Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stefan50plus

Niechciany wzwód w trakcie badania

Polecane posty

Gość Stefan50plus

Byłem ostatnio na rutynowym badaniu prostaty, bo przekroczyłem już 50. Ociągałem sie z tym, bo badanie jest krepujące. Ale w końcu poszedłem. Trafiłem na kobietę lekarza. Pomyslałem, ze może to nawet lepiej, niż badać takie rzeczy u faceta. Ale niestety najadłem sie wstydu i to z powodu, którego sie nie spodziewałem. Otóż w trakcie penetracji mojego tyłka poczułem, ze dostaje wzwodu. Było to niezależne ode mnie, bo przecież nie miałem żadnych erotycznych skojarzeń ani mysli. Kiedy pani doktor skończyła, stał mi juz na dobre. Było mi wstyd, przeprosiłem,  pani powiedziała, zebym sie tym nie przejmował. Ale mimo wszystko jest mi głupio. Czy komuś sie zdarzyła tak sytuacja ? Nie chciałbym, żeby pani lekarka pomyślała, że podniecam sie w trakcie penetracji odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
Przed chwilą, Gość Stefan50plus napisał:

Byłem ostatnio na rutynowym badaniu prostaty, bo przekroczyłem już 50. Ociągałem sie z tym, bo badanie jest krepujące. Ale w końcu poszedłem. Trafiłem na kobietę lekarza. Pomyslałem, ze może to nawet lepiej, niż badać takie rzeczy u faceta. Ale niestety najadłem sie wstydu i to z powodu, którego sie nie spodziewałem. Otóż w trakcie penetracji mojego tyłka poczułem, ze dostaje wzwodu. Było to niezależne ode mnie, bo przecież nie miałem żadnych erotycznych skojarzeń ani mysli. Kiedy pani doktor skończyła, stał mi juz na dobre. Było mi wstyd, przeprosiłem,  pani powiedziała, zebym sie tym nie przejmował. Ale mimo wszystko jest mi głupio. Czy komuś sie zdarzyła tak sytuacja ? Nie chciałbym, żeby pani lekarka pomyślała, że podniecam sie w trakcie penetracji odbytu.

Jakaś dziwna ta lekarka że nie wykorzystała okazji, ja bym wiedziała co z nim zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal
5 minut temu, Gość Stefan50plus napisał:

Byłem ostatnio na rutynowym badaniu prostaty, bo przekroczyłem już 50. Ociągałem sie z tym, bo badanie jest krepujące. Ale w końcu poszedłem. Trafiłem na kobietę lekarza. Pomyslałem, ze może to nawet lepiej, niż badać takie rzeczy u faceta. Ale niestety najadłem sie wstydu i to z powodu, którego sie nie spodziewałem. Otóż w trakcie penetracji mojego tyłka poczułem, ze dostaje wzwodu. Było to niezależne ode mnie, bo przecież nie miałem żadnych erotycznych skojarzeń ani mysli. Kiedy pani doktor skończyła, stał mi juz na dobre. Było mi wstyd, przeprosiłem,  pani powiedziała, zebym sie tym nie przejmował. Ale mimo wszystko jest mi głupio. Czy komuś sie zdarzyła tak sytuacja ? Nie chciałbym, żeby pani lekarka pomyślała, że podniecam sie w trakcie penetracji odbytu.

Nie przejmuj sie mialm podobnie  ,badanie ( mialem problem z jadrem bolalo mnie po wypadku itp) trafilem tez na pania doktor i w czasie badania stal mi jak drut . Tez powiedziala zebym sie nie przejmowal bo to naturalna reakcja , z tym ze mam 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Jak będziesz chciał seksu  w przyszłości to już wiesz co trzeba zrobić. Lena, ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone

To calkowicie normalne, ze mechaniczne draznienie prostaty przez odbyt powoduje wzwod - to fizjologia i mechanika, a nie odczucie seksualne. Nie wiadomo tez, czy pani doktor (sa rozne okazy) "normalnie" badala, czy przy okazji poruszala odpowiednio nasmarowanym wazelina palcem w rekawiczce tak, aby ten wzwod wywolac - nikt jej tego nie udowodni, a akurat to miejsce u faceta jest mimowolnie bardzo wrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy się zdarzają zwłaszcza gdy lekarzem jest kobieta.Podczas masażu też zdarza mi się mieć wzwód.Nikt Ci głowy nie urwie za reakcję organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan50plus

No wiadomo, ale mimo wszystko to krepujące jest. Tym bardziej, ze mam swoje lata. A penis mój dość duży w zwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

A gdy gineklolog bada ładną młodą dziewczynę to również gin się podnieca. Dlatego zawsze przy każdym baniu jest mój ukochany a mam prawo to mieć podczas KAŻDEGO badania i zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikro mimo woli

Miałem większy wstyd. Przy USG jąder skurczył mi się do rozmiaru mikro. Nie wiedziałem przez tyle lat, że może być tak mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mikro mimo woli napisał:

Miałem większy wstyd. Przy USG jąder skurczył mi się do rozmiaru mikro. Nie wiedziałem przez tyle lat, że może być tak mały

Stres😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 minuty temu, Gość Wika napisał:

A gdy gineklolog bada ładną młodą dziewczynę to również gin się podnieca. Dlatego zawsze przy każdym baniu jest mój ukochany a mam prawo to mieć podczas KAŻDEGO badania i zabiegów. 

 Czy ze względu że jest twój facet to gin się nie podnieci? Nie dżwignie mu się? Twój chłopak ani ty nie jesteście ginekologami, nawet się nie spostrzeżecie że on się bawi dogłębnie twoją pipką. Tyle że ci "swojego wziernika" nie wsadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikro mimo woli
4 minuty temu, acordeon napisał:

Stres😄

A USG robiła kobieta. Dramat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Mikro mimo woli napisał:

A USG robiła kobieta. Dramat.

 

Ja kiedy mam wybór wybieram kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, acordeon napisał:

Takie rzeczy się zdarzają zwłaszcza gdy lekarzem jest kobieta.Podczas masażu też zdarza mi się mieć wzwód.Nikt Ci głowy nie urwie za reakcję organizmu.

Jak se wybielisz anusa zboku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka
6 godzin temu, Gość Stefan50plus napisał:

No wiadomo, ale mimo wszystko to krepujące jest. Tym bardziej, ze mam swoje lata. A penis mój dość duży w zwodzie.

Takie lubię !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak se wybielisz anusa zboku .

brązowe są bardziej kuszące , u kobiet oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak se wybielisz anusa zboku .

Z boku? To jakaś nowa metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Mikro mimo woli napisał:

Miałem większy wstyd. Przy USG jąder skurczył mi się do rozmiaru mikro. Nie wiedziałem przez tyle lat, że może być tak mały

Hahaha no geniusz 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjan

Mi stanął na fotelu u dentystki. Była taka seksowna, że miałem zboczone myśli aż się podniecilem i dostałem wzwodu.  Dokładnie widziała bo zerkała co chwilę na moje krocze i się do mnie uśmiechała. Trochę głupio mi było, ale pani stomatolog się chyba podobało. Do tej pory chodzę tylko do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan50plus
Dnia 19.07.2019 o 18:54, Gość Halinka napisał:

Takie lubię !!!!!!!

A w jakim jestes wieku Halinko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

63 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stefan50plus

Chętnie bym Cie poznał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

ale ty już śmierdzisz katafalkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl autorze, że mogło być gorzej. Gdyby lekarz był mężczyzną, a Twój pe/nis na badanie zareagowałby tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan50plus

No i tak wole taką sytuację niż jak by do tego doszło przy facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lektura kafee wnosi i nie mówcie, że nie wnosi :) Do tej pory myślałam, że "niechciany wzwód" to legenda, spisany przez Galla Anonima bullshit, a tu proszę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan50plus

Cóż, jesli pojawia się wtedy kiedy nie powinien to jest niechciany. A dodatkowo problem polega na tym , ze w takich momentach nijak nie można go wykorzystać. A to trochę tak jakby dobre wino wylewać do umywalki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Stefan50plus napisał:

Cóż, jesli pojawia się wtedy kiedy nie powinien to jest niechciany. A dodatkowo problem polega na tym , ze w takich momentach nijak nie można go wykorzystać. A to trochę tak jakby dobre wino wylewać do umywalki...

Łamiesz kolejne stereotypy :) Sądziłam, że dla kogoś 50+ zawsze jest chciany, a okoliczności? oj tam, oj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tzw."niechciane wzwody" zdarzały mi się bardzo często zazwyczaj podczas masażu,ale niestety nie da się oszukać ot tak ciała i reakcji na dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, acordeon napisał:

Kiedyś tzw."niechciane wzwody" zdarzały mi się bardzo często zazwyczaj podczas masażu,ale niestety nie da się oszukać ot tak ciała i reakcji na dotyk.

To już jest zbytnia dbałość o szczegóły :) chciany to znaczy niechciany :) i zrozum tu facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×