Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.
W altanie..... kto艣 co艣 ?
Przez
Go艣膰 Go艣膰, w Dyskusja og贸lna
Polecane posty
-
Popularne
-
Kupi艂em sobie dzisiaj premium do Tibia za 50z艂 na miesi膮c i napieerdalam hydry w艂a艣nie haha :D i mi bohy polecia艂y ju偶 i knight armor, woow
Przez Owsicki2, w 呕ycie uczuciowe
- 4 odpowiedzi
- 43 wy艣wietle艅
-
Sezon grillowy, a ja mieszkam w bardzo "lemingowskim" mie艣cie, gdzie pe艂owce zawsze wygrywaj膮... Ale s艂ucham pogadanek somsiad贸w na grillu zza p艂otu...
Przez +RC+, w 呕ycie uczuciowe
- 37 odpowiedzi
- 369 wy艣wietle艅
-
Nerwica faktycznie nie dzia艂a na przegl膮darce z w艂膮czonym tor. Wi臋c sobie tam nie popisze z laptopa. A jak tu dostane bana, to konta te偶 chyba nie za艂o偶e, bo pewnie mi si臋 nie b臋dzie chcia艂o :D
Przez Owsicki2, w 呕ycie uczuciowe
- 175 odpowiedzi
- 1529 wy艣wietle艅
-
