Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katrina

Muszę zmienić samochód

Polecane posty

Gość Katrina

Rozsypało nam się nasze auta, które mieliśmy od nowości 12 lat. Mechanik powiedział, że nie warto go już naprawiać, bo za duże koszty. I teraz zastanawiamy się skąd wziąć kolejny model. Mój Jerzyk mówi, że coś sprowadzi, ale ja nie do końca jestem przekonana do kolejnego 10-letniego Audi czy BMW. Polecicie coś? Gdzie teraz kupuje się używane samochody? Faktycznie nadal jeździ się na zachód po dobre auta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

Mój tata kiedyś jeździł do Niemiec po samochody, ale od kilku lat już tego nie robi i to z kilku powodów. Stan techniczny tych samochodów pozostawia wiele do życzenia, a potem klienci mają pretensję. Po drugie, przyznał, że to się po prostu już nie opłaca. W Polsce jest sporo ofert aut po kontraktach leasingowych, a jego zdaniem to są najbardziej pewne używane fury. I wybór jest tak duzy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zresztą wystarczy wpisać w Google i pierwszy wynik jaki wyskakuje to np. oferta Master1 a tam kilkaset różnych samochodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek

Trafiłem na wątek przez przypadek i zauważyłem, że @Marcel wspomniał o Master1. Akurat kupiłem od nich auta w zeszłym miesiącu, więc mogę się wypowiedzieć w temacie. Obsługa spoko i wszystko udał się szybko załatwić. Najbardziej podobał mi się jednak duży wybór samochodów. Mozna przebierać w markach, typach, kolorach. Znalazłem dokładni taki model Opla Astra jakiego szukałem. Narazie sprawuje się bez zarzutu, ale wiadomo, ze to jest za krótki okres żeby oceniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×