Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 333

Nieznosze Ukraińców

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dodatkowo coraz częściej Ukraińcy dopuszczają się ataków seksualnych 

Pierwsze słyszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gimbaza się zaczęła udzielać, dobrze że we wrześniu do szkoły. nie będzie czasu na głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Olka101 napisał:

Pierwsze słyszę 

sama Ukrainką jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Olka101 napisał:

Pierwsze słyszę 

Nie dawno w Gorzowie Wlkp Ukraińcy zaczęli zaczepiac kobietę. Ona poskarzyla się swoim kolegom i ukry dostali łomot. Sprawa jest na Internecie możesz sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

sama Ukrainką jesteś.

A nawet jeśli to gowno ci do tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

gimbaza się zaczęła udzielać, dobrze że we wrześniu do szkoły. nie będzie czasu na głupoty.

Widzę ze podstawówka tez , nic ciekawego do roboty nir masz tylko wpieprzasz się konwersacje nie mając żadnych argumentów , wyjdz z tad , nie dla dzieci strona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A więc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A więc jesteś?

Nie , myśle ze w gimnazjum , by się bardziej bulwersowali , a z tego co mi się wyjdzie gimnazja zostały zlikwidowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale czy jesteś z Ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nic do Ukraińców nie mam. Jednak myślę że Polska przyjęła zbyt wielu imigrantów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale czy jesteś z Ukrainy?

Nie nie jestem z Ukrainy , ale mam mamę która urodziła się na Ukrainie i znam kulturę i jestem na Ukrainie dwa razy w roku i szczerze powiem ci ze ludzie z tego miasteczka wszyscy się znają , są mili uprzejmi i w życiu bym nie powiedziała na nich patologia , bo ciężko pracują wręcz harują jak woły by utrzymać rodzine , miesięcznie na polskie to jest 1300 zł nie całe a w sklepach ceny są naprawdę wysokie , owszem zdążają się takie osoby które są okropne ale to bardzo rzadko się zdarza , a większość ludzi są przemili i uprzejmi , gdybyście zarabiali takie pieniądze to tez uciekalibyacie za granice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A z jakiego regionu Ukrainy pochodzi twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A z jakiego regionu Ukrainy pochodzi twoja mama?

Lwów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To dziwne bo raczej w tym regionie nie lubią Polaków. Ten region uznawany jest za bastion banderyzmu. Z kolei im dalej na wschód tym więcej sympatii do Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To dziwne bo raczej w tym regionie nie lubią Polaków. Ten region uznawany jest za bastion banderyzmu. Z kolei im dalej na wschód tym więcej sympatii do Polski. 

Kto ci takie cos powiedział zawsze jak przyjeżdżam to się pytają tak miło oo przyjechaliście w odwiedziny jak miło , albo wy zawsze tacy uprzejmi , i wszyscy wiedza ze z polski i nie krzywią się , są naprawdę uprzejmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Być może Ciebie innaczej traktują bo masz mamę ukrainke więc jesteś jakby w połowie Ukrainka. Chciałbym jednak wiedzieć kto na Ukrainie popiera banderę? I kto nie lubi Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Być może Ciebie innaczej traktują bo masz mamę ukrainke więc jesteś jakby w połowie Ukrainka. Chciałbym jednak wiedzieć kto na Ukrainie popiera banderę? I kto nie lubi Polski?

Noe wiem jak , napewno są takie osoby nie tolerancyjne które nie lubią polski , ale jak mówię nie spotkałam się z tym . Napewno są patrioci tacy którzy wyzywają bo ich zdaniem ich kraj i nikt nie ma wstępu . Ale jest tez taki pan który jest czystym Polakiem a wyjechał tu po to żeby taniej sprzedawać polskie produkty , i nikt nic do niego nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Olka101 napisał:

Noe wiem jak , napewno są takie osoby nie tolerancyjne które nie lubią polski , ale jak mówię nie spotkałam się z tym . Napewno są patrioci tacy którzy wyzywają bo ich zdaniem ich kraj i nikt nie ma wstępu . Ale jest tez taki pan który jest czystym Polakiem a wyjechał tu po to żeby taniej sprzedawać polskie produkty , i nikt nic do niego nie ma 

Wygląda na to że piszesz wiarygodnie. To dobrze że tak jest. Zresztą może kiedyś się przejade do Lwowa na wycieczkę. Podobno Lwów jest piękny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Wygląda na to że piszesz wiarygodnie. To dobrze że tak jest. Zresztą może kiedyś się przejade do Lwowa na wycieczkę. Podobno Lwów jest piękny 

Polecam jest naprawdę piękny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Olka101 napisał:

Lwów 

Moi dziadkowie również że Lwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Olka101 napisał:

Polecam jest naprawdę piękny 

To prawda na cmentarzu Łyczakowskim widziałam grób Konopnickiej, Gabrieli Zapolskiej, Bełzy i Banacha oraz orlont Lwowskich

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hmm ukraincy wszystkich co spotkałem byli bardzo grzeczni, w ich kraju sie toczy wojna przez tego zbrodniarza P, oni sa jeszcze w gorszej sytuacji niż my Polacy co się rozjechaliśmy po całym świecie, bo u nas od kilkudziesieciu lat wojny nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

hmm ukraincy wszystkich co spotkałem byli bardzo grzeczni, w ich kraju sie toczy wojna przez tego zbrodniarza P, oni sa jeszcze w gorszej sytuacji niż my Polacy co się rozjechaliśmy po całym świecie, bo u nas od kilkudziesieciu lat wojny nie ma.

To prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dajmy się zwariować. Większość Ukraińców to normalni ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie dajmy się zwariować. Większość Ukraińców to normalni ludzie 

I w sumie są podobni do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście ksenofobami

Ale pieprzycie. U mnie na osiedlu jest dużo Ukraińców. To bardzo spokojni i grzeczni ludzi, nie ma z nimi żadnych problemów. Nie zauważyłam żadnej patologii, czego nie można napisać o naszych ,,kochanych'' rodakach mieszkających zagranicą. Jesteście ograniczonymi ludźmi i oceniacie inne narody przez pryzmat stereotypów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, srynicfm napisał:

a ja wole gdy dookola mnie slysze jezyk polski a nie rosyjski

wiele razy gdy jechalem autobusem to wsiadali ukraincy ktorzy jada do pracy w fabryce i albo smierdza fajkami ze sie nie da oddychac albo wydzieraja sie w tym autobusie zeby byli w centrum uwagi, bo po rusku dra te mordy...

Kup se wreszcie samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

hmm ukraincy wszystkich co spotkałem byli bardzo grzeczni, w ich kraju sie toczy wojna przez tego zbrodniarza P, oni sa jeszcze w gorszej sytuacji niż my Polacy co się rozjechaliśmy po całym świecie, bo u nas od kilkudziesieciu lat wojny nie ma.

Dosłownie tak , popieram jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, srynicfm napisał:

Olka101 pewnie dawla juz jednemu ukraincowi

Urażasz mnie , jestem nie pełnoletnia , wiec czasami rusz głowa co piszesz , może ty dawałeś . Tacy jak ty daleko nie zajdą, a po drugie nie życzę sobie takie czegoś bo nie jestem żadna prostytutka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boję się  Ukraińców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×