Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddee

Dlaczego od kilku lat kobiety w PL chcą być podziwiane i niedostępne?

Polecane posty

Gość dddddee

Coraz częściej widzę takie zachowanie na zasadzie - "patrz, ale nie dotykaj, jestem księżniczką, walcz o mnie, ale nigdy nie będę Twoja, o mój drogi nie zasługujesz na mnie, nie Twoja liga, ale podziwiaj mnie i wysyłaj mi kwiaty frajerze".

Przecież to najprostsza droga do zostania starą panną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skanujesz każdej, która Ci się podoba mózg, że wiesz co ona myśli ?

No chyba, że wprost Ci mówią - podziwiaj mnie...podziwiaj mnie...podziwiaj mnie frajerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Gość dddddee napisał:

Coraz częściej widzę takie zachowanie na zasadzie - "patrz, ale nie dotykaj, jestem księżniczką, walcz o mnie, ale nigdy nie będę Twoja, o mój drogi nie zasługujesz na mnie, nie Twoja liga, ale podziwiaj mnie i wysyłaj mi kwiaty frajerze".

Przecież to najprostsza droga do zostania starą panną :)

Wystarczy znalezc kogos ze swej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Wystarczy znalezc kogos ze swej ligi.

No właśnie nie. Nawet te brzydkie chcą przystojniaków, a na tych ze swojej ligi nawet nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie dlaczego, bo ja na przykład się cenie a przede wszystkim swoje niedoskonale ciało cenię i nie chcę, żeby je miał czy dotykał ktoś kto nie jest jego godzien. 🙂 Zresztą, tyle jest fajnych kobiet i chętnych, że na takie jak ja nawet uwagi nie powinno się zwracać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wiecie dlaczego, bo ja na przykład się cenie a przede wszystkim swoje niedoskonale ciało cenię i nie chcę, żeby je miał czy dotykał ktoś kto nie jest jego godzien. 🙂 Zresztą, tyle jest fajnych kobiet i chętnych, że na takie jak ja nawet uwagi nie powinno się zwracać 

fakt, nie zwróciłbym na pewno na ciebie uwagi, bo masz nieźle zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są takie kobiety ale to nie do końca tak jest. To co dla mnie jest i większości mężczyzn jest "zarozumiala mina " to dla kobiet znaczy  "Nie chce się uśmiechać do każdego żebyś nie pomyślał że jestem latwa".  One są dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

fakt, nie zwróciłbym na pewno na ciebie uwagi, bo masz nieźle zryty beret

I bardzo się cieszę, nie muszę się spinać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są takie kobiety ale to nie do końca tak jest. To co dla mnie jest i większości mężczyzn jest "zarozumiala mina " to dla kobiet znaczy  "Nie chce się uśmiechać do każdego żebyś nie pomyślał że jestem latwa".  One są dziwne

Nie wiem, jak mam ochotę to się śmieję będąc nawet sama. Ale czemu mam się śmiać do wszystkich? Tylko do tych których znam, do innych to powiedzą.. Wariatka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ma problem

No jasne, najlepiej, żeby nimi pomiatano (mężczyzna nie lubi być podziwiany? dopowiedz sobie szczerze) i były dostępne (rozumiem, że w twoim wypadku im "dostępniejsza" tym lepiej, w końcu jest jakaś szansa dla Ciebie, ale powiem Ci, że i dla innych - czyli jakby liczysz na zaliczenie)

patrząc odwrotnie szukasz łatwej, z niskim poczuciem wartości z którą nie koniecznie wiązałbyś jakieś plany

cóż - widzisz, może w dzisiejszych czasach kobiety nie boją się być "starymi pannami", sam możesz skończyć jako stary kawaler - boisz się tego?

fajny facet potrafi wywołać uśmiech na każdej twarzy, ale trzeba się do kogoś sensownie odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ma problem
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Skanujesz każdej, która Ci się podoba mózg, że wiesz co ona myśli ?

No chyba, że wprost Ci mówią - podziwiaj mnie...podziwiaj mnie...podziwiaj mnie frajerze :)

dobrze ujęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha, jest taka piosenka 🙂 podobaja mi się jej słowa. Ale żadna ze mnie piękność, żeby ją komukolwiek szeptać do ucha.... Ahhj, szkoda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są takie kobiety ale to nie do końca tak jest. To co dla mnie jest i większości mężczyzn jest "zarozumiala mina " to dla kobiet znaczy  "Nie chce się uśmiechać do każdego żebyś nie pomyślał że jestem latwa".  One są dziwne

Niby w jakim sensie łatwa? Przecież nikt nie chce od razu jej zaciągać do łóżka. Polki po prostu mają nasrane we łbach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::D
34 minuty temu, Gość xyz napisał:

Wyżej srasz niż dupę masz.

odezwał się złotousty

nie dziwota, żeś prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×