Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ess

Szukam tych, które tez wierzą

Polecane posty

Gość Ess

w sny.  Śnił mi się moj były partner. Był w opłakanym stanie, ledwo go rozpoznałam. Szalał z jakiś powodów psychicznych do tego, tez ogromny bol psychiczny. Ja sama w śnie cierpiałam z powodu rany ręki. Wiem, ze wydawać mogłoby to się błahe ale zerwaliśmy nie tłumacząc sobie nic i ten sen wywołał we mnie bardzo dziwne uczucie. Wręcz zaczęłam martwić się o ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wierze w sny.  Te ktore mi sie sprawdzily zwykle maja elementy na odwrot wiec jak sni mi sie pozar na polnocy to bedzie powodz na poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Wierze w sny.  Te ktore mi sie sprawdzily zwykle maja elementy na odwrot wiec jak sni mi sie pozar na polnocy to bedzie powodz na poludniu.

Taaaaak. 1 na 10000 się "sprawdził", więc wierzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie się nic nie śni, albo po prostu nigdy niczego nie pamiętam. Mało śpię, bo średnio 5 godzin na dobę, a więc po prostu śpię twardo, bo jestem zmęczona. Oczywiście w przeszłości zdarzyło mi się o czymś śnić i zwykle były to jakieś dziwne historie, ani straszne, ani mega pozytywne, za to poplątane. Występowały w nich osoby, które na co dzień nie mają ze sobą nic wspólnego, a nawet się nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Taaaaak. 1 na 10000 się "sprawdził", więc wierzysz 😄

Zgadza sie.  100000 snow nie pamietam wiec nie moze sie sprawdzic jezeli nie wiem o czym snilam.  Te, ktore sie sprawdzaja inaczej sie czuje.  Sa takie "uparte" i wbijaja w glowe pewne rzeczy, ktorych nie mozna zapomniec po obudzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ja lubię szukac interpretacji snow i zawsze tak kombinuje z elementami zeby znalezc cos pozytywnego. 🤣 jak mi sie nie podoba pod "rzeka" to szukam pod "woda" itd 🤣🤣🤣

Wiekszosc moich snow to odzwierciedlenie mojego aktualnego życia, o czyms marze, cos mnie martwi, czasem ignorowane obawy albo przerobione elementy obejrzanego filmu czy przeczytanej ksiazki.

Ake miewam tez prorocze sny, najczesciej sa w nich bliscy , ktorych juz nie ma, zarówno ludzie jak i zwierzeta. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu

Tak wierzę w sny. Potrafię wysnic czyjś wypadek czyjąś ciążę itp. Kiedyś wysnilam numery totka ale nie zapisałam i zapomniałam hahha. Zazwyczaj sen sprawdza się gdy nikomu o nim nie powiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Serio wierzycie w takie bzdury? A sny się sprawdzają u każdego czy tylko u wybrańców losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja rowniez wysnilam wypadki (2) i ciaze.  Jeden raz powiedzialam komus, ze bedzie zaraz w ciazy i sprawdzilo sie.  Takze w moim przypadku sny sprawdzaja sie nawet jak powiem.

Najczesciej oczywiscie mam normalne sny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gośc mimi napisał:

Serio wierzycie w takie bzdury? A sny się sprawdzają u każdego czy tylko u wybrańców losu?

Wedlug przeprowadzonych ankiet polowa ludzi raz lub dwa razy w zyciu ma sen, ktory sie sprawdzi.

Pozostali to wybrancy losu jezeli mozna tak powiedziec o osobie, ktorej wysni sie smierc bliskiej osoby i nic nie moga z tym zrobic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ess

po prostu zastanawiam się czy ten sen mógł coś znaczyć, czy rzeczywiście może coś jest z nim teraz nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Ess napisał:

po prostu zastanawiam się czy ten sen mógł coś znaczyć, czy rzeczywiście może coś jest z nim teraz nie tak

To zalezy.  Jezeli wczesniej nie mialas proroczych snow to trudno wytlumaczyc czym sie roznia od zwyklych.  W takich snach przynajmniej u mnie sa detale np. czas kiedy to ma sie wydarzyc czyli widzisz swiatelka swiateczne naokolo lub podana jest data.  Sny takie sa bardzo angazujace emocjonalnie i po przebudzeniu nadal pamietasz szczegoly.  

Sen napewno cos znaczy.  Nie koniecznie musi byc proroczy.  Wyglada na to, ze jest to jakas niedokoczona historia i moze w podwiadomosci cie to meczy i wywleka to na swiatlo dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×