Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bobotic- poleca ktoś na kolke niemowlęcą?

Polecane posty

Gość Gość

Jak wyżej. Podawałyście swoim dzieciom? Pomogło coś? Bo ja już z tymi kolkami nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Podawalam i Bobotic i Espumisan. Bobotic o tyle lepszy, ze nie trzeba dawac az tylu kropli choc i tak warto dac wiecej niz zalecaja. W gruncie rzeczy jednak mojemu dziecku nie pomagalo nic, ani kropelki, ani odpowietrzanie ani masaze Slonce-ksiezyc ktore ponoc super dzialaja. 

Pomogl czas. W wieku 3.5 miesiaca kolki magicznie sie skonczyly. Z dnia na dzien. I dzieki Opatrznosci bo bylam juz gotowa skoczyc z okna. Moj synek strasznie sie meczyl. Nosilam go godzinami przerazliwie krzyczacego. Oczywiscie w nocy. 

Wiem, ze to latwo powiedziec ale cierpliwosci. Przetrwacie to. Ach a masz butelke antykolkowa? Moze akurat u Ciebie poskutkuje. Dr Brown takie robi. Ja zamowilam w czasie kiedy mojemu dziecku kolki minely wiec nie sprawdzilam skutecznosci. Sa tez Wendi takie slomki ktore wkladasz dziecku w pupe by je odpowietrzyc, u niektorych dzieci dziala. 

Kazde dziecko jest inne, moze u Was cos zda egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Nie wiem z jakiego jestes miasta. Jesli z Poznania to moge Ci dac i Delicol na kolki i Bobotic i Wendi ktore mi zostaly. Delicol i Bobotic oczywiscie nie otwierane. Jak juz pisalamu mojego dziecka kolki skonczyly sie z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc m

Trzeba przetrwać 😞

Wszystkiego probowalismy,przeszło pod koniec 4mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgh

My uzywalismy Sabsimplex, pomagały trochę. Do tego prebiotyk biogaja, ale ostatecznie to po prostu wyrosła. Przetrwacie, ja też bardzo się nie mogłam doczekać kiedy to minie i martwilam się czy wszystko ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×