Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mateos94

Jaki nick na portalu randkowym?

Polecane posty

Hejka dziewczyny. Jaki nick faceta najbardziej przyciagnąłby Waszą uwagę na profilu randkowym? Chodzi mi o nick który z jednej strony byłby zabawny, a z drugiej taki który opisywałby mój  wyglad, charakter bądź hobby 😉 napisze parę slów o mnie, licze na dobre pomysły 😉

Bllondyn, średniego wzrostu (176), normalna budowa ciała, niebieskie oczy (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie no ale może akurat). 

Charakter: czuły, romantyczny, porywczy, stanowczy, opiekuńczy, z poczuciem humoru.

Hobby: podróże, zwierzęta, sport, samochody, imprezy 😉

 

Tyle wystarczy, myślę ze reszta informacji jest już nieistotna, ponieważ nic nie wniesie do nazwy profilu.

Pomysły jakie mi się nasunęły to: blueeyes, power, funny, wojażer, marzyciel, szczery, życzliwy... Jakieś pomysły? Będę bardzo wdzięczny 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nick? a co ty chcesz sie zarejestrowac na portalu randkowym czy wejsc na czat? bo jak to pierwsze to nick nie ma zadnego znaczenia, nick to sie daje jak na czata wbijasz...

a co do twojego opisu to wg mnie szalu nie robisz, jestem szczery, ale zycze powodzenia

 

ps. sztywny k0tas(rocznik)  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😁😁😁

wojażer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jak masz tutaj na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.

 

ps. sztywny k0tas(rocznik)  ;)

 

x

 

wiadomo dlaczego nie r0cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ZUZANNA napisał:

Taki jak masz tutaj na topiku.

Też o tym myślałem, ale to jest zbyt banalne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość ja. napisał:

 

ps. sztywny k0tas(rocznik)  😉

 

x

 

wiadomo dlaczego nie r0cha

Dziękuję, że tak się martwisz o moje życie seksualne 😉 gdybym faktycznie tego szukał, zalożyłbym pewnie konto na zbiorniku, albo czymś podobnym 😉 oczywiście nick: "ja" jest taki oryginalny xddd najlepiej jest wgl nie zakładać konta i pisać jako anonim 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.
1 minutę temu, Mateos94 napisał:

Dziękuję, że tak się martwisz o moje życie seksualne 😉 gdybym faktycznie tego szukał, zalożyłbym pewnie konto na zbiorniku, albo czymś podobnym 😉 oczywiście nick: "ja" jest taki oryginalny xddd najlepiej jest wgl nie zakładać konta i pisać jako anonim 😛

 

Po pierwsze napisałem to do arystocwelesa. Nie pochlebiaj sobie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Na pewno nie z końcówką daty urodzenia, rozmiaru fiuta czy wzrostu bo odstraszysz. 176 to nie jest wzrost żeby się chwalić 😂

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Arystoteles napisał:

nick? a co ty chcesz sie zarejestrowac na portalu randkowym czy wejsc na czat? bo jak to pierwsze to nick nie ma zadnego znaczenia, nick to sie daje jak na czata wbijasz...

a co do twojego opisu to wg mnie szalu nie robisz, jestem szczery, ale zycze powodzenia

 

ps. sztywny k0tas(rocznik)  😉

Opisywałem się pobieżnie, ponieważ nie jest to anons, więc podałem moim zdaniem najważniejsze rzeczy,  które można wziąć pod uwagę przy zakładaniu konta 😉

Nie jestem jakimś mega facetem, po prostu normalny chłopak 😉

A czy nie ma znaczenia? Nick w pewnym sensie odzwierciedla Twoją osobowość, ja np. przeważnie patrzę na nicki 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

W jakim celu chcesz rejestracji  na takim portalu, kogoś poznac?

Tak, dokładnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mateos94 napisał:

Tak, dokładnie 😉

No a nie lepiej realnie na dyskotece itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ja. napisał:

Po pierwsze napisałem to do arystocwelesa. Nie pochlebiaj sobie

 

Tak się składa, że pod moim postem. Załóż sobie konto i romansujcie sobie na priv, idźcie być inteligentnymi inaczej gdzieś indziej 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Mateos94 napisał:

Tak się składa, że pod moim postem. Załóż sobie konto i romansujcie sobie na priv, idźcie być inteligentnymi inaczej gdzieś indziej 😉

 

Szkoda słów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

No a nie lepiej realnie na dyskotece itp

Już prędzej gdzieś w parku albo coś 😄 na dyskoteki chodzą przeważnie laski, które patrzą kto więcej im drinków postawi, na drugi dzień i tak niczego nie pamiętając 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mateos94 napisał:

Już prędzej gdzieś w parku albo coś 😄 na dyskoteki chodzą przeważnie laski, które patrzą kto więcej im drinków postawi, na drugi dzień i tak niczego nie pamiętając 😉

 

Czemu tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Czemu tak uważasz?

Przeważnie nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia. Mówię to z własnego doświadczenia 😉

Ale to się nie tyczy tylko kobiet. Faceci to samo. Idą żeby się napić i pobzykać w kiblu bez żadnych zobowiązań 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena

Na sile nie ma co wymyślać, możesz dać imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×