiała i buzia mi się nie zamyka. Ale gdy go zobaczę serce skacze mi do gardła, cała się trzesę i gadam takie głupoty z wrazenia że wolę się nie odzywać w ogóle w jego towarzystwie. 

Poza tym jest tak seksowny i męski, pociąga mnie niesamowicie fizycznie, że po prostu zapiera dech w piersiach. Dokładnie potwierdzam na swoim przykładzie, nawet najbardziej pewna siebie, piękna dziewczyna(za taką też uchodzę i taka się czuję) może być oniesmielona a nawet chorobliwie nieśmiała a nawet unikać sytuacji w których mogłoby ja to bardziej zdradzić, gdy np się wstydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Jest taki boski że rzucilabym się na niego ale zakochałam się pierwszy raz i nie umiem nad tym zapanować. To nie jest tak że się wysilisz na to żeby zagadać do niego. Tylko jego widok powoduje taką pustkę w głowie, zapewne to wina hormonów że choćby chciała coś powiedzieć to nie powie. Moim zdaniem jest zakochana skoro ewidentnie przy innych nie ma problemu z rozmową bądź ja jarasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 952

Ja mam taką sytuację z kolega z biura z innymi potrafi rozmawiać normalnie żartować a przy mnie milknie jest poważny i ledwo potrafi wypowiedzieć jakieś zdanie 

Przykro mi 

Myślałam żeby go zapytać dlaczego ze mną nie rozmawia tak jak z innymi dziewczynami 

Ciekawe co by mi odpowiedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka
17 minut temu, Gość Mimi napisał:

Jest taki boski że rzucilabym się na niego ale zakochałam się pierwszy raz i nie umiem nad tym zapanować. To nie jest tak że się wysilisz na to żeby zagadać do niego. Tylko jego widok powoduje taką pustkę w głowie, zapewne to wina hormonów że choćby chciała coś powiedzieć to nie powie. Moim zdaniem jest zakochana skoro ewidentnie przy innych nie ma problemu z rozmową bądź ja jarasz. 

Jak ja cię kobieto rozumiem, przeżywam dokładnie to samo widząc takiego jednego w pracy, nikt chyba  tak nie zrozumie kobiety jak druga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, AnkaMakowska napisał:

Też tak miałam i mam tylko przyjaźń zamiast miłości. Jest i tak miło, ale żal do siebie pozostał. Wiem, że stać mnie było na to i mogłam lepiej.

Jak to? On nie chciał czy Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Mimi napisał:

Jest taki boski że rzucilabym się na niego ale zakochałam się pierwszy raz i nie umiem nad tym zapanować. To nie jest tak że się wysilisz na to żeby zagadać do niego. Tylko jego widok powoduje taką pustkę w głowie, zapewne to wina hormonów że choćby chciała coś powiedzieć to nie powie. Moim zdaniem jest zakochana skoro ewidentnie przy innych nie ma problemu z rozmową bądź ja jarasz. 

A ile masz lat ze pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość 952 napisał:

Ja mam taką sytuację z kolega z biura z innymi potrafi rozmawiać normalnie żartować a przy mnie milknie jest poważny i ledwo potrafi wypowiedzieć jakieś zdanie 

Przykro mi 

Myślałam żeby go zapytać dlaczego ze mną nie rozmawia tak jak z innymi dziewczynami 

Ciekawe co by mi odpowiedział 

To raczej głupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi
11 minut temu, Gość gosc napisał:

A ile masz lat ze pierwszy raz?

30 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Mimi napisał:

30 😂

O.. a skąd go znasz? Napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Nie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×