Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo

Chcemy mieć dziecko

Polecane posty

Gość Karo

Witam

Postanowiliśmy z partnerem że chcemy mieć dziecko

Oostatni okres miałam 12 lipca,wyszło mi że dni płodne mam od 25 a owu dziś (teoretycznie)

Dla pewności kochalismy od pon codziennie

Od przed wczoraj bolą mnie piersi gdy ich dotkne,dziś rano po przebudzeniu ból był bardzo mocny ale później zelzal 

Wiem że to nie żadne objawy ale... piersi zawsze bolały mnie delikatnie dopiero na kilka dni przed okresem 

Ktoś już miał podobnie? Że tak wcześnie zauważyliście że coś jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wmawiasz sobie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Bólu sobie nie wmawiam mądralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdhshs
23 minuty temu, Gość Karo napisał:

Witam

Postanowiliśmy z partnerem że chcemy mieć dziecko

Oostatni okres miałam 12 lipca,wyszło mi że dni płodne mam od 25 a owu dziś (teoretycznie)

Dla pewności kochalismy od pon codziennie

Od przed wczoraj bolą mnie piersi gdy ich dotkne,dziś rano po przebudzeniu ból był bardzo mocny ale później zelzal 

Wiem że to nie żadne objawy ale... piersi zawsze bolały mnie delikatnie dopiero na kilka dni przed okresem 

Ktoś już miał podobnie? Że tak wcześnie zauważyliście że coś jest inaczej?

Ale jesteś głupia. Będziesz teraz trąbić na prawo i lewo ze kopulujesz ze swoim gachem i in wkłada ci swojego flaka do twojej obrzydliwej śmierdzącej ryba pissssty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
1 minutę temu, Gość Vdhshs napisał:

Ale jesteś głupia. Będziesz teraz trąbić na prawo i lewo ze kopulujesz ze swoim gachem i in wkłada ci swojego flaka do twojej obrzydliwej śmierdzącej ryba pissssty?

I to ja jestem głupia?:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najhz
27 minut temu, Gość Karo napisał:

Witam

Postanowiliśmy z partnerem że chcemy mieć dziecko

Oostatni okres miałam 12 lipca,wyszło mi że dni płodne mam od 25 a owu dziś (teoretycznie)

Dla pewności kochalismy od pon codziennie

Od przed wczoraj bolą mnie piersi gdy ich dotkne,dziś rano po przebudzeniu ból był bardzo mocny ale później zelzal 

Wiem że to nie żadne objawy ale... piersi zawsze bolały mnie delikatnie dopiero na kilka dni przed okresem 

Ktoś już miał podobnie? Że tak wcześnie zauważyliście że coś jest inaczej?

A swędzi cię kolano? A może pojawił się na nim lekki guzek. Jeśli tak to pewnie ciaza pozamaciczna. Jedz natychmiast na sor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Niestety to nie jest mozliwe, bys po takim czasie miala objawy ciazowe w postaci bolacych piersi. A to z tego powodu, ze zarodek nie mial jeszcze czasu dotrzec do macicy, zagniezdzic i wyslac sygnalu do ciala.

Jest to raczej skutek paranoi i hipochondryzmu. Tym niemniej jednak mozesz byc w ciazy, ale lepiej dla Twojego zdrowia nie wmawiaj sobie roznych rzeczy. 

Tak, ja wiedzialam, ze bede w ciazy jeszcze jak plemnik szedl do jajeczka, ale nie ma t9 zwiazku z biologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
3 minuty temu, Gość Najhz napisał:

A swędzi cię kolano? A może pojawił się na nim lekki guzek. Jeśli tak to pewnie ciaza pozamaciczna. Jedz natychmiast na sor 

Świat schodzi na psy jednak 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
2 minuty temu, Gość Lena napisał:

Niestety to nie jest mozliwe, bys po takim czasie miala objawy ciazowe w postaci bolacych piersi. A to z tego powodu, ze zarodek nie mial jeszcze czasu dotrzec do macicy, zagniezdzic i wyslac sygnalu do ciala.

Jest to raczej skutek paranoi i hipochondryzmu. Tym niemniej jednak mozesz byc w ciazy, ale lepiej dla Twojego zdrowia nie wmawiaj sobie roznych rzeczy. 

Tak, ja wiedzialam, ze bede w ciazy jeszcze jak plemnik szedl do jajeczka, ale nie ma t9 zwiazku z biologia. 

Dziękuję za normalna odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najus
3 minuty temu, Gość Karo napisał:

Świat schodzi na psy jednak 🙄

Psem to jest twój gach rooohajacy cię od tylu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Serio? Ludzie co robiliście na biologii w podstawówce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.07.2019 o 13:56, Gość Karo napisał:

Witam

Postanowiliśmy z partnerem że chcemy mieć dziecko

Oostatni okres miałam 12 lipca,wyszło mi że dni płodne mam od 25 a owu dziś (teoretycznie)

Dla pewności kochalismy od pon codziennie

Od przed wczoraj bolą mnie piersi gdy ich dotkne,dziś rano po przebudzeniu ból był bardzo mocny ale później zelzal 

Wiem że to nie żadne objawy ale... piersi zawsze bolały mnie delikatnie dopiero na kilka dni przed okresem 

Ktoś już miał podobnie? Że tak wcześnie zauważyliście że coś jest inaczej?

podaj więcej szczegółów, jak w jakich pozycjach itd, niech się kafeterianie nacieszą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwwwa

Autorko, 

Nie lepiej poczekac do daty miesiaczki i zrobic test? Szkoda czasu na rozmyslanie .

My zaczynamy pierwsze przytulanki za tydzien, ale nie nakrecam sie, bede sprawdzac wraz z data nadchodzacej miesiaczki a nie szukac objawow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakakaka

„Przytulank” <rzyg>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Z calego serca zycze Ci ciazy ale sie nie wkrecaj. Jak przyjdzie okres, to bedziesz podlamana a jak nie uda Ci sie zajsc w ciaze przez kilka miesiecy, wpadniesz w rozpacz. Nie doszukuj sie objawow ciazy, kiedy nawet nie masz prawa ich miec. Byc moze sie udalo ale tego dowiesz sie w dniu, w ktorym bedziesz miala dostac miesiaczke. Kup test ciazowy i czekaj na moment kiedy bedziesz mogla go wykonac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej za wcześnie żeby czuć objawy ciąży. Pierwsze objawy bardzo często niczym sie nie różnią od objawów zwiastujacych miesiączkę (tak było u mnie). Dlatego radzę nie nakręcac się, poczekać do terminu spodziewanej miesiączki i wtedy zrobić test. Musisz też wiedzieć, że zajście w ciążę nie jest wcale takie łatwe jak się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×