Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Egoista

Polecane posty

Gość Ala

 

Spotykaliśmy się ponad rok.Ostatnio on dbał o swoje potrzeby w łóżku.Po ostatnim takim razie napisałam że kończymy.On odpisał ok.Ze mu nie zależy to już wiem bo nie dopytywal czemu kończymy.

Ale czy się domyślił że przez jego egoizm

Czy potrzebuje czasu żeby zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
15 minut temu, Gość Ala napisał:

 

Spotykaliśmy się ponad rok.Ostatnio on dbał o swoje potrzeby w łóżku.Po ostatnim takim razie napisałam że kończymy.On odpisał ok.Ze mu nie zależy to już wiem bo nie dopytywal czemu kończymy.

Ale czy się domyślił że przez jego egoizm

Czy potrzebuje czasu żeby zrozumieć

Czy to aż tak ważne? Dupek i tyle w temacie. NIGDY nie kończę pierwszy! Najpierw ona później ja, a super jak się uda równocześnie, no to wtedy odlot w kosmos :D Chciałabyś tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Esteta napisał:

NIGDY nie kończę pierwszy! 

Nigdy nie mów nigdy! Bo obudzisz się z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

To dlaczego on dbał tylko o swoje potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone

To dobrze ze dbal o swoje potrzeby. Normalnie powinna o to zadbac parnerka - jezeli chce aby o nia tez zadbac. Reka reke myje. Jedna potrzeba nie wyklucza drugiej. Kto tego nierozumie to nie dorosl jeszcze doseksu nie mowiac juz o zwiazku. A tak na marginesie - kazda z was chetnie ma namietna minete i super orgazm. Jezeli mowa o lodzie, to zaczyna sie juz marudzenie. A mozeby tak nawzajem o siebie zadbac a nie tylko wymagac.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość someone napisał:

Jezeli mowa o lodzie, to zaczyna sie juz marudzenie. A mozeby tak nawzajem o siebie zadbac a nie tylko wymagac.  

Niektóre kobiety mimo,że chcą robić loda to robią to bez entuzjazmu.Robia to tak "grzecznie",że z fajerwerków wychodzi "niewybuch" Do tego trzeba być dzi/wką w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
34 minuty temu, Gość someone napisał:

To dobrze ze dbal o swoje potrzeby. Normalnie powinna o to zadbac parnerka - jezeli chce aby o nia tez zadbac. Reka reke myje. Jedna potrzeba nie wyklucza drugiej. Kto tego nierozumie to nie dorosl jeszcze doseksu nie mowiac juz o zwiazku. A tak na marginesie - kazda z was chetnie ma namietna minete i super orgazm. Jezeli mowa o lodzie, to zaczyna sie juz marudzenie. A mozeby tak nawzajem o siebie zadbac a nie tylko wymagac.  

W naszym wypadku to ja dbałam o niego.Loda robiłam jak żadna. sam mówił 

Głębokie gardło z językiem połykiem na twarz.jak chciał.Ale o mnie już zapomniał- po

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
1 minutę temu, Gość Kaja napisał:

W naszym wypadku to ja dbałam o niego.Loda robiłam jak żadna. sam mówił 

Głębokie gardło z językiem połykiem na twarz.jak chciał.Ale o mnie już zapomniał- po

 

I napisałam że kończymy z sex spotkaniami.

On ze ok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się skończyło, związek się wypalił, może znalazł sobie kogoś innego i szukał tylko pretekstu..., nie tylko mistrzowskie robienie loda trzyma faceta przy kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Skąd ja to znam sporo takich egoistow jest wsrod facetow albo kompletnych leniow życie tacy nie zasluguja na dogadzanie im w sexsie bo sami się powinni nauczyc doprowadzic kobiety do orgazmu lenie i samolubne dupki.Tacy się nie nadaja ani do sexsu ani do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Facetowi powinno zalezec doprowadzic pieszczotami,gra wstepna i goracym sexsem do orgazmu kobiete bo nie ma nic piekniejszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×