Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil

Ona chyba przesadZa

Polecane posty

Gość Kamil

Moja dziewczyna od jakiegoś czasu świruje. Nie mieszkamy jeszcze razem, widujemy się rzadko. Zazwyczaj jak ja do niej przyjadę, wtedy siedzimy u niej w domu i oglądamy filmy, rzadko udaje mi się ja gdzieś wyciągnąć bo nie przepada za moimi znajomymi. Za każdym razem jak u niej jestem lubię sobie wypić piwko, lub kilka. Wiem, ze wtedy ode mnie śmierdzi, jej tez próbuje wcisnąć ale ona nigdy nie chce. Ja po alkoholu jestem zawsze bardziej chętny do zabawy, ona również. Tyle ze ona zawsze twierdzi, ze śmierdzi mi z japy, nie chce żebym się do niej przytulał bo jej śmierdzi, twierdzi ze ja macam wtedy za bardzo, no fakt ze ręce same wędrują mi po jej ciele ale żeby od razu robić z siebie taka cnotkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moze powiesc bys jej przeczytal i pojezdzil na rowerze z nia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sorry Kamil, ale to zadna przyjemnosc calowac sie ze smierdzacym facetem. Serio tak sie nudzisz, ze bez browara ani rusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

O Boże! Ja tez nienawidzę zapachu alkoholu, a o seksie po alko mogę zapomnieć. Okropieństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

Może spróbuj chociaż raz jak do niej pojedziesz nie pić alkoholu. I zobaczysz, że wtedy będzie bardziej chętna na przytulanie. Jeśli ona nie toleruje alkoholu nie możesz jej zmuszać do tego żeby z tobą piła. Piwko zawsze możesz sobie wypić z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×