Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska

Co sądzicie o jego charakterze

Polecane posty

Gość Kaska

Cześć, wypisze w punktach kilka cech charakteru chłopaka mojej siostry, próbuje jej wybić z głowy związek z nim, ale nie wiem jak mogę jej pomoc 

- porywczy, potrafi się bardzo łatwo zdenerwować na nią tak naprawdę bez powodu

- ciagle ja ucisza, zwraca się do niej dziwnym tonem, jak do sluzacej 

- widują się tylko w weekendy, bo on zazwyczaj ma czas dla znajomych, kiedy siostra mówi ze jej się to nie podoba, on twierdzi ze sama może ruszyć do niego cztery litery

- bardzo dużo pije, jest po tym chamski

- wszystko robi z łaska, siostra ani nasza rodzina nie może go o nic poprosić, nawet jeśli już coś zrobi to następnie robi siostrze wykład, ze go wykorzystujemy, a chodzi mi tutaj o pomoc w stylu kupienia czegoś po drodze do domu

- non stop wymaga od siostry tego żeby z nim zamieszkała, ale nie pozwala jej kupić sobie mieszkania 

- nie pozwala siostrze dzielić się rzeczami które od niego dostała, mam na myśli np to ze ktoś dotknie jej perfum, nawet nie użyje, tylko dotknie

- szydzi z braku wykształcenia naszych rodziców, dodam ze sam jest wiecznym studentem 

- wymaga od siostry zawsze tego żeby zatankowała jego auto albo żeby zapłaciła za kolacje na która on ja zaprosił 

- jest chamski co do niej 

- zawsze ja ucisza, nie pozwala wchodzić w zdanie bo twierdzi ze ona gada głupoty 

- słyszałam kiedyś jak KAZAŁ jej zrobić sobie l.oda po weselu naszej kuzynki, był wtedy pijany, ona prosiła go żeby był ciszej, był w innym pokoju razem z nią a ja z końca korytarza wszystko słyszałam

prosze, powiedzcie czy to ja tylko tutaj widzę co jest nie tak? To nie jest tak, ze to są moje spostrzeżenia, siostra kilka razy wyła mi w poduszkę i mówiła co on czasem wyprawia, są razem kilka lat a ona naprawdę nie umie go zostawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież to jest jakiś palant, to nie jest prowokacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Niestety, to nie prowokacja. Moja siostra naprawdę jest związana z kimś takim, nie wiem w jaki sposób można jej przemówić do rozumu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pogadaj jakoś z siostra, koleś ma chyba nierówno pod sufitem, a ta ostatnia akcja co to w ogóle jest wtf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Problemem w tym, ze ona jest w nim strasznie zakochana, robi o co prosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pst

Cham i prostak

chlopwek małorolny 

pszennoburaczany typ

jakich określeń jeszcze potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut
44 minuty temu, Gość Kaska napisał:

Niestety, to nie prowokacja. Moja siostra naprawdę jest związana z kimś takim, 

Może lubi być bita. BDSM, masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×