Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZauroczonyMarek

Trudno mi jest się pogodzić, że ona nie była dziewicą...

Polecane posty

Gość Gość
10 minut temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Ło kuurwa,  pierwszy roz mnie ktoś na tej kafeterii docenił. Dzięki bardzo.  🙂😘 hej

Spoko, jak coś jest z sensem to chwale🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

Dzięki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL

Mnie też brzydzą niedziewice. Moja mama spotkała mojego ojca jak miała 17 lat, a on 19. Każdy pierwszy raz To zrobił. Do teraz są razem. Podobnie dziadkowie. Mój dziadek był z babcią jak ona miała 16, A on 20. To były czasy, dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość PRL napisał:

Mnie też brzydzą niedziewice. Moja mama spotkała mojego ojca jak miała 17 lat, a on 19. Każdy pierwszy raz To zrobił. Do teraz są razem. Podobnie dziadkowie. Mój dziadek był z babcią jak ona miała 16, A on 20. To były czasy, dziewictwa

Czyli podchodzisz z biedoty, albo chłopi, albo niewykwalifikowani robotnicy. Bez szkół,skoro szybki ślub i szybko rodzina. Bo co tu dalej w życiu że sobą robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co za personalny atakt. Wygląda jakby rzuciły się panny które dziewicami już dawno nie są, bo zabolało... Facet ma prawo mieć swój własny system wartości i kryteria oceniania. Prawda jest taka że dużo mężczyzn nie może pogodzic się z faktem że ich partnerka miała kogoś przed nimi i wyczyniala różne rzeczy w łóżku,  zwłaszcza jak sam nie ma doswiadczenia. A nawet doświadczonym, gdy myślą o kobiecie poważnie, to przeszkadza. Tak już jest. Tak samo jak większość kobiet nie przywiązuje wagi do doświadczenia seksualnego u mężczyzn, a nawet im bardziej doświadczony tym lepiej. Oczywiście to nie jest regula, bo z pewnością znajdą się kobiety ktore odstąpią od normy jak i mężczyźni, ale uogolniajac tak jest. 

Nie wiem czemu naskakujecie na faceta, dlaczego teraz tak potępiane jest cenienie wartości i wyzywanie takich osób od zacofanych i ograniczonych i narzucanie tolerancji co do akceptacji liczby partnerek/partnerów  twierdząc że to nie ma znaczenia.... Dla niektórych ma

Brednie zakompleksionej pipki. Piszę to jako facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
10 godzin temu, Gość ZauroczonyMarek napisał:

Ale Ja ją kocham! Chcę być tylko z nią. Planuję się z nią ożenić i wspólnie zastarzeć. Dlatego mnie to boli. Po prostu ja chciałem iść do łóżka z tą jedyną.  Dla mnie ona nią jest. A ci którzy mi radzą, że było trzeba znaleźć sobie dziewice... Ja Nie zaglądam kobietom w krocze i na tym względzie nie oceniam, czy to ta jedyną... Znalazłem moją ukochaną,  a jak już byłem zakochany w 100% ona mi powiedziała, że nie jest dziewicą 

Wystarczyło poważnie porozmawiać. I nawet gdyby ci powiedziała, że nie jest dziewicą, to na 99 procent byś się z nią nie rozstał. Bo to jest kwestia tylko twoich kompleksów pryszczatego onanisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czyli podchodzisz z biedoty, albo chłopi, albo niewykwalifikowani robotnicy. Bez szkół,skoro szybki ślub i szybko rodzina. Bo co tu dalej w życiu że sobą robić 

Ty zbyt mądry też nie jesteś, skoro oceniasz kogoś po tym, kiedy wziął ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc z boku

Wszystko fajnie, ale to wy faceci bałamucicie te głupiutkie dziewczątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Beka napisał:

Ty zbyt mądry też nie jesteś, skoro oceniasz kogoś po tym, kiedy wziął ślub...

cóż poradzisz skoro taka prawda, że najwcześniej pobieraja sie ci bez wykształcenia i biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czyli podchodzisz z biedoty, albo chłopi, albo niewykwalifikowani robotnicy. Bez szkół,skoro szybki ślub i szybko rodzina. Bo co tu dalej w życiu że sobą robić 

Jeśli chodzi o sedno sprawy, to jakie ma znaczenie tutaj bycie biedotą czy bogaczem ?

Bycie robotnikiem czy profesorem ?

 

Pomniejszanie czyjejś wartości  poprzez określenia - jesteś biedotą, jesteś robotnikiem, więc Twoje zdanie się nie liczy,

my to ten wielki świat...świadczy o buractwie i niczym więcej.

 

Zasady życiowe są niezależne od statusu społecznego.

Wielu się z tych zasad śmieje, ale przychodzi moment,

jak u autora wątku, że mu brak tych zasad u swojej dziewczyny zaczyna przeszkadzać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sac
41 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli chodzi o sedno sprawy, to jakie ma znaczenie tutaj bycie biedotą czy bogaczem ?

Bycie robotnikiem czy profesorem ?

 

Pomniejszanie czyjejś wartości  poprzez określenia - jesteś biedotą, jesteś robotnikiem, więc Twoje zdanie się nie liczy,

my to ten wielki świat...świadczy o buractwie i niczym więcej.

 

Zasady życiowe są niezależne od statusu społecznego.

Wielu się z tych zasad śmieje, ale przychodzi moment,

jak u autora wątku, że mu brak tych zasad u swojej dziewczyny zaczyna przeszkadzać.

 

ale napisales.. pasuje to jak ksiezyc do slonca ;/

kto powiedzial ze mamy miec tylko `1  zwiazek do konca zycia?w takim razie chyba zaden facet nie ma zasad bo nie spotyka sie prawiczkow w tych czasach a jesli sa to w malych ilosciach i to nie dlatego,ze maja zasady tylko po prostu nikt ich nie chce. prawo moralne dziala w 2 strony-no chyba ze ktos wyznaje islam i uwaza ze kobieta jest nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jeśli chodzi o sedno sprawy, to jakie ma znaczenie tutaj bycie biedotą czy bogaczem ?

Bycie robotnikiem czy profesorem ?

 

Pomniejszanie czyjejś wartości  poprzez określenia - jesteś biedotą, jesteś robotnikiem, więc Twoje zdanie się nie liczy,

my to ten wielki świat...świadczy o buractwie i niczym więcej.

 

Zasady życiowe są niezależne od statusu społecznego.

Wielu się z tych zasad śmieje, ale przychodzi moment,

jak u autora wątku, że mu brak tych zasad u swojej dziewczyny zaczyna przeszkadzać.

 

zasady zasady, mi przeszkadza, ze autor złamał swoje zasady bo mu sie rooochać chciało, panna nie udawała świętej , ale mu nie przeszkadzało  przed ani w trakcie. Prącie drgneło i zasady poszły  w kąt i to od razu.To kto tu  nie ma zasad? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bushido
21 godzin temu, Gość Gosc z boku napisał:

Wszystko fajnie, ale to wy faceci bałamucicie te głupiutkie dziewczątka.

ja nie, bo byłem pra.wiczkiem

 

18 godzin temu, Gość gość napisał:

cóż poradzisz skoro taka prawda, że najwcześniej pobieraja sie ci bez wykształcenia i biedota

no i...? to coś złego? lepsi są kierierowicze, po rozwodach i dziecko cały czas w rozjadach, bo tatuś i mamusia robią kariery? A dziecko wpadką było...

 

15 godzin temu, Gość sac napisał:

ale napisales.. pasuje to jak ksiezyc do slonca ;/

kto powiedzial ze mamy miec tylko `1  zwiazek do konca zycia?w takim razie chyba zaden facet nie ma zasad bo nie spotyka sie prawiczkow w tych czasach a jesli sa to w malych ilosciach i to nie dlatego,ze maja zasady tylko po prostu nikt ich nie chce. prawo moralne dziala w 2 strony-no chyba ze ktos wyznaje islam i uwaza ze kobieta jest nizej.

bo jeden związek do końca życia jest 1) romantyczny 2) udowadnia, że człowiek kontroluje popęd seksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bushido
14 godzin temu, Gość gość napisał:

zasady zasady, mi przeszkadza, ze autor złamał swoje zasady bo mu sie rooochać chciało, panna nie udawała świętej , ale mu nie przeszkadzało  przed ani w trakcie. Prącie drgneło i zasady poszły  w kąt i to od razu.To kto tu  nie ma zasad? 

autor nic nie złamał, był pra.wiczkiem i poszedł do łóżka z tą jedyną, jeśli ona go zostawi, pewnie się załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Bushido napisał:

autor nic nie złamał, był pra.wiczkiem i poszedł do łóżka z tą jedyną, jeśli ona go zostawi, pewnie się załamie...

mam nadzieję, ze sie załamie, nalezy mu sie jak psu zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Bushido napisał:

ja nie, bo byłem pra.wiczkiem

 

no i...? to coś złego? lepsi są kierierowicze, po rozwodach i dziecko cały czas w rozjadach, bo tatuś i mamusia robią kariery? A dziecko wpadką było...

 

bo jeden związek do końca życia jest 1) romantyczny 2) udowadnia, że człowiek kontroluje popęd seksualny

Raczej udowadnia, że człowiek w takim związku jest niedorobiony i prawie nikt go nie chciał nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaa
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Raczej udowadnia, że człowiek w takim związku jest niedorobiony i prawie nikt go nie chciał nigdy.

Jakies kompleksy masz i zero romantyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Haaa napisał:

Jakies kompleksy masz i zero romantyzmu

Za to ty masz za dużo i żyjesz jakimiś bajkami. Każdy kto nie bzyka w tym wieku ma coś z deklem w 99 procentach. Oszukuj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Haaa napisał:

Jakies kompleksy masz i zero romantyzmu

Powiedziała zakompleksiona męska pipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopie, jak dzisiaj chciałbyś szukać dzi3wicy to musiałbyś szukać w przedziale wiekowym MAKSYMALNIE do 16 roku zycia, powyzej to juz nierealne.. chyba, ze jakies ministrantki, ale kogo takie laski interesują. Zreszta nawet te "ministrantki" jak w koncu pozniej poczują k0tasa to sie jeszcze bardziej sypią niż te dyskotekowe k0rwy, mam najelpszy przyklad z osiedla wlasnie takiej panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×