Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Śmieszy mnie kiedy rodzice nie chcą nic dać swoim dorosłym dzieciom kiedy wszystko co maja zawdzięczają swoim rodzicom a sami nic nie osiagneli

Polecane posty

Gość Beata

Znam taka rodzine dostali mieszkanie i dom z ziemia od rodzicow. Potem musieli sprzedac mieszkanie aby zrobic gruntowny remont domu bo jesli nic nie robi sie kilkanascie/kilkadziesiat lat to nazbiera sie.

Dorosle dzieci mieszkajac tam kupili nowe sprzety typu tv lodowka pralka,  talerze, pomalowali pokoje. Zakladajac swoje rodziny wyszli stamtad tylko ze swoimi rzeczami osobistymi i pustym kontem. Teraz ci rodzice oczekuja pomocy od dzieci bo im sie nalezy. A emerytury maja spore tylko trwonia kase np na jakies maty masujace po kilka tysiecy czy daja na kosciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

To sie smiej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy odpowiada za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszy mnie zagladanie innym do portfela oraz niezaradnosc dzisiejszych ludzi, którzy uważają,że rodzice mają im wszystko dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedffggggg

Mnie nie smieszy, i nawet mnie nie dziwi. 

Ludzie ktorym latwo przyszlo nie potrafia zrozumiec jak ciezko moze byc dorabiac sie od zera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie śmieszą takie wścibskie babska, ktore zamiast zając sie p i e r D o L n i k i e m w swoim zyciu to trwonią czas na zaglądanie komuś do portfela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×