Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka

Relacja z 18 lat starszym

Polecane posty

Gość Inka

Czy byliście kiedyś w relacji z dużo starszym facetem tzn 15 lat I więcej.. jakie macie odczucia ? Jak zareagowała rodzina o ile była to poważna relacja? Ja poznałam super faceta 18 lat starszy jednak nie widać po nim wieku. Dogadujemy się fenomenalnie, seks i wspólny czas jest genialny... Jednak wiem, ze nie była bym w stanie przedstawić bo bym konserwatywny rodzicom co rozumiem bo mógłby być ten facet moim ojcem i za 10-20 lat będzie już dziadkiem A nie facetem... Jednak czy chwilowa rrelacja bez zobowiązań ma sens ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty z nim będziesz nikt inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mam sporo starszego faceta- o 19 lat i moi rodzice nie byli co prawda zachwyceni bo uważają, ze jest dla mnie za stary, ale jakoś się z tym w końcu pogodzili.

Pamiętaj, że to nie Twoi rodzice z nim będą tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co do relacji bez zobowiązań to jakiś sens tez mają bo ubarwiaja życie 😉

Ale to Ty sama zdecyduj czy chcesz byc z nim na zawsze, czy na chwile.

To Twoje zycie i Twoje decyzje, nie patrz na to czy ludziom spodoba sie Twoj facet, tylko czy Ty jestes z nim szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Moj maz jest o 18 lat starszy. Nie nie zaluje, jestesmy zgranym malzenstwem. Jednakze widac po nas ze jestem mlodsza (zlosliwi lub mniej ogarnieci potrafia zadac pytanie czy jest moim ojcem..) z wiekiem maz jest mniej aktywny w porownaniu do mnie i musimy inaczej dobierac rzeczy w czasie wolnym, potrzebuje wiecej snu itp. i jezeli myslisz o przyszlosci z taka osoba musisz sie z tym pogodzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×