Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stefan50plus

Niechciany wzwód w trakcie badania

Polecane posty

2 minuty temu, Giaa napisał:

To już jest zbytnia dbałość o szczegóły 🙂 chciany to znaczy niechciany 🙂 i zrozum tu facetów 🙂

To już jest Twoja interpretacja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, acordeon napisał:

To już jest Twoja interpretacja 😉

Wielka Interpretacja? Też lubię Mickiewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Giaa napisał:

Wielka Interpretacja? Też lubię Mickiewicza 🙂

A to ten od Pana Tadzia. Za Panem Tadziem nie przepadam trochę ostry w smaku,ale Chopin wchodzi przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, acordeon napisał:

A to ten od Pana Tadzia. Za Panem Tadziem nie przepadam trochę ostry w smaku,ale Chopin wchodzi przyzwoicie.

Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić
Ech biada, te gotyckie ręce znów nie tam gdzie trza
Darujcie mi wybite drzwi łbem żabojada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Giaa napisał:

Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić
Ech biada, te gotyckie ręce znów nie tam gdzie trza
Darujcie mi wybite drzwi łbem żabojada

Efektowne👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden
Dnia 19.07.2019 o 12:20, acordeon napisał:

Takie rzeczy się zdarzają zwłaszcza gdy lekarzem jest kobieta.Podczas masażu też zdarza mi się mieć wzwód.Nikt Ci głowy nie urwie za reakcję organizmu.

Aco wlasnie chodzi  żeby  rwala za główkę wtedy.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szyderca bezlitosny napisał:

Za moich czasów w szkole uczono o Wielkiej Improwizacji... ale widocznie Wasze pokolenie ma swojego, nieco innego Mickiewicza 🤨

Naprawdę?  Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Luzik, po tych wszystkich "reformach" oświaty, niewiele już jest w stanie mnie zaszokować 😧

Odrobina lektury tematu w który się wciąłeś, pozwoliłaby ci na poprawny osąd mojej wypowiedzi. Wtedy nie popełniłbyś takiego faux pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedzcie mi, co kieruje facetami, którzy przebierają się w damskie ciuchy, albo udają kobiety na forum? Giaa, Szyderco co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędza

A po co chłopcy idą na ginekologa bo cały czas sie podniecają młodymi dziewczynami i do tego duża kasa. Stomatolog i ginekolog najwięcej zarabiają! Ja chodzę do kobiety ginekolog i to razem z moim chłopakiem bo ma być by to poród nie zaskoczył bo wcześniej już wszystko widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Giaa napisał:

Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić
Ech biada, te gotyckie ręce znów nie tam gdzie trza
Darujcie mi wybite drzwi łbem żabojada

Ooo Stanisław Staszewski- w takim temacie , nie spodziewałem się:)

Brawa dla Ciebie Giaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.07.2019 o 11:23, Gość Stefan50plus napisał:

Nie chciałbym, żeby pani lekarka pomyślała, że podniecam sie w trakcie penetracji odbytu.

Nie zmienisz fizjologii ciała. Masaż prostaty wywołuje podniecenie i tyle a domyślam się, że podczas tego badania (jak i każdego innego zresztą) lekarz musi wybadać cały obszar organu w tym przypadku gruczołu krokowego, tj. prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrol

Jak byłem w maturalnej klasie brałem korki z chemii u pewnej babki ok. 50l. Mieszkała sama, korepetycje odbywały się u niej w mieszkaniu. Kiedyś jak tłumaczyła mi jakies zawiłe reakcje, niespodziewanie dostałem erekcji. Pech chciał , ze w tej samej chwili poprosiła, żebym wstał i podał jej jakis zbiór zadań. No i zobaczyła jak mi wybrzuszyło spodnie. Kiedy to odkryła, zbeształa mnie i przerwała lekcję. A na następnych korkach ja z kolei odkryłem, ze ona jest bez bielizny.... Robiła wszystko, żebym to odkrył !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żylasty badong
2 minuty temu, Gość Karrrol napisał:

Jak byłem w maturalnej klasie brałem korki z chemii u pewnej babki ok. 50l. Mieszkała sama, korepetycje odbywały się u niej w mieszkaniu. Kiedyś jak tłumaczyła mi jakies zawiłe reakcje, niespodziewanie dostałem erekcji. Pech chciał , ze w tej samej chwili poprosiła, żebym wstał i podał jej jakis zbiór zadań. No i zobaczyła jak mi wybrzuszyło spodnie. Kiedy to odkryła, zbeształa mnie i przerwała lekcję. A na następnych korkach ja z kolei odkryłem, ze ona jest bez bielizny.... Robiła wszystko, żebym to odkrył !

Roochałeś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Karrrol napisał:

Jak byłem w maturalnej klasie brałem korki z chemii u pewnej babki ok. 50l. Mieszkała sama, korepetycje odbywały się u niej w mieszkaniu. Kiedyś jak tłumaczyła mi jakies zawiłe reakcje, niespodziewanie dostałem erekcji. Pech chciał , ze w tej samej chwili poprosiła, żebym wstał i podał jej jakis zbiór zadań. No i zobaczyła jak mi wybrzuszyło spodnie. Kiedy to odkryła, zbeształa mnie i przerwała lekcję. A na następnych korkach ja z kolei odkryłem, ze ona jest bez bielizny.... Robiła wszystko, żebym to odkrył !

A może to był długopis,który te spodnie tak wybrzuszył.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrol

No szybko odkryłem, ze pod spodem nic nie ma i spotykaliśmy sie regularnie jeszcze przez cztery lata. Oczywiście na sek s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×