Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Koszula do porodu, granatovo. Czy warto wydac 200 zł?

Polecane posty

Gość Kasia

Jak w temacie. Nigdy nie rodziłam, nie wiem czy taka koszula do porodu się przyjdaje. Jest dość droga, nie wiem czy warto tyle wydawać. Podobno później się spiera. Ma funkcje karmienia. Podobno w czasie porodu obolałej kobiecie wszystko jedno w czym jest, ale przed akcją i po już człowiek chce jakoś wyglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manua

Jasne, ze nie warto. Wystarczy znalezc jakakolwiek koszule z naturalnego materialu, duza, z guziczkami albo dekoltem typu woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam czarną bluzkę. Jest dość przewiewna, bardzo wygodna. Kupiłam chyba rozmiar L i sięga mi tak przed kolana więc myślę że jest dobra. Tobie też polecam. Naprawdę nie warto. To poród. Ważne żebyś czuła się komfortowo. A skąd wiesz że nie będzie ci wygodniej rodzić nago? 😆😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak będziesz wyglądać jak kupa więc wszystko jedno co będziesz miała na sobie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Ja kupiłam czarną bluzkę. Jest dość przewiewna, bardzo wygodna. Kupiłam chyba rozmiar L i sięga mi tak przed kolana więc myślę że jest dobra. Tobie też polecam. Naprawdę nie warto. To poród. Ważne żebyś czuła się komfortowo. A skąd wiesz że nie będzie ci wygodniej rodzić nago? 😆😅 

Jezu, wyobraziłam sobie rodzenie nago, ale to musi być obleśny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jezu, wyobraziłam sobie rodzenie nago, ale to musi być obleśny widok.

Wyobraź sobie że podczas porodu możesz zrobić kupę. Nie wiem co gorsze 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Nie warto. Zdecydowanie nie warto. Nie wiem czy wwewszystkich szpitalach tak jest ale ja dostalam na porodowce koszule szpitalna. Na polozniczym mialam juz swoje. Ale tu tez kupowalam takie po 50 zlotych. Wciaz byly ubabrane krwia jak to w pierwszych dniach pologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupiłam koszule w sklepie z używaną odzieżą za 2 zł, po porodzie poszła do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Wyobraź sobie że podczas porodu możesz zrobić kupę. Nie wiem co gorsze 😅

Osrana, rozkraczona, gruba, goła baba. Fuuuuuuuj. A wy się dziwicie że niektóre płacą za cesarkę :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Firma chciała się tu zareklamować a teraz będzie się kojarzyła z g ó w n e m i osrańcami porodowymi :D gratuluję janusze marketingu :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Osrana, rozkraczona, gruba, goła baba. Fuuuuuuuj. A wy się dziwicie że niektóre płacą za cesarkę 😄

Nie dziwię się. Dla mnie cesarka to to samo co naturalny poród. Jednak tyle kobiet urodziły naturalne. W dupie miały jak wyglądały, pachniały itd. Później cieszyły się z baby i miały wszystko gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Firma chciała się tu zareklamować a teraz będzie się kojarzyła z g ó w n e m i osrańcami porodowymi :D gratuluję janusze marketingu :D 

Jaka firma, firma od razu napisałaby, ze koszula jest super i, że kobieta ją miała i nie wyobraża sobie porodu bez tej koszuli, że ta cena to niewiele itd. Normalnie pytam, bo nie rozdziłam i w mojej rodzine dawno ktoś rodził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W szpitalu, w którym rodziłam była możliwość otrzymania do porodu koszuli jednorazowej - taki trochę namiot z troczkami na wysokości biustu, ale za to było mi wygodnie (żadnych problemów z podpięciem KTG, czy zmianą pozycji) i nie przejmowałam się jej stanem. Po wszystkim poszła do kosza. Nawet dostałam jeszcze jedną taką, aby przez pierwszą dobę schodzenia odchodów porodowych nie ubabrać swoich koszul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Jaka firma, firma od razu napisałaby, ze koszula jest super i, że kobieta ją miała i nie wyobraża sobie porodu bez tej koszuli, że ta cena to niewiele itd. Normalnie pytam, bo nie rozdziłam i w mojej rodzine dawno ktoś rodził 

Na prawdę myślicie że ludzie są tacy głupi? 90% reklam wątpliwych produktów tak tu się zaczyna: co sądzicie o... Czy warto.... Czy slyszalysci o....

Już serio chyba nikt się nie nabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Na prawdę myślicie że ludzie są tacy głupi? 90% reklam wątpliwych produktów tak tu się zaczyna: co sądzicie o... Czy warto.... Czy slyszalysci o....

Już serio chyba nikt się nie nabiera.

Mówię ci, ze to nie reklama. Jakby była to sama chyba bym napisała kilka pochwał No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kasia napisał:

Mówię ci, ze to nie reklama. Jakby była to sama chyba bym napisała kilka pochwał No nie?

No nie, myślisz że tu ...e siedzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie najlepiej bylo rodzic w takiej jednorazowej, flizelinowej, cos takiego jak jednorazowe wdzianko do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×