Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Pytanie do mam mieszkających w bloku

Polecane posty

Gość Gosc

Na klatce koło swoich drzwi lub w mieszkaniu ( jak dziecko zaśnie w wózku na spacerze to na klatce nie zostawiam :)) mieszkam w bloku z tamtego roku i tu dużo osób ma małe dzieci i nikomu nie przeszkadza ze wózku na korytarzu stoją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W komórce na podwórzu. Stare bloki w centrum miasta, coś takiego było do załatwienia, zostały po czasach, gdy ludzie palili węglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W mieszkaniu w korytarzu, ale mam mikro wozek i nie wadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

W mieszkaniu w korytarzu, ale mam mikro wozek i nie wadzi.

A jaki model bo ja właśnie szukam takiego miko wózka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w przedpokoju, jestem przeciwna robieniu graciarni ze wspólnych korytarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

EasyGo Minima z wpietym fotelikiem BabySafe York. Uzywam na zmiane z chusta elastyczna Pentelka.

Swiadomie zrezygnowalam z gondoli. Nie jest dla mnie konieczna z bardzo wielu wzgledow (gesto zaludiona dzielnica duzego miasta, korzystanie z komunikacji miejskiej, 5 pietro bez windy, brak wozkowni, wzglednie dobre chodniki i nawierzchnia).

Jak masz wieksze dziecko to teraz jest na rynku pelno tego typu spacerowek. One sie nazywaja samolotowe lub lotniskiwe. Prawie kazdy producent ma je w tej chwili w ofercie, ale wiekszosc z nich nie ma opcji wpiecia fotelika. Ta moja jest chyba jedyna z tanich z taka mozliwoscia, bo pozostale jak szuklalam to byly juz drogich zachodnich marek (a ja nie chcialam przeplacac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W klatce schodowej na dole albo na korytarzu . U nas każdy tak zostawia i nikomu nie  przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niektore z tych lotniskowek maja tez wersje z malymi pompowanymi kolami specjalnie na niezbyt dobre polskie chodniki, bo ten typ ma zawsze mikro kolka a wielu ludzi w kraju ma nadal marne nawierzchnie w okolicy. U mnie na szczescie jest ok, ale to dlatego, ze blisko centrum i wiekszosc jest poodnawianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiekszosc z tych mikro spacerowek ma tez niewielka amortyzacje przednich i tylnych kol (tzn. bujanie) i nie sa tak sztywne jak parasolki. Moj taka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak wpiszesz w wyszukiwarke: spacerowka do samolotu na lotnisko, albo: ultralekka spacerowka, to ci ich duzo wyskoczy. Tak jak mowie, kazdy drogi (zachodni) i tani (polski) producent ma cos takiego teraz w ofercie i jest ich mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podrzuce jeszcze dobry patent na niewnoszenie ulicznego brudu, piachu, blota i wody do korytarza: przezroczysta podkladka na podloge pod krzeslo biurowe. Kupilam w Ikei, ale one sa wszedzie w kazdym markecie budowlanym.

Mam zamiar kupic druga pod krzeslo do karmienia jak zaczne rozszerzac diete, zeby nie myc wkolo podlogi. To jest super wszechstronny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mozna je splukac sluchawka prysznicowa i zostawic do wyschniecia w lazience oparte o sciane. Minimum roboty w porownaniu z lataniem z mopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tzn. stawia sie na tej podkladce w korytarzu wozek lub spacerowke i nie trzeba sie martwic, ze cos sie sypie albo kapie z kol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W mieszkaniu, mam bardzo duży przedpokój i nam nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 godziny temu, Leżaczek napisał:

Na polpietrze mam pomieszczenie gospodarcze, roczny czynsz za to około 100zł. 

U mnie w bloku też są, wszystkie od lat rozdrapane, miesięczny czynsz ok. 100zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Też na poczatku myślałam, że przydałby mi się taki schowek, ale zrobilam porzadek i mam aż za dużo miejsca.

Kurde, nie chce mi sie spac, a pobudka o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

My sie juz przeprowadzilismy na swoje ale na wynajmie znoszenie wózka z 3 tobyła MORDĘGA boże co ja ię naklnęłam wtedy ...nikomu nie życzę. Maż mi potem kupił taki 3w1 wozek larktale marki wiec tu juz bylo zdecydowanie lepiej bo lżej po prostu ale i tak wspimiam te pierwsze miesiace tragicznie z takim normalnym mosiężnym wózkiem który czułam jakby ważył z 300kg heh na szczescie juz parter ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu. Mieszkamy na 3 piętrze bez windy. Po prostu trzeba kupić lekki wózek, a nie jakiś ogromny na pompowanych kołach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mieszkaniu. Myląc o rodzinie kupiłam mieszkanie pod kontem takich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

W mieszkaniu. Myląc o rodzinie kupiłam mieszkanie pod kontem takich potrzeb

My otrzymaliśmy mieszkanie w prezencie ślubnym ok. 60m2, wtedy nie myśleliśmy o powiększaniu rodziny. Ale wózek po złożeniu mieści się o dziwo w szafie 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strazaczka

- Parę lat temu w Kamieniu Pomorskim spaliły się żywcem 23 osoby, zapewne miałyby szansę przeżyć, gdyby udało im się dobiec do wyjść ewakuacyjnych. Nie zdołali, bo korytarze były zastawione i ktoś kto nie dopilnował porządku poszedł do więzienia. Ja nie chcę - mówi Piotr Janowski, prezes Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej "Jary", największek na Ursynowie. I zapowiada zdecydowane kroki - usuwanie gratów z korytarzy

 

Usmażycie się ze swoimi bombelkami żywcem. Oczywiscie was to nie dotyczy, prawda? Polacy zlote ptacy maja w dupie przepisy, pożary są wszędzie tylko nie u nas. ...ki płodzą kolejnych ...ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojesi

Odezwala sie!!!! Nie interesuje mnie prawo, interesuje mnie moja wygoda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Ojesi napisał:

Odezwala sie!!!! Nie interesuje mnie prawo, interesuje mnie moja wygoda!!!!

Racja, mnie też. Mam dziecko więc mogę sobie stawiać wózki i rowerki gdzie chcą. Inni to nie mój problem. A jak komuś przeszkadza graciarnia na klatce schodowej to niech sobie willę kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhsie
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Racja, mnie też. Mam dziecko więc mogę sobie stawiać wózki i rowerki gdzie chcą. Inni to nie mój problem. A jak komuś przeszkadza graciarnia na klatce schodowej to niech sobie willę kupi

😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki najlepiej kupic wózek dla dziecka jak trzeba wnosić na piętro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ela2222 napisał:

A jaki najlepiej kupic wózek dla dziecka jak trzeba wnosić na piętro?

Na kwadratowych kółkach, wtedy dobrze jadą po schodach. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ela2222 napisał:

A jaki najlepiej kupic wózek dla dziecka jak trzeba wnosić na piętro?

Zależy, czy masz windę, jeśli tak, to szukaj wymiaru, który wejdzie do windy i masz problem z głowy. Jeśli nie... Taki z gondolą to najlepiej dogadać się, żeby zostawiać gdzieś na parterze - wózkownia, jakaś wnęka, albo gdzieś, gdzie możesz go przypiąć tak, żeby nie przeszkadzał. Trzeba wtedy tylko pamiętać, żeby zabierać wszystkie luźne rzeczy ze sobą do mieszkania po spacerze. A spacerówkę kupujesz później taką składaną "parasolkę" do 8kg i można znosić za każdym razem, jeśli dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×