Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem

Dlaczego nie mogę nikogo spotkać?

Polecane posty

Gość max
14 minut temu, Gość alex napisał:

Super, a zatem jak już się zakochasz... i pokochasz (bo to dwie różne bajki), a jej będzie zależeć na małżeństwie i będzie Cię kochać z wzajemnością, to moje życzenie się spełni.

Zresztą, sobie życzę tego samego przyjacielu.

Myślenie życzeniowe nie ma nic wspólnego z realnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
7 minut temu, Gość dsssa napisał:

Co za frajerzyna.

Cóż za merytoryczna wypowiedź, musisz być prawdziwym erudytą. Co jeszcze mądrego dodasz do tej dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
8 minut temu, Gość Kobieta30plus napisał:

Alex mieszkasz może poza granicami pl?

Polska centralna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta30plus

Poznałam tu raz Alexa który był specjalista w spr damsko-meskich.  Mieszka w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
4 minuty temu, Gość Kobieta30plus napisał:

Poznałam tu raz Alexa który był specjalista w spr damsko-meskich.  Mieszka w USA

Miło mi, że zostałem porównany to osoby, która jest "specjalistą" w tych sprawach. Ja nim nie jestem, to, co wiem, wynika z tego gdzie żyję, jak żyję i czego doświadczam.

Autorka wątku gdzieś znikła, chyba to oznacza, że odpowiedzi, które tu padły, wyczerpały temat. Autorko, hallo! A gdzie dziękuję :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
4 minuty temu, Gość alex napisał:

Miło mi, że zostałem porównany to osoby, która jest "specjalistą" w tych sprawach. Ja nim nie jestem, to, co wiem, wynika z tego gdzie żyję, jak żyję i czego doświadczam.

Autorka wątku gdzieś znikła, chyba to oznacza, że odpowiedzi, które tu padły, wyczerpały temat. Autorko, hallo! A gdzie dziękuję 😄 ??

Nie wyczerpały niestety. Raczej zaskoczyły twierdzeniem, że mężczyźni nie chcą kobiet pracujących, ambitnych, spełnionych 😉

i dziękuję ! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
5 minut temu, Gość nie wiem napisał:

Nie wyczerpały niestety. Raczej zaskoczyły twierdzeniem, że mężczyźni nie chcą kobiet pracujących, ambitnych, spełnionych 😉

i dziękuję ! 😉

Kto tak pisze? Mężczyźni chcą takich kobiet, tylko zakompleksieni faceci mają z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
1 minutę temu, Gość szkoda gadać napisał:

Kto tak pisze? Mężczyźni chcą takich kobiet, tylko zakompleksieni faceci mają z tym problem.

Tutaj na forum pisze tak większość facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
10 minut temu, Gość nie wiem napisał:

Nie wyczerpały niestety. Raczej zaskoczyły twierdzeniem, że mężczyźni nie chcą kobiet pracujących, ambitnych, spełnionych 😉

i dziękuję ! 😉

Dlatego to forum jest tak miarodajne i opiniotwórcze, jakby w barze dla vegan robić ankietę na najlepszego schabowego. Ale przynajmniej sobie popisałaś ( i inni), co było nawet fajne :)

Nie wiem, czy kojarzysz jedną z moich pierwszych odpowiedzi - tam było dość mocno zaznaczone, w którym kierunku zmierza dzisiejsza społeczność i, że warto rozmawiać z ludźmi, którzy potrafią to odseparować od własnej drogi.... No i chyba nie zdałaś egzaminu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość nie wiem napisał:

Tutaj na forum pisze tak większość facetów...

Bo chcą tylko zarooohać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
4 minuty temu, Gość alex napisał:

Dlatego to forum jest tak miarodajne i opiniotwórcze, jakby w barze dla vegan robić ankietę na najlepszego schabowego. Ale przynajmniej sobie popisałaś ( i inni), co było nawet fajne 🙂

Nie wiem, czy kojarzysz jedną z moich pierwszych odpowiedzi - tam było dość mocno zaznaczone, w którym kierunku zmierza dzisiejsza społeczność i, że warto rozmawiać z ludźmi, którzy potrafią to odseparować od własnej drogi.... No i chyba nie zdałaś egzaminu

 

hah..ale ja w dalszym ciągu nie zamierzam się zmieniać, m.in. rzucać pracy, żeby znaleźć fajnego faceta 😉

Tak po prostu, miałam chwilę czasu i chciałam poznać opinię innych ludzi. Szkoda, że tak mało kobiet się wypowiedziało, z zajętych chyba żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
1 godzinę temu, Gość alex napisał:

Cóż, dobre pytanie, dobry temat. Odpowiedź jest łatwa - są normalni faceci, oczywiście, że są. Pytanie, czy są normalne, fajne, prostolinijne i szczere kobiety? A pytanie nr 2 - tutaj zakłada się tematy, po to, by uzyskać opinię innych na Twoje pytania, czy by kogoś rzeczywiście poznać? Sam też mam problem z poznaniem, ale powody są totalnie popieprzone.. i Twoja odpowiedź na pytanie nr 2, kto wie, może będzie moją inspiracją.

Pozdrawiam, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało, odpowiem w zgodzie z sobą, więc masz gwarancję odpowiedzi na poziomie, na stałe odseparowanej od owczego pędu oplatającego dzisiejszą społeczność

Pewnie, że są, ale one chcą kogoś normalnego, a nie despote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ja się wypowiem jako ta zajęta. 

Myślę, że prawda jest gdzieś pośrodku.  Nie ma co się dziwić kobietom że chcą się spełniać zawodowo, nie ma też co się dziwić mężczyznom że nie chcą mieć karierowiczki w domu. 

Ja pracuje, ale praca nie zaprząta mi bardzo glowy. Potrafię być w domu o 13-14. Nie chciałabym nie pracować, ale nie rozumiem też kobiet które wychodzą z biura o 18- 19 I często biorą prace do domu. 

Podobny stosunek mam do mężczyzn. Nie lubię chamow ale z tym rownouprawnieniem też nie można przesadzać. Facet to ma być facet.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
3 minuty temu, Gość nie wiem napisał:

hah..ale ja w dalszym ciągu nie zamierzam się zmieniać, m.in. rzucać pracy, żeby znaleźć fajnego faceta 😉

Tak po prostu, miałam chwilę czasu i chciałam poznać opinię innych ludzi. Szkoda, że tak mało kobiet się wypowiedziało, z zajętych chyba żadna.

Wariacie! a kto mówi o jakimś zmienianiu się , zwłaszcza dla anonimowego faceta (wiesz, że faceci zrzucają maski nawet po 2 latach/ale kobiety wcale nie lepsze oczywiście ;] ). Jadę teraz na basen, więc więcej mnie tu nie ma, ale jeśli chcesz - napisz do mnie na maila alex35@onet.eu, to rozwalimy ten temat na czynniki pierwsze, bo on banalny jest w gruncie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
12 minut temu, Gość Gosci napisał:

Pewnie, że są, ale one chcą kogoś normalnego, a nie despote

To ciekawe, dlaczego mnie nie chcą... A nie, zaraz, przecież normalny = przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
11 minut temu, Gość ... napisał:

To ciekawe, dlaczego mnie nie chcą... A nie, zaraz, przecież normalny = przystojny...

"Przystojnosc" to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta30plus

Oj autorka nam zniknęła. Dokładnie przystojnosc czy ladnosc to rzecz gustu😆. Dlatego każda potwora znajdzie amatora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo oczekiwania mężczyzn i kobiet się rozjechaly. 

Samotni faceci to nieudacznicy i żadna ich nie ch e, samotne kobiety znowu to takie które nie chcą dac zamknąć się 2 domu. 

a to ci "mądrości" frustratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość 37latka napisał:

Niestety, ale kobieta musi wybrać między rodziną a karierą.  Długo się łudziłam, że tak nie jest. 

Wszystkie kobiety w mojej pracy które coś osiągnęły, mają stanowiska, są samotne. 

Natomiast recepcjonistka, bez urazy, już w drugiej ciąży jest. 

Bzdury. I pewnie sama wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale ja jestem mężczyzną.  Więc pracuje i zarabiam, i chce obok mieć kobiete a nie drugiego faceta.

 

ty jakiś jebnięty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Wezniepitol napisał:

Chcieliby to co każdy facet: posprzątane, ugotowane, wyprasowane, i zawsze chętna. Piękna, zrobiona i zadbana. Uległa i posłuszna. Taka co by ja w towarzystwie można pokazać a raczej zaszpanowac. W zamian za utrzymanie. 

Nie jak każdy facet, tylko jak jakaś dziwna pipka. Piszę to jako facet. Wielu facetów chce partnerstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Bzdury. I pewnie sama wiesz o tym.

Dlaczego.  Takie mam obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie jak każdy facet, tylko jak jakaś dziwna pipka. Piszę to jako facet. Wielu facetów chce partnerstwa. 

Właśnie pipki chca partnerstwa bo sami nie dadzą rady. Szczególnie młode pokolenie przed 30

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mamę to ma Krzyś.   Krzysztof ma matkę.

uja tam wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie pipki chca partnerstwa bo sami nie dadzą rady. Szczególnie młode pokolenie przed 30

 

Zakompleksione pipki chcą mieć niepracującą kuchtę w domu. Nie wiedzą co to partnerstwo, podział obowiązków domowych, spełnianie ambicji zawodowych obojga, zrozumienie. Prezentują kompletną ciasnotę umysłową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Zakompleksione pipki chcą mieć niepracującą kuchtę w domu. Nie wiedzą co to partnerstwo, podział obowiązków domowych, spełnianie ambicji zawodowych obojga, zrozumienie. Prezentują kompletną ciasnotę umysłową. 

W życiu chodzi o szczęście A nie o to żeby było po równo i sprawiedliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

W życiu chodzi o szczęście A nie o to żeby było po równo i sprawiedliwie:)

O twoje pewnie egoisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
13 minut temu, Gość Gość napisał:

W życiu chodzi o szczęście A nie o to żeby było po równo i sprawiedliwie:)

Najważniejsze w życiu jest odnalezienie sensu swojego życia. A szczęście łatwo jest osiągnąć. Jest mnóstwo środków chemicznych które mogą to zapewnić bez najmniejszego wysiłku. Po przedawkowaniu dodatkowo mamy zapewnione szczęście do końca życia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam szukam takiej której szczęście da prowadzenie domu, gotowanie i zaspokajanie męża

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Kobiety mają łatwiej na 100 kobiet przypada 130 mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat więcco ciekawe 85% mężczyzn jest bardzo kulturalnych i porządnych Czego nie można powiedzieć o kobietach to mężczyźni mają problem ze znalezieniem kobiety ze względu na ich limit liczbowy oraz to że mało jest fajnych kulturalnych porządnych niewiernych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×