Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 333

Nieznosze Ukraińców

Polecane posty

Gość 333

Czy wam też oni przeszkadzają? Moim zdaniem to bardzo niekulturalni ludzie. Często zachowują się jak patologia i są raczej niebezpieczni. Wiem że nasi też niektórzy są na ich poziomie ale skoro mamy swoją patologię to po co importować jeszcze więcej ze wschodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elli

Ja to się ich boję . Są agresywni i często zaczepiaja. Aż strach pomyśleć co będzie za parę lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ukraińcy królują w policyjnych statystykach ale oczywiście tv PiS tego nie pokazuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxz

ukraina sie z polski robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lista narodów które nie znoszą Polaków jest b,długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vcxz napisał:

ukraina sie z polski robi 

Dlaczego na to pozwalacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxz

ale tylko rok tu siedza potem ich wojsko deportuje z powrotem na ukraine potem musi miec pozwolenie na bycie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zbyt wiele ich tutaj jest. To chore żeby tyłu obcych naciągnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Austriacy to Polaków wprost nie znoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Austriacy to Polaków wprost nie znoszą

To jest temat o ukraincach. Co mnie jakieś szwaby z Austrii obchodzą? Pozatym wszędzie występuje niechęć do obcych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale Polaków to w całej Europie nikt nie lubi no może Francuzi ostatecznie Polacy walczyli u boku Napoleona, ale tak to nikt nas nie znosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość 333 napisał:

Wiem że nasi też niektórzy są na ich poziomie ale skoro mamy swoją patologię to po co importować jeszcze więcej ze wschodu?

naszą patolę wysłać do nich i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale Polaków to w całej Europie nikt nie lubi no może Francuzi ostatecznie Polacy walczyli u boku Napoleona, ale tak to nikt nas nie znosi

Węgrzy Słowacy Bułgarzy Hiszpanie Włosi raczej deklarują do nas sympatię. A i jeszcze Rumuni i Serbowie. Często nawet znają parę polskich zwrotów. Nie wierz w to że wszyscy nas nie lubią. To kłamstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio ludzie , to jest inny kraj i jeszcze nie spotkałam się żeby byli agresywni albo zachowywali się jak patologia. To jest inna narodowość , wyjeżdżają do polski po to żeby zarobić , bo na Ukrainie są słabe zarobki a przez to nie dają rady utrzymać dzieci i rodziny . Polacy wyjeżdżają do Niemiec żeby zarobić więcej wiec nikt nie narzeka , a Ukraińcy do Polski żeby zarobić więcej. Niemcy są bardzo tolerancyjni i przykują każde narodowości , a tak samo mogli by mówić ze nienawidzą Polaków i ze ich się boja i tez mogli by powiedzieć ze to chore ze aż tylu ich ty jest , nikt nie zabrania Polakom pracować w Niemczech i nikt nie każe im się wynosić do swojego kraju .Ciekawe gdyby wam brakowało pieniędzy na utrzymanie rodziny to tak samo tylko byście szukali miejsca gdzie by tu pracować aby zrobić więcej , bo naprawdę dla nich jest ciężko kiedy na Ukrainie mało płaca a ceny za wyżywienie są naprawdę bardzo wysokie nawet nie zdajecie sobie sprawy jak . A przykre jest dla rodzica kiedy dziecko prosi rodzica o lizaka a on odmawia mówiąc ze nie ma za co kupić. Więc czasami puknijcie się w te głowy i trochę pomyślcie czy chcielibyście być w ich sytuacji i co wy byście zrobili gdybyście mieli utrzymać wielka rodzine . 

Czekam na bulwersacje 

Edytowano przez Olka101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość 333 napisał:

Czy wam też oni przeszkadzają? Moim zdaniem to bardzo niekulturalni ludzie. Często zachowują się jak patologia i są raczej niebezpieczni. Wiem że nasi też niektórzy są na ich poziomie ale skoro mamy swoją patologię to po co importować jeszcze więcej ze wschodu?

Zanim nazwiesz kogos patologia , to może ich bliżej poznaj a potem oceniaj , bo po twoim wypowiedzeniu można stwierdzić iż jesteś bardzo zapatrzony w siebie i nie widzisz nic prócz czubek swojego nosa i pamiętaj nie oceniaj książki po okładce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Olka101 napisał:

Serio ludzie , to jest inny kraj i jeszcze nie spotkałam się żeby byli agresywni albo zachowywali się jak patologia. To jest inna narodowość , wyjeżdżają do polski po to żeby zarobić , bo na Ukrainie są słabe zarobki a przez to nie dają rady utrzymać dzieci i rodziny . Polacy wyjeżdżają do Niemiec żeby zarobić więcej wiec nikt nie narzeka , a Ukraińcy do Polski żeby zarobić więcej. Niemcy są bardzo tolerancyjni i przykują każde narodowości , a tak samo mogli by mówić ze nienawidzą Polaków i ze ich się boja i tez mogli by powiedzieć ze to chore ze aż tylu ich ty jest , nikt nie zabrania Polakom pracować w Niemczech i nikt nie każe im się wynosić do swojego kraju .Ciekawe gdyby wam brakowało pieniędzy na utrzymanie rodziny to tak samo tylko byście szukali miejsca gdzie by tu pracować aby zrobić więcej , bo naprawdę dla nich jest ciężko kiedy na Ukrainie mało płaca a ceny za wyżywienie są naprawdę bardzo wysokie nawet nie zdajecie sobie sprawy jak . A przykre jest dla rodzica kiedy dziecko prosi rodzica o lizaka a on odmawia mówiąc ze nie ma za co kupić. Więc czasami puknijcie się w te głowy i trochę pomyślcie czy chcielibyście być w ich sytuacji i co wy byście zrobili gdybyście mieli utrzymać wielka rodzine . 

Czekam na bulwersacje 

Moim zdaniem tych którzy są w porządku i szanują Polaków zostawić A patologię deportowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem tych którzy są w porządku i szanują Polaków zostawić A patologię deportowac 

Jaka patologie ? Jeszcze się nie spotkałam z kimś z Ukrainy kto zachowuje się jak patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Olka101 napisał:

Jaka patologie ? Jeszcze się nie spotkałam z kimś z Ukrainy kto zachowuje się jak patologia 

Uwierz mi wśród nich są podli ludzie którzy nie szanują Polaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Lista narodów które nie znoszą Polaków jest b,długa

Sami do tego doprowadziliśmy niestety, wstyd i hańba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Węgrzy Słowacy Bułgarzy Hiszpanie Włosi raczej deklarują do nas sympatię. A i jeszcze Rumuni i Serbowie. Często nawet znają parę polskich zwrotów. Nie wierz w to że wszyscy nas nie lubią. To kłamstwo 

żeby było śmieszniej: Belgowie też nas lubią. uważają nas za pracowitych. co do Węgrów i Rumunów też się zgodzę, bo też znam kilku osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak
Przed chwilą, Gość kiki napisał:

Sami do tego doprowadziliśmy niestety, wstyd i hańba..

Ludzie przestańcie sami siebie biczowac. Zjezdzilem trochę światu i wierzcie mi nie mamy się czego wstydzić. Naprawdę. Polacy to bardzo fajny naród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polacy durnie tak walą do Grecji na wakacje, a Grecy nie tylko nie lubią Polaków, oni nawet nie mają pojęcia, gdzie Polska leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Polacy durnie tak walą do Grecji na wakacje, a Grecy nie tylko nie lubią Polaków, oni nawet nie mają pojęcia, gdzie Polska leży.

Dlaczego nas obrażasz? Przecież jesteś jednym z nas. Myślisz że tylko Polacy robią wstyd na wczasach? To chyba nie widziałeś Niemców jak bekaja i pierdza przy stołach. To samo brytole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego nas obrażasz? Przecież jesteś jednym z nas. Myślisz że tylko Polacy robią wstyd na wczasach? To chyba nie widziałeś Niemców jak bekaja i pierdza przy stołach. To samo brytole. 

Ty umiesz ze zrozumieniem czytać? Gdzie tu jest napisane o robieniu obciachu za granicą? Jak już chcesz odpowiadać, to chociaż odpowiadaj na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam gdzieś co myślą o nas inni. Silni ludzie nie dbają o to co ktoś o nich myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mam gdzieś co myślą o nas inni. Silni ludzie nie dbają o to co ktoś o nich myśli 

co, zabolała prawda, nie? wstyd się przyznać, że nie rozumiesz tego, co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wachaj pałę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wachaj pałę 

lepiej zacznij się do poprawki w szkole uczyć, cymbale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

lepiej zacznij się do poprawki w szkole uczyć, cymbale.

Zamknij morde. Nie pasuje Ci tutaj to wypierdalaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodatkowo coraz częściej Ukraińcy dopuszczają się ataków seksualnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×