Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem

Dlaczego nie mogę nikogo spotkać?

Polecane posty

Gość alex

Cóż, dobre pytanie, dobry temat. Odpowiedź jest łatwa - są normalni faceci, oczywiście, że są. Pytanie, czy są normalne, fajne, prostolinijne i szczere kobiety? A pytanie nr 2 - tutaj zakłada się tematy, po to, by uzyskać opinię innych na Twoje pytania, czy by kogoś rzeczywiście poznać? Sam też mam problem z poznaniem, ale powody są totalnie popieprzone.. i Twoja odpowiedź na pytanie nr 2, kto wie, może będzie moją inspiracją.

Pozdrawiam, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało, odpowiem w zgodzie z sobą, więc masz gwarancję odpowiedzi na poziomie, na stałe odseparowanej od owczego pędu oplatającego dzisiejszą społeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezniepitol

Chcieliby to co każdy facet: posprzątane, ugotowane, wyprasowane, i zawsze chętna. Piękna, zrobiona i zadbana. Uległa i posłuszna. Taka co by ja w towarzystwie można pokazać a raczej zaszpanowac. W zamian za utrzymanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahahah
Przed chwilą, Gość Wezniepitol napisał:

Chcieliby to co każdy facet: posprzątane, ugotowane, wyprasowane, i zawsze chętna. Piękna, zrobiona i zadbana. Uległa i posłuszna. Taka co by ja w towarzystwie można pokazać a raczej zaszpanowac. W zamian za utrzymanie. 

Chyba ci się czasy pomyliły, mamy XXI wiek, nie XIX 😂 Kup sobie tajska niewolnice, o ile cię stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta30plus

Alex ja myślę że tematy na poznanie kogoś sformułowane byłyby inaczej. Tutaj raczej chodzi o opinie, obiektywne szukanie przyczyn obecnego stanu rzeczy i ewentualne rady i pomysły na zmianę. Na poziomie, kulturalnie i bez obrażania się oraz obrzucania błotem. Ale to autorka musi potwierdzić;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Wezniepitol napisał:

Chcieliby to co każdy facet: posprzątane, ugotowane, wyprasowane, i zawsze chętna. Piękna, zrobiona i zadbana. Uległa i posłuszna. Taka co by ja w towarzystwie można pokazać a raczej zaszpanowac. W zamian za utrzymanie. 

Brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezniepitol
1 minutę temu, Gość Ahahahah napisał:

Chyba ci się czasy pomyliły, mamy XXI wiek, nie XIX 😂 Kup sobie tajska niewolnice, o ile cię stać. 

Ok. Ciekawa jestem Twojej teorii;). Słucham;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To teraz ja się wypowiem.  

Słowa mojej 50 letniej matki.

" Dzisiaj to tylko głupi facet się żeni "  

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Wezniepitol napisał:

Chcieliby to co każdy facet: posprzątane, ugotowane, wyprasowane, i zawsze chętna. Piękna, zrobiona i zadbana. Uległa i posłuszna. Taka co by ja w towarzystwie można pokazać a raczej zaszpanowac. W zamian za utrzymanie. 

W zamian za miłość, szczęśliwe życie i szczęśliwa rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

Kobieta30plus, w takim razie już się wszystkiego dowiedziała - są jeszcze normalni faceci. Nawet sporo. I też się zastanawiają, co się z tym światem stało i gdzie (czy) są jeszcze normalne kobiety. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W zamian za miłość, szczęśliwe życie i szczęśliwa rodzinę.

Takie rzeczy tylko w Erze albo we wspomnianej Tajlandii czy może na Białorusi 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
5 minut temu, Gość Wezniepitol napisał:

Chcieliby to co każdy facet: posprzątane, ugotowane, wyprasowane, i zawsze chętna. Piękna, zrobiona i zadbana. Uległa i posłuszna. Taka co by ja w towarzystwie można pokazać a raczej zaszpanowac. W zamian za utrzymanie. 

Tylko w zamian za utrzymanie? Nie dasz miłości, opieki, chęci przebywania ze sobą, bycia na dobre i na złe?

Kiedy powiem, że dziś nie jestem chętna / nie zrobiłam obiadu, bo jestem zmęczona, bo mam zły dzień, to mnie zostawisz?

A za nieposłuszeństwo dostanę po twarzy albo każesz się wynosić?

Powodzenia 🙂 Mam nadzieję, że Twoja wybranka też może Tobą poszpanować - nie tylko poprzez grubość portfela 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
12 minut temu, Gość alex napisał:

Cóż, dobre pytanie, dobry temat. Odpowiedź jest łatwa - są normalni faceci, oczywiście, że są. Pytanie, czy są normalne, fajne, prostolinijne i szczere kobiety? A pytanie nr 2 - tutaj zakłada się tematy, po to, by uzyskać opinię innych na Twoje pytania, czy by kogoś rzeczywiście poznać? Sam też mam problem z poznaniem, ale powody są totalnie popieprzone.. i Twoja odpowiedź na pytanie nr 2, kto wie, może będzie moją inspiracją.

Pozdrawiam, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało, odpowiem w zgodzie z sobą, więc masz gwarancję odpowiedzi na poziomie, na stałe odseparowanej od owczego pędu oplatającego dzisiejszą społeczność

 

6 minut temu, Gość Kobieta30plus napisał:

Alex ja myślę że tematy na poznanie kogoś sformułowane byłyby inaczej. Tutaj raczej chodzi o opinie, obiektywne szukanie przyczyn obecnego stanu rzeczy i ewentualne rady i pomysły na zmianę. Na poziomie, kulturalnie i bez obrażania się oraz obrzucania błotem. Ale to autorka musi potwierdzić;) 

DOKŁADNIE o to mi chodziło 🙂

Może ja robię coś nie tak, może źle szukam, może wymagam za wiele - chciałam poznać opinię obu płci. Dlatego napisałam  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To teraz ja się wypowiem.  

Słowa mojej 50 letniej matki.

" Dzisiaj to tylko głupi facet się żeni "  

:)

Twoja mama ma prawo do każdej opinii, z pewnością życiowe doświadczenia, niekoniecznie osobiste, stoją po lewej stronie równania składającego się na takie stwierdzenie.

ps. "matki", brzmi obcesowo. Lepiej "Mamy". To tylko moje zdanie, nie musisz się zgadzać.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A propo tego utrzymywania.  Nie trzeba jechać na Białoruś, mam kilka takich koleżanek które siedzą w domu z bogatymi mężami i nic nie robią tylko ładnie wyglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość alex napisał:

Twoja mama ma prawo do każdej opinii, z pewnością życiowe doświadczenia, niekoniecznie osobiste, stoją po lewej stronie równania składającego się na takie stwierdzenie.

ps. "matki", brzmi obcesowo. Lepiej "Mamy". To tylko moje zdanie, nie musisz się zgadzać.

Pozdrawiam :)

Mamę to ma Krzyś.   Krzysztof ma matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda krzywa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To teraz ja się wypowiem.  

Słowa mojej 50 letniej matki.

" Dzisiaj to tylko głupi facet się żeni "  

🙂

Musisz być dobry w łóżku, że mamusia cie nie chce z niego wypuścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość nie wiem napisał:

 

DOKŁADNIE o to mi chodziło 🙂

Może ja robię coś nie tak, może źle szukam, może wymagam za wiele - chciałam poznać opinię obu płci. Dlatego napisałam  🙂

Zrób eksperyment. Poudawaj inne typy kobiet. Może na roztrzepana trzpiotke więcej facetów złapiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
4 minuty temu, Gość nie wiem napisał:

 

DOKŁADNIE o to mi chodziło 🙂

Może ja robię coś nie tak, może źle szukam, może wymagam za wiele - chciałam poznać opinię obu płci. Dlatego napisałam  🙂

Dziewczyno, zależy Ci na tym, by poznać fajnego wartościowego mężczyznę. I może właśnie sama sobie odpowiedziałaś, dlaczego go nie ma. "Może źle szukasz", "może wymagasz za wiele"... i takich "możów" pewnie jest cała masa :). A jak szukasz? I czego wymagasz? Wrzuć więcej info, to dojdziemy do źródła Tego stanu, rozwiązanie jest blisko, to są proste rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A propo tego utrzymywania.  Nie trzeba jechać na Białoruś, mam kilka takich koleżanek które siedzą w domu z bogatymi mężami i nic nie robią tylko ładnie wyglądają. 

I powiedz jakie wykształcenie maja te koleżanki, jaki poziom sobą reprezentuja, z jakich rodzin pochodzą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezniepitol
8 minut temu, Gość Gość napisał:

W zamian za miłość, szczęśliwe życie i szczęśliwa rodzinę.

No to teraz przygwiazdorzyles. To co napisałam wyżej za to co Ty tu? A jedno ma się do drugiego jak piernik do wiatraka. 

Nie będę czyjąś służąca żeby mnie kochał i mieć szczęśliwą rodzinę. Chce by mnie ktoś kochał za to że jestem,jaka jestem i że ja kogoś kocham a nie że jestem chętna, zrobiłam obiad i pranie. Zastanów się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To teraz ja się wypowiem.  

Słowa mojej 50 letniej matki.

" Dzisiaj to tylko głupi facet się żeni "  

:)

Trzeba być głupim, aby się w dzisiejszych czasach żenić, bo wtedy mężczyzna przegrywa życie, stąd mamy odpowiedź w pewnej części, dlaczego kobiety narzekają na brak facetów, a odpowiedź brzmi: unikają oni związków i nie z powodu braku odpowiedzialności jak to sobie kobiety tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Hahaha napisał:

I powiedz jakie wykształcenie maja te koleżanki, jaki poziom sobą reprezentuja, z jakich rodzin pochodzą? 

Całkiem spoko poziom. Na pewno wszystkie studiowały chociaż nie wiem czy skończyły. To raczej znajome z czasów podstawówki. 

Jedna startowała w wyborach samorządowych jako " aktywna mama" zajmująca się sprawami szkolnymi.  Druga to ma strasznie nadzianego męża, i nie jakiegoś Janusza. Więc coś w sobie chyba ma. Trzecia to w zasadzie kiedyś pracowała ale już z 7 lat na wychowawczym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Wezniepitol napisał:

No to teraz przygwiazdorzyles. To co napisałam wyżej za to co Ty tu? A jedno ma się do drugiego jak piernik do wiatraka. 

Nie będę czyjąś służąca żeby mnie kochał i mieć szczęśliwą rodzinę. Chce by mnie ktoś kochał za to że jestem,jaka jestem i że ja kogoś kocham a nie że jestem chętna, zrobiłam obiad i pranie. Zastanów się!!

No ....  A mnie chca kochać za to że jestem zaradny,  zabieram na randki, robie niespodzianki, myślę poważnie o przyszłości. Nikt mnie nie chce kochać jak jestem jaki jestem: czyli jakbym leżał i pił piwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 minut temu, Gość Wezniepitol napisał:

No to teraz przygwiazdorzyles. To co napisałam wyżej za to co Ty tu? A jedno ma się do drugiego jak piernik do wiatraka. 

Nie będę czyjąś służąca żeby mnie kochał i mieć szczęśliwą rodzinę. Chce by mnie ktoś kochał za to że jestem,jaka jestem i że ja kogoś kocham a nie że jestem chętna, zrobiłam obiad i pranie. Zastanów się!!

To tak jak ja. Nie wymagam od kobiety, by była służącą. Obowiazki domowe dzielimy po połowie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
8 minut temu, Gość max napisał:

Trzeba być głupim, aby się w dzisiejszych czasach żenić, bo wtedy mężczyzna przegrywa życie, stąd mamy odpowiedź w pewnej części, dlaczego kobiety narzekają na brak facetów, a odpowiedź brzmi: unikają oni związków i nie z powodu braku odpowiedzialności jak to sobie kobiety tłumaczą.

Dziękujemy za Twoją opinię. Mam nadzieję, że poznasz kobietę, która ją odwróci o 180 stopni. Choć, by tak było, prawdopodobnie sam musisz się bardzo zmienić, bo z tak zakodowanym myśleniem, będzie to mało możliwe.

Trzymam za Ciebie kciuki,

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość alex napisał:

Dziękujemy za Twoją opinię. Mam nadzieję, że poznasz kobietę, która ją odwróci o 180 stopni. Choć, by tak było, prawdopodobnie sam musisz się bardzo zmienić, bo z tak zakodowanym myśleniem, będzie to mało możliwe.

Trzymam za Ciebie kciuki,

Pozdrawiam :)

Nie myl miłości z małżeństwem. Na kochanie jestem otwarty,  a małżeństwo nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie myl miłości z małżeństwem. Na kochanie jestem otwarty,  a małżeństwo nie. 

Super, a zatem jak już się zakochasz... i pokochasz (bo to dwie różne bajki), a jej będzie zależeć na małżeństwie i będzie Cię kochać z wzajemnością, to moje życzenie się spełni.

Zresztą, sobie życzę tego samego przyjacielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsssa
5 minut temu, Gość alex napisał:

Super, a zatem jak już się zakochasz... i pokochasz (bo to dwie różne bajki), a jej będzie zależeć na małżeństwie i będzie Cię kochać z wzajemnością, to moje życzenie się spełni.

Zresztą, sobie życzę tego samego przyjacielu. 

Co za frajerzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta30plus

Alex mieszkasz może poza granicami pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej "Alex czy masz brata bliźniaka i nie występowałes w serialu na Polsacie" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×