Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Góraleczka

Bardzo mała stopa , a potrzebuje szpilki, pomocy dziewczyny. Proszę

Polecane posty

Gość Góraleczka

33-34. Mam 18 lat, marzę o szpilkach, przemierzylam całe Podhale, zachaczylam nawet o Nowy Sącz,  nigdzie nie znajdę szpilek w tym rozmiarze. Jestem filigramowa, 157cm waga 48kg, mam nie dosyć że malutkie stopy to w dodatku bardzo szczupłe,  w ogóle jestem bardzo drobna, jedynie piersi mam duże ale to akurat jest dla mnie ogromnym problemem;-(

Marzę o szpilkach, chciałabym sobie dodać kilka cm... zakochałam się w pewnym chłopcu ale koleżanki mnie wydały a on powiedział że karzełki go nie interesują 😞  😞

poprostu muszę mieć wysokie szpilki, powiedzcie mi gdzie kupić? Dajcie link, proszę  😞

u szewca powiedzieli że zrobią mi takie buty za 430zl ale ja nie mam tyle a taty nie poproszę, nie mam sumienia. Tata sam nas chowa bo mamy nie mamy , brat studiuje medycynę w Krakowie, teraz jest w domu ale utrzymać to tam tata musi, na mnie też trochę wydatków jest, wstyd by mi było tatę prosić o taką kasę.

Mam straszny problem z obowiem, normalnie buty ba działach dziecięcych kupuje a mam juz 18 lat. Proszę o pomoc 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka

33-34 mój rozmiar buta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Rzeczywiście mała płetwa, a Polki mają zazwyczaj przerośnięte.

"Jestem filigramowa, 157cm waga 48kg". Chyba chciałaś, jałowko, napisać: FILIGRANOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka
12 minut temu, Gość dżentelmen napisał:

Rzeczywiście mała płetwa, a Polki mają zazwyczaj przerośnięte.

"Jestem filigramowa, 157cm waga 48kg". Chyba chciałaś, jałowko, napisać: FILIGRANOWA.

Dżentelmenie.... hmmm.... literówka się wkradła. Pewnie Ci to co tej mini główeczki nie przyszło... zdarza się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmmm, nie wyglupiac się i nie latać za chamem,który Ciebie nie chce i obraża przy kolezankach. Jak nie ma do Ciebie szacunku to szpilki nie pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Rustykalna jałówko, nie trzęś się tak jak galareta. Po co te nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, umiesz korzystać z Google'a? Napisałam haslo "nietypowe rozmiary butów", i potem wybrałam z opcji -małe, pierwsze z brzegu, co mi wyskoczyło, to strona www.andypola.pl Kliknęłam kolor czarny i rozmiar 34. Jest kilka czarnych szpilek. Chyba się tutaj reklamujesz figurą , wzrostem i małymi stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &&&

 Nie znasz targów? Na targu kupisz.W jakim rejonie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka
10 minut temu, Gość dżentelmen napisał:

Rustykalna jałówko, nie trzęś się tak jak galareta. Po co te 

Ej, Kazik, daj już mi spokój. Wiem że jestem dla Ciebie za niska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka
4 minuty temu, Gość &&& napisał:

 Nie znasz targów? Na targu kupisz.W jakim rejonie mieszkasz?

Wstyd się przyznać,  wieś suche, dokładnie  "cipki" 🙂 na Podhalu. I to nie żart. Możesz sprawdzić w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &&&
Przed chwilą, Gość Góraleczka napisał:

Wstyd się przyznać,  wieś suche, dokładnie  "cipki" 🙂 na Podhalu. I to nie żart. Możesz sprawdzić w google

To co, nie ma u was targowisk? Teraz po nocy nic nie będę sprawdzać, że tak mieszkasz w miejscowości o małej literze  i jakieś cipki. Jaja sobie robisz czy chcesz te namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorko, umiesz korzystać z Google'a? Napisałam haslo "nietypowe rozmiary butów", i potem wybrałam z opcji -małe, pierwsze z brzegu, co mi wyskoczyło, to strona www.andypola.pl Kliknęłam kolor czarny i rozmiar 34. Jest kilka czarnych szpilek. Chyba się tutaj reklamujesz figurą , wzrostem i małymi stopami.

To nie tak, nie specjalnie się znam, tzn nie miałam za bardzo dostępu o internetu, ale teraz jak brat jest w domu to od niego korzystam bo normalnie jestem wiecznie na szlabanie. Wybacz ale tego typu buty będę kupować po raz pierwszy, nie mam doświadczenia w zakupach internetowych. Nie chwalę się figurą, wzrostem ani małą stopą bo tu nie ma się czym chwalić,  Raczej wstydzić.  

Mimo wszystko dzięki za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka
5 minut temu, Gość &&& napisał:

To co, nie ma u was targowisk? Teraz po nocy nic nie będę sprawdzać, że tak mieszkasz w miejscowości o małej literze  i jakieś cipki. Jaja sobie robisz czy chcesz te namiary?

Nie, nie robię jaj, poważnie pisze. Targ jako taki jest w nowym targu, nic tam nie znalazłam. Dziękuję za odpowiedź. Milej nocy życzę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &&&

  Mała stopa to ładna stopa, ale duży problem. Naprawdę kupisz na targu za 50 /70 zł.Do wyboru do koloru na drobne stopy. Sama taką mam, a jestem już po 40- stce. Tylko na targu kupowałam i dalej kupuję. Teraz bardziej na szerszym obcasie niż szpileczka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góraleczka
18 minut temu, Gość &&& napisał:

  Mała stopa to ładna stopa, ale duży problem. Naprawdę kupisz na targu za 50 /70 zł.Do wyboru do koloru na drobne stopy. Sama taką mam, a jestem już po 40- stce. Tylko na targu kupowałam i dalej kupuję. Teraz bardziej na szerszym obcasie niż szpileczka.  

Dziękuję bardzo za miłą odpowiedź  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×