Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsdf

co byście zrobili na moim miejscu?

Polecane posty

Gość sdsdf

Chłopak z którym spotykałam się ponad rok czasu nie złożył mi życzen na urodziny.. Ostatnio sie pokłócilismy i 2 tygodnie cisza,ale myslalam że na urodziny chociaż dostane życzenia. Teraz on ma za pare dni urodziny i nie wiem czy też olac czy złozyc specjalnie zeby mu było głupio? Co byscie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

olać.  2 tygodnie ciszy więc związek się skończył. Masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeżeli mu złożysz to nie będzie mu głupio, że on ci nie złożył. Nie sądze .Zależy do czego ta relacja prowadzi. Jak ci na nim zależy, pomimo tego że ci nie złozyl to złóż. Jak żadne z was nic nie zrobi to sytuacja bedzie gorsza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość abc napisał:

olać.  2 tygodnie ciszy więc związek się skończył. Masz lat?

Dokładnie. Chcesz ratować to się ugnij, ale nie nie jest powiedziane, że on chce ratować. O co poszło? Ktoś bardziej zawinił? Ja bym chyba się nie odezwała, ale to prowadzi do jednego. Wszystko zależy od całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf

Sama nie wiem właśnie. 25lat mam. Z jednej strony chciałabym kontakt z drugiej jestem wkurzona że mnie tak potraktował wiec jestem w dylemacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf

Mysle ze nasz powod kłotni nie był az tak straszny zeby nie zlozyc życzen na urodziny.. zawsze to on po kłotniach wyciagal reke i sie odzywal, teraz milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
18 minut temu, Gość sdsdf napisał:

Chłopak z którym spotykałam się ponad rok czasu nie złożył mi życzen na urodziny.. Ostatnio sie pokłócilismy i 2 tygodnie cisza,ale myslalam że na urodziny chociaż dostane życzenia. Teraz on ma za pare dni urodziny i nie wiem czy też olac czy złozyc specjalnie zeby mu było głupio? Co byscie zrobili?

Zmień skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rok czasu się spotykacie i nadal nie jesteście oficjalnie razem? Czyli to jasne, jesteś tylko jego zapchajdziura i mu nie zależy. Miej honor i olej go. Moze juz poznał inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rok czasu się spotykacie i nadal nie jesteście oficjalnie razem? Czyli to jasne, jesteś tylko jego zapchajdziura i mu nie zależy. Miej honor i olej go. Moze juz poznał inna...

chyba masz racje.. nie jestesmy razem bo mieszkamy od siebie daleko, a podczas roku ile było tych spotkan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On już skończył z Tobą, od 2 tygodni się do Ciebie nie odzywa, więc ma Cie gdzieś i zapewne się teraz swietnie bawi. Nie zależy mu na Tobie i dał Ci to jasno do zrozumienia. Olej go i zajmij się swoim życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
19 minut temu, Gość sdsdf napisał:

Sama nie wiem właśnie. 25lat mam. Z jednej strony chciałabym kontakt z drugiej jestem wkurzona że mnie tak potraktował wiec jestem w dylemacie..

Z KIM JA TU SIEDZE AAAAA XD

PISZE SIE MAM DYLEMAT A NIE JESTEM W DYLEMACIE XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
15 minut temu, Gość Gość napisał:

On już skończył z Tobą, od 2 tygodni się do Ciebie nie odzywa, więc ma Cie gdzieś i zapewne się teraz swietnie bawi. Nie zależy mu na Tobie i dał Ci to jasno do zrozumienia. Olej go i zajmij się swoim życiem. 

dzieki za rade. Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
10 minut temu, Gość GOŚĆ napisał:

Z KIM JA TU SIEDZE AAAAA XD

PISZE SIE MAM DYLEMAT A NIE JESTEM W DYLEMACIE XD

nie zesraj sie i wylacz capslocka bo i tak sie nikt z twoim zdaniem nie liczy gimbusie XDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×