Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co sądzicie o imieniu Dronia dla córki ?

Polecane posty

Gość Gość

Chciałabym nazwać córkę takim mało znanym i nietypowym imieniem i jakiś czas temu znalazłam imię Andromeda zdrobnienie Dronia. Co o takim imieniu sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsksksbp

Osobiście mi się nie podoba. Takie za bardzo wyszukane i już na granicy kiczu. Ale twoje dziecko twoja decyzja . Pozdrwiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

A Ty chciałabyś nosić mało znane i nietypowe imię, np. Nepomucena (Mućka) albo Eufrozyna (Fruzia)? Nie będzie miała życia w szkole ta twoja córcia. Jaka motywacja na takie imię? Chcesz skupić wyjątkową uwagę innych na córce? Jak z poczuciem twojej wartości? W dzisiejszym świecie warto wybrać imię, które funkcjonuje za granicą (nie myślę o Nicoli czy Brianie, a raczej Kasi, Ani albo Karolu czy Marku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się Andromena kojarzy z transwestytą, chyba są jakieś hormony o podobnej nazwie i dlatego, androny?czy cis takiego nie pamietam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mi się Andromena kojarzy z transwestytą, chyba są jakieś hormony o podobnej nazwie i dlatego, androny?czy cis takiego nie pamietam 

Nie, androgyniczne, czyli cechy obojnacze tez mi się z obojnakiem kojarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi się Andromena kojarzy z transwestytą, chyba są jakieś hormony o podobnej nazwie i dlatego, androny?czy cis takiego nie pamietam 

To są androgeny jeśli już. Andromeda powinna ci się skojarzyć w pierwszej kolejności z galaktyka Andromedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, androgyniczne, czyli cechy obojnacze tez mi się z obojnakiem kojarzy 

Dlaczego nie z galaktyka Andromedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W pierwszej kolejnosci z galaktyka Andromedy jak rowniez serialem fantastycznym o tym tytule.  Andromeda bardzo fajnie mi sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Po nadaniu imienia bedziesz sie nim przez chwile chwalić, kiedy ludzie beda cie pytac. A twoja corka bedzie musiała przejść przez cale życie z tym imieniem. Pomyślałaś o tym? Dzieci chetnie wyśmiewaja innośc a zrobienie, czesto obraźliwe, sami nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

jesli kochasz corke i chcesz by byla szczesliwa, a nie jest tylko dla ciebie gadzetem, owocem milosci, spelnieniem sie jako kobieta, must have bo kazdy musi miec dziecko, to wybierz jakies imie z ktorego nikt sie nie bedzie smial.chyba nie chcesz zeby przychodzila z placzem ze szkoly?a mowienie dzieciom ze tak nie wolno, trzeba byc tolerancyjnym itp tylko pogorszy sprawe.Nie kazdy jest tak pewny siebie ze wazac 100 kg bedzie dumny ani majac jakies pokrecone imie bedzie to podkreslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie rozejrzyjcie sie troche dookola i posluchajcie jaka jest roznorodnosc imion, jakie imiona nadaja dzieciom, ktorych nigdy wczesniej nie slyszeliscie, nowosci i powyciagane z lamusa.  To nie lata 70, ze polowa dzieci w klasie to Ania, Agnieszka i Piotr.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

jesli kochasz corke i chcesz by byla szczesliwa, a nie jest tylko dla ciebie gadzetem, owocem milosci, spelnieniem sie jako kobieta, must have bo kazdy musi miec dziecko, to wybierz jakies imie z ktorego nikt sie nie bedzie smial.chyba nie chcesz zeby przychodzila z placzem ze szkoly?a mowienie dzieciom ze tak nie wolno, trzeba byc tolerancyjnym itp tylko pogorszy sprawe.Nie kazdy jest tak pewny siebie ze wazac 100 kg bedzie dumny ani majac jakies pokrecone imie bedzie to podkreslac

Dla was kazde imie powyzej setki to krzywda.  Tylko, ze dzieci o tym nie wiedza wiec ich nie uswiadamiajcie i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy nie chciałabym się tak nazywać, ciężkie w brzmieniu a twoja wersja zdrobnienia prawie że ośmieszająca (chcesz nazywać dziecko dronem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Nigdy nie chciałabym się tak nazywać, ciężkie w brzmieniu a twoja wersja zdrobnienia prawie że ośmieszająca (chcesz nazywać dziecko dronem?).

To jest prowo.  Jakas tutaj trenuje wysmiewanie imion i caly czas podaje jakies ektrymalne orginaly.  JEj zdrobnienie mialo byc osmieszajace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie jakaś, tylko jakieś, tym razem to nie byłam ja 😄 i kilka innych razów też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×