Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły średniak

Dla młodych dziewczyn własne mieszkanie i średnia krajowa u faceta to mało

Polecane posty

Gość Zwykły średniak

Dla nich jestem zerem. Kobiety z biura, które mają te 3 tysiące na rękę celują w dyrektorów, facetów z IT,  wyspecjalizowanych pracowników fizycznych, tirowców, przedsiębiorców oraz uwaga... niewykwalifikowanych saksiarzy bez żadnego zawodu, co na zachodzie myją gary lub sezonowo zbierają szparagi i owoce po 12 godziny, harując jak woły. Saksiarz po podstawówce, co nie ma żadnych uprawnień, ale zarabia w euro na najgorszych pracach harując jak koń pociągowy to jest dla kobiet z korporacji ktoś. Ja jestem dla koleżanek z pracy niewidzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Gdyby nie możliwość wyjazdów zarobkowych, to taki szparagowicz prawdopodobnie byłby bezrobotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu incel, ilu was jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Dla nich jestem zerem. Kobiety z biura, które mają te 3 tysiące na rękę celują w dyrektorów, facetów z IT,  wyspecjalizowanych pracowników fizycznych, tirowców, przedsiębiorców oraz uwaga... niewykwalifikowanych saksiarzy bez żadnego zawodu, co na zachodzie myją gary lub sezonowo zbierają szparagi i owoce po 12 godziny, harując jak woły. Saksiarz po podstawówce, co nie ma żadnych uprawnień, ale zarabia w euro na najgorszych pracach harując jak koń pociągowy to jest dla kobiet z korporacji ktoś. Ja jestem dla koleżanek z pracy niewidzialny.

i liżą u nich podłogi a oni i tak chodzą na boki bo mają je za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Nie incel, ale 30latek który widzi że jest niewidzialny dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe

Kobiety zawsze celują w poziom wyższy niż same reprezentują. Czemu nie spróbujesz np z fryzjerka czy manikiurzystka lub recepcjonistka, a koniecznie uparłeś się na łaski z biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Nie incel, ale 30latek który widzi że jest niewidzialny dla kobiet.

czyli incel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Nie chcę prostej dziewczyny, która słucha disco polo i pali jak smok. Kasjerki z marketów z racji nerwowej pracy często palą jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość Ciekawe napisał:

Kobiety zawsze celują w poziom wyższy niż same reprezentują. Czemu nie spróbujesz np z fryzjerka czy manikiurzystka lub recepcjonistka, a koniecznie uparłeś się na łaski z biura?

Nie zawsze. Ja mam kobietę z biura i wcale w niczym nie.kestem od niej lepszy. Autor po prostu nie pociąga kobiet i to jedyny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Opisz swój wygląd. Myślę że jesteś nieatrakcyjny po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Brzydsi ode mnie mają atrakcyjne kobiety, jeśli mają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Brzydsi ode mnie mają atrakcyjne kobiety, jeśli mają kasę.

Skąd wiesz że mają kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Bo są np. dyrektorami lub budowlańcami i jeżdżą Audi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2g

Znowu wypociny frajera, którego nikt nie chce bo albo jest nie wyjściowy albo ... więc wymyśla, że to oczywiście kobiety są złe bo wszystkie go nie chcą. Zadbaj o wygląd, popracuj nad zachowaniem, a nie żal posty. A jak Ci tak źle to zmień pracę na lepiej płatną i nie zawracaj ludziom du*p*y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Myślisz że te kobiety ich kochaja, że oni je kręcą? Wątpię pewnie marzą o ciagaiu lachy innemu. Za kase się nie da kochać. Miłość wygra z kasa, wystarczy szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2g

Ucięło mi. Miało być nie wyjściowy albo d*e*b*i*l swoją drogą nie wiem czemu kafe to cenzuruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typowe, średnik z wyglądu, bez podejścia do kobiet i umiejętności interpersonalnych, marzy o ślicznych, koniecznie młodszych kobietach na poziomie i dobrym stanowisku, dużo lepszych od siebie i ma pretensje do nich, że go nie chcą :D Graj w swojej lidze, wybierz sobie średniej urody trzydziestolatkę, co za brzydka i za stara dla Pana Przeciętnego do bólu? :P Piszesz te żałosne tematy od 10 lat już, frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarz

A mnie sie udało, wybłagałem zwiazek na jednej kobiecie z biura i jestem juz z nia pół roku, piore, sprzatam, gotuję, noszę ja na rękach no i oczywiście za wszystko płacę. jestem w niej tak zakochany, ze pozwalam jej na wszystko, nawet na samotne wypady z kolezankami do klubów, a ja w ten czas czekam wiernie na moja kochaną. Jestem szczęściarzem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Nie szukam takiej z lepszym stanowiskiem od siebie, natomiast dzieciata trzydziestolatka odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
4 minuty temu, Gość Szczęściarz napisał:

A mnie sie udało, wybłagałem zwiazek na jednej kobiecie z biura i jestem juz z nia pół roku, piore, sprzatam, gotuję, noszę ja na rękach no i oczywiście za wszystko płacę. jestem w niej tak zakochany, ze pozwalam jej na wszystko, nawet na samotne wypady z kolezankami do klubów, a ja w ten czas czekam wiernie na moja kochaną. Jestem szczęściarzem 🙂

😁Smiesznie piszesz.Poprawiles mi humor. Pisz częściej😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale szukasz  ładniejszej od siebie i młodszej na dobrym stanowisku, a nie masz umiejętności interpersonalnych, aby zdobyć kobietę i utrzymać związek, a wmawiasz sobie, że to wiana kobiet bo lecą na kasę, a prawda jest taka, że chcesz mieć lepszą od siebie i masz problem z własną psychiką, który wypierasz. Lepiej jak zwykle zwalić na złe kobiety. Sam jesteś wybredny, co do wyglądu, ale jak kobiety robią to samo, to wielkie pretensje i rozpacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciczki ccc

świat schodzi na psy

teraz są fejsy. ona może dobierać 😼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Pisałem o takiej, co zarabia np. 3 tysiące, czyli mniej ode mnie. A moje rówieśniczki to często dzieciate, nic dziwnego że szukam trochę młodszej. Poza tym decydując się na kredyt hipoteczny sporo zaryzykowałem i na pierwszym etapie też sporo sobie odmówiłem, więc chcę od życia łapać to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wow pantoflarz pozwala swojej pani na wypady z koleżankami, ty rozumiesz, że nie masz nic do powiedzenia w tym związku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Pisałem o takiej, co zarabia np. 3 tysiące, czyli mniej ode mnie. A moje rówieśniczki to często dzieciate, nic dziwnego że szukam trochę młodszej. Poza tym decydując się na kredyt hipoteczny sporo zaryzykowałem i na pierwszym etapie też sporo sobie odmówiłem, więc chcę od życia łapać to co najlepsze.

Ale każdy chce od życia tego co najlepsze. Niestety życie weryfikuje plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Tak czy inaczej samotna matka, która pali i słucha disco polo nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Szczęściarz napisał:

A mnie sie udało, wybłagałem zwiazek na jednej kobiecie z biura i jestem juz z nia pół roku, piore, sprzatam, gotuję, noszę ja na rękach no i oczywiście za wszystko płacę. jestem w niej tak zakochany, ze pozwalam jej na wszystko, nawet na samotne wypady z kolezankami do klubów, a ja w ten czas czekam wiernie na moja kochaną. Jestem szczęściarzem 🙂

A jak się rozstaniecie to mam u Ciebie jakieś szanse😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale chcesz młodszej ślicznotki na dobrym stanowisku, jej się nie należy wszystko co najlepsze, tylko tobie? Podbijaj do takiej średniej jak ty i nie grymaś, bo lepszej nie dostaniesz. Myślisz, że jak już uciułałeś na to mieszkanie i sobie odmawiałeś, to już ci się Miss należy? :D Jesteś prosty jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale chcesz młodszej ślicznotki na dobrym stanowisku, jej się nie należy wszystko co najlepsze, tylko tobie? Podbijaj do takiej średniej jak ty i nie grymaś, bo lepszej nie dostaniesz. Myślisz, że jak już uciułałeś na to mieszkanie i sobie odmawiałeś, to już ci się Miss należy? 😄 Jesteś prosty jak budowa cepa.

A poza tym to ciulales na to mieszkanie też dla siebie.No ale poświęcenie😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Incele, nieudaczniki, mameje itd znowu opanowują kafeterię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×