Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JainJude

pytanie o częstotliwość ćwiczeń i utratę wagi

Polecane posty

 

 

Zrozumiałem więc, że muszę poprawić swoje zdrowie i stracić na wadze. Mam nadwagę i muszę dużo stracić. Więc idę na siłownię i mam co najmniej 40 minut cardio i staram się to robić codziennie. Wiele źródeł w Internecie kładzie nacisk na chodzenie każdego dnia. Jednak czuję się niewiarygodnie bolesny i potrzebuję przerwy, i czuję, że mogę trochę to zrobić. Nie mogę znaleźć spójnych informacji w internecie, wszystko samo sobie zaprzecza, więc pytam tutaj. Ile dni odpoczynku jest akceptowalnych / inteligentnych dla programu fitness zorientowanego na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2019 o 17:17, JainJude napisał:

 

 

Zrozumiałem więc, że muszę poprawić swoje zdrowie i stracić na wadze. Mam nadwagę i muszę dużo stracić. Więc idę na siłownię i mam co najmniej 40 minut cardio i staram się to robić codziennie. Wiele źródeł w Internecie kładzie nacisk na chodzenie każdego dnia. Jednak czuję się niewiarygodnie bolesny i potrzebuję przerwy, i czuję, że mogę trochę to zrobić. Nie mogę znaleźć spójnych informacji w internecie, wszystko samo sobie zaprzecza, więc pytam tutaj. Ile dni odpoczynku jest akceptowalnych / inteligentnych dla programu fitness zorientowanego na odchudzanie?xvideos xnxx xxx

my issue got solved!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×