Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Młode mamy szukające przygód

Polecane posty

Gość Karolina

Ostatnio siedzę do południa w domu i widuje przez okno młode mamy poubierane nazbyt wyzywająco. Przeważnie w kusych szortach odsłaniających pośladki lub w krótkich spódniczkach/...eneczkach odsłaniających majtki. Strasznie mnie to bulwersuje, bo uważam, że kobieta zamężna i do tego świeżo upieczona matka nie powinna się tak ubierać na spacer z dzieckiem. Nie twierdzę od razu, że wszystkie mężatki mają nosić hijab albo burkę, ale trochę przyzwoitości powinny te dziewuchy mieć, a nie ubierać się w stylu zerżnij mnie, bo jestem chętna. Ja bym się tak nigdy nie ubrała na spacer z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F ghj

Gorąco jest to chyba logiczne, że nie będę w długich spodniach, bo jakiejś zazdrosnicy się nie podobam. Mam to gdzieś, ubieram się tak jak przed ciąża, czyli odpowiednio do danego miejsca. Nie wyglądam jak latawica, ale noszę krótkie spodenki, spódniczki, a tobie kij w oko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A ja uważam, że po prostu masz chcicę na obcego qtasa i pewnie nie jesteś gorącą zwolenniczką monogamii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Karolina napisał:

Ostatnio siedzę do południa w domu i widuje przez okno młode mamy poubierane nazbyt wyzywająco. Przeważnie w kusych szortach odsłaniających pośladki lub w krótkich spódniczkach/...eneczkach odsłaniających majtki. Strasznie mnie to bulwersuje, bo uważam, że kobieta zamężna i do tego świeżo upieczona matka nie powinna się tak ubierać na spacer z dzieckiem. Nie twierdzę od razu, że wszystkie mężatki mają nosić hijab albo burkę, ale trochę przyzwoitości powinny te dziewuchy mieć, a nie ubierać się w stylu zerżnij mnie, bo jestem chętna. Ja bym się tak nigdy nie ubrała na spacer z dzieckiem.

A jak wyjdzie bez dziecka, to może się tak ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Jeżeli ma obrączkę i mąż jest jednocześnie jej alfonsem to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Karolina napisał:

Ostatnio siedzę do południa w domu i widuje przez okno młode mamy poubierane nazbyt wyzywająco. Przeważnie w kusych szortach odsłaniających pośladki lub w krótkich spódniczkach/...eneczkach odsłaniających majtki. Strasznie mnie to bulwersuje, bo uważam, że kobieta zamężna i do tego świeżo upieczona matka nie powinna się tak ubierać na spacer z dzieckiem. Nie twierdzę od razu, że wszystkie mężatki mają nosić hijab albo burkę, ale trochę przyzwoitości powinny te dziewuchy mieć, a nie ubierać się w stylu zerżnij mnie, bo jestem chętna. Ja bym się tak nigdy nie ubrała na spacer z dzieckiem.

No to się nie ubieraj, proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja uważam, że takie laski są po prostu niedoru chane i ubierają się tak bo mają nadzieję na spotkanie kogoś w stylu Christana Greya!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką trzeba być ograniczoną kurą żeby widzieć w kobietach ubierających kuse szorty czy krótkie ...enki jakieś latawice, które tylko czekają aż je jakoś facet zaczepi. Ja się ubieram tak jak chcę i mam w nosie czy się to komuś podoba czy nie. A to, że się jakiś facet obejrzy? A niech patrzy mam to w nosie. Przecież wzrokiem mnie nie przeleci. A ja nie szukam przygód ubierając krótką ...enkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo ta sa autorko baby bez klasy . Jak kobieta ma klasę to nie założy  spodenek  które odsłaniają  pól dupska .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędruś

A ja lubię doopczyć takie kuse szorty a najbardziej lubię 69. Pozdrawiam laseczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Bo ta sa autorko baby bez klasy . Jak kobieta ma klasę to nie założy  spodenek  które odsłaniają  pól dupska .  

Chyba bez kasy a nie klasy. Wiadomo, że mniej materiału to niższe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva
16 godzin temu, Gość Jędruś napisał:

A ja lubię doopczyć takie kuse szorty a najbardziej lubię 69. Pozdrawiam laseczki 🙂

Ja bardzo lubię loda robić ale 69 też jest super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×