Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Seks po 2gim porodzie

Polecane posty

Gość Gosc

Czy zauwazylyscie zmiany? Bo ja tak. 

Po 1szym nie czulam roznicy a po 2gim juz tak. Wejscie jest ciasne jak dawniej ale tam w srodku juz nie jest tak ciasno jak kiedys. Maz nie narzeka ale... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

ja po 3 nie zauwazyłam żadnej róznicy, mój maz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak,jest o wieeeeele rzadziej, bo się boję kolejnej ciąży mimo stosowania wkładki i kalendarzyka. Libido 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicjuszka

Niestety,po pierwszym porodzie bylo nawet lepiej niz przed ciaza ale po drugim porodzie to juz katastrofa,nue czuje nic a i checi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

U mnie po pierwszym porodzie już było sporo gorzej a po drugim to już w ogóle dramat... Nie czuję nic 😞 nie wiem jak mąż może coś czuć... Planuje plastykę pochwy, tak właściwie to już po pierwszym porodzie gin mi powiedział że będzie potrzebna plastyka a teraz to już konieczność... Nie wyobrażam sobie już zawsze mieć takie za przeproszeniem "wiadro":( a dzieci rodziłam małe - jedno i drugie niewiele ponad 2kg, nie wiem dlaczego tak mi się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest ok, lepsze odczucia, orgazmy. Gorzej z nawilżeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyga77

Jest dobrze ale zawsze byłam aktywna. Dużo ćwiczyłam. Mięśnie mocne. Oczywiście wygląd krocza troszkę się zmienił ale nie mam ziejącej pochwy. Widać slad po nacięciu. Mąż się nie ukarża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×