Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Działania zboków z LGBTQ

Polacy żyli sobie spokojnie, aż pojawiła się ideologia LGBT, Biedronie i inni zboczeńcy!

Polecane posty

Gość Działania zboków z LGBTQ

Nachalnie narzucane ideologie zawsze żle się kończyły dla natrętów. Ideologia LGBT to współczesny tęczowy faszyzm i czas nazywać to zjawisko po imieniu - "Tęczowy faszyzm" i z nim walczyć. Pierwszy faszyzm też zrodził się na lewicy i wiemy do czego doprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczyś

ja tam bym chciał żeby mężczyźni mogli uprawiać ze sobą seks na środku ulicy, a przechodnie powinni wtedy patrzeć na nas z podziwem i bić brawo a nie nas atakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peedalskie kurvvy

Pedalizm w natarciu. Obrzydliwa postać. Matczyny bokser. Brata też tłukł. Kiedy dziennikarze odnajdą brata? Genderyści usiłują stworzyć wrażenie, że każdy, kto ich skrytykuje choćby jednym zdaniem, jest podobnie zły jak chuligan, który rzucił kamieniem. W ten sposób chcą uciszyć swoich krytyków. Podobnie robili komuniści, którzy nieraz każdego, kto sprzeciwił się komunizmowi – nazywali faszystą czy nazistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn
2 godziny temu, Gość zboczyś napisał:

ja tam bym chciał żeby mężczyźni mogli uprawiać ze sobą seks na środku ulicy, a przechodnie powinni wtedy patrzeć na nas z podziwem i bić brawo a nie nas atakować

To jest moje marzenie. Móc swobodnie na ulicy kochać sie z facetem na oczach innych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×