Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radek

Olała mnie,bo nie pomoglem w remoncie.

Polecane posty

Gość Anna

To jak nie mial zadnego interesu to niech s..p..ierdala i przestanie biadolic jak c..i..pa ze go dziewczyna olala. Widac nie miala ona zadnej korzysci w znajomosci z jakims lovelasem co tylko chce miec kobiete do lozka za darmo. Ma bu..rdele niech sobie tam wydaje swoje ciezko zarobione pieniadze i sie tam relaksuje po pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Tre napisał:

Typowa logika głupich kobiet, to nie autor coś chciał od kobiety tylko kobieta od autora. Autor nie mógł być interesów jeżeli nie miał w tym żadnego interesu. Kobiety to bez kitu tępe stworzenia, nic dziwnego że są uważane za gorsze. 

dobra peeezduś, już sobie pogadałeś na złe kobiety. Ty niby nie tępy , bo szczysz na stojąco nie wpadłeś na to, ze problemem jest nie to że  chłopaczek z wymyslonej dla jaj historyjki nie zrobił kobicie remontu, tylko to że kłamał. Jakby facet był uczciwy i powiedział,z ę zna sie na tym, ale nie może pomóc bo ma inne zlecenia i nie moze ich stracić, a panna zaczęłaby robić sceny ze jak to , przeciez powinien jej za darmo  zrobić, to on byłby ok, a ona materialistka i on miałby pełne prawo ją olać. Ale jak koleś cchiałby mieć z panną coś jakby związek, ale na pewno regularne roooochanko i to w dłuższej perspektywie czasowej , to  chociaż k...warto byłoby ruszyć mózgiem i nie robić gnoju takimi oszustwami , bo i tak sie wyda. No i sie wydało. Jak sie jest para to  owszem nie ma na wczesnym etapie znajomośći wkładać nie wim jakiej pracy i kasy w remonty  dla drugiej osoby, ale  wypada nie kłamać, być szczerym, wykazać jakiekolweik zainteresowanie tym tematem na pociechę w stylu, ja nie mogę ale znam ekipę, która to zrobi dobrze albo przypilnuję zeby nie zrobili fuszerki i  powiem ci czy nie wzieli od ciebei za dużo kasy, itp. Od tego typu pomocy koootas mu nie uschnie.Ten temat to prowokacja, ale myslenie w stylu okłamie, oleję i mam wyjepane  bo po co mam sie wysilać zwalniaja pannę z traktowania go fair. On nie traktuje jej w porzadku, bo może mu sie nie opłaci wysiłek, ona wywaliła śmiecia, który chciałby od niej zaangażowania a nic nie daje z siebie. To do czego on jest jej potrzebny?

Także chłopcze nie przesadzaj z tym swoim myśleniem , że jesteś jakiś niegłupi, ogarnięty i znasz sie na ludziach, bo to bezpodstawne  teorie.  No i dla mnie jesteś stworzeniem gorszym, bo głupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×