Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwątpienia

Czy są tu mężczyźni? Albo tacy, którzy się za mężczyzn uważają. Serio, opowiedzcie mi

Polecane posty

Gość Zwątpienia

Czy wy macie jakiekolwiek uczucia? Słowo empatia coś wam mówi? Sumienie dopuszczacie do głosu  czasem?

Straciłam nadzieję, mężczyźni chyba nie są zdolni do uczuć, zaczynam wierzyć że są jak bydło  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem ze nie chciał zrobić tak jak Ty to sobie wymyslilas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
6 minut temu, Gość Zwątpienia napisał:

Czy wy macie jakiekolwiek uczucia? Słowo empatia coś wam mówi? Sumienie dopuszczacie do głosu  czasem?

Straciłam nadzieję, mężczyźni chyba nie są zdolni do uczuć, zaczynam wierzyć że są jak bydło  😞

Uuu no jak tak mozesz o wszystkich, ja bardzo potrafie kochac, dlatego ciezko mi kogos porzucic zerwac i ktos musi to zrobic za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiście że mamy. Bardzo jestem zakochany obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Zwątpienia napisał:

chyba nie są zdolni do uczuć

Oczywiście że są zdolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem ze nie chciał zrobić tak jak Ty to sobie wymyslilas:))

Ooo dobre to jest 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

to jest forum dla kobiet więc PRAWDZIWI mężczyźni tutaj nie piszą - wg kafeterianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii
16 minut temu, Gość Zwątpienia napisał:

Czy wy macie jakiekolwiek uczucia? Słowo empatia coś wam mówi? Sumienie dopuszczacie do głosu  czasem?

Straciłam nadzieję, mężczyźni chyba nie są zdolni do uczuć, zaczynam wierzyć że są jak bydło  😞

e tam, po prostu babę trzeba trzymać krótko i solidnie ją opier...iić jak na łeb wchodzi,wtedy sama leci za takim facetem z wywieszonym ozorem,prawda jest taka że babki nie lubią spokojnych bo uważaja ich za nudziarzy. Wy lubicie być pomiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
18 minut temu, Gość Zwątpienia napisał:

Czy wy macie jakiekolwiek uczucia? Słowo empatia coś wam mówi? Sumienie dopuszczacie do głosu  czasem?

Straciłam nadzieję, mężczyźni chyba nie są zdolni do uczuć, zaczynam wierzyć że są jak bydło  😞

To wyszukaj pana o nicku Arystoteles i sobie pogadajcie. Wy zaczniecie obrzucac przeciwne plcie inwektywami, a my bedziemy miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max

Mamy uczucia, ale z wiekiem uczymy się trzymać je w ryzach, aby nie cierpieć przez kobiety, tak jak za młodych lat bywało- będąc twardym s...y/synem jest bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kpisz czy o drogę pytasz? Tu nie ma mężczyzn. Tu są cioty które lubuja się w babskim forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwątpienia

Dlaczego tak jest? kocham go nad życie, zrobiłbym dla niego wszystko, a on się mną tylko bawi  😞 jestem tak strasznie glupia, wykorzystuje mnie. On ma dziecko, córkę 4 lata, sam ją wychowuje,  mieszkam po sąsiedzku,  zawsze gdy mnie prosi zostaje z małą, nigdy mu nie odmówiłam pomocy, co więcej, sprzątam mu co drugi tydzień piorę, czasem gotuję, zajmuje się ogródkiem i słyszę za to " dzieki" kilka razy chciał mi zapłacić ale odmówiłam. 

Wiele razy widziałam jak spotyka się z różnymi kobietami ale te związki szybko się rozpadają, a potem wypłakujęmi się w rękaw że żadna z tych kobiet nie potrafi zaakceptować tego że nigdy nie będzie dla niego najważniejsza. A ja musze tego wysłuchać i znaleźć słowa by to pocieszać. I powiedziałam mu tydzień temu, że ja mogłabym to zaakceptować, nie muszę być najważniejsza, przecież nie będę rywalizować z dzieckiem,  wystarczy że będę równie ważna... glupia, wyznalam mu miłość,  kocham go od 4 lat, z nikim się w tym czasie nie spotykałam. Powiedziałam mu to wszystko w nadzieji że mnie w końcu zauważy. Kochalismy się wtedy, rano wróciłam do domu, i cóż... cisza do dziś, zadzwonił z wielką prośbą, czy może mi za tydzień małą zostawić bo jedzie do takiej jednej....

Wiem że jestem ...ką. Wiem. Dlaczego on mnie tak potraktował, przecież mi niczego nie brakuje. Nie wiem co on ma w sobie ale nie potrafię się odkochac. 

Dlaczego mężczyźni są tacy? Dlaczego nie macie uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przykro mi ale to z Tobą coś nie halo. On o tym doskonale wie i wykorzystuje. Chyba nie sądzisz że facet dobrowolnie zrezygnuje z pocieszycielki i dupodajki w jednym? 🤣 wie że z ciebie miękka bula i w dodatku zapatrzona w niego to logiczne że jest jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

uczucia to oznaka słabości - trzeba być twardym a jak uczy życie tzw miłość prędzej znajdzie gangster niz jakaś pipa poeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Kpisz czy o drogę pytasz? Tu nie ma mężczyzn. Tu są cioty które lubuja się w babskim forum. 

Prawdziwych kobiet też tu tylko garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurde

Spoko, po waszych wypowiedziach resztka nadzieji w to że może jednak prawdziwi mężczyźni istnieją,  wygasła  😞

Naprawdę, nic? Zero uczucia? Po co wam serce????? 

Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość face

ja sie uważam za mężczyzne, nie interesuje mnie w życiu dążenie do materializmu, cwaniactwo i powiem raczej  to kobiet nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Ja chyba uczucia mam. Piszę książki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwątpienia
15 minut temu, lonelyman napisał:

Nie sugeruj się tym forum. Jest całkiem dużo spoko kolesi .

Dzięki,  zawsze to jakieś pocieszenie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

z uczuciami lepiej sie nie zdradzać bo ludzie i kobiety niestety także poczytują to za oznakę słabości. Stąd poza twardego nieczułego macho.Kobiety to kręci bo same czują sie słabe i niestbilne emocjonalnie - liczą że taki facet wyciagnie je z dołka.Także na pewno lepiej być facetem co zdradza i o szukuje bo kobiety same do tego zachęcają. Dobroć dzis nie popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi

Przykro mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość iuii napisał:

uczucia to oznaka słabości - trzeba być twardym a jak uczy życie tzw miłość prędzej znajdzie gangster niz jakaś pipa poeta.

DE BI IL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
3 godziny temu, Gość Zwątpienia napisał:

mężczyźni chyba nie są zdolni do uczuć

raczej kobiety nie są zdolne

Wielu jest kochających mężczyzn, ale niestety nie mają powodzenia wśród kobiet, bo te wolą przystojnych chamów, którzy nie potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość max napisał:

Mamy uczucia, ale z wiekiem uczymy się trzymać je w ryzach, aby nie cierpieć przez kobiety, tak jak za młodych lat bywało- będąc twardym s...y/synem jest bezpieczniej.

I vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, lonelyman napisał:

Nie sugeruj się tym forum. Jest całkiem dużo spoko kolesi .

Ta jaasne jest ich może 10%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 10%. Ciekawe którzy to są?

A kobiety? znacie tu jakieś fajne? Kogo lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość gość napisał:

 10%. Ciekawe którzy to są?

A kobiety? znacie tu jakieś fajne? Kogo lubicie?

Sylwia jest fajna z zasadami kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dużo fajnych tu było tylko zbyt wrażliwych na chamstwo. I pouciekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn

życie uczy że im bardziej się w cos angażujesz to na ogół tego nie dostajesz - mam na myśli miłośc. Ludzie są bezwzględni i wykorzystują cudze uczucia dla własnych egoistycznych celów. Wiem jak jest i wiem co piszę - mężczyźni są pod tym względem równie bezwzgledni co kobiety. Po prostu nikt nie docenia wartosci i smaku kiełbasy którą nabył za darmo.

Dlatego lepiej mieć dystans i trzymać uczucia na wodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×