Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jbsg

Szepty zmysłów...

Polecane posty

Przepraszam, padł mi komórka, zaraz podłączę i zadzwonię...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jutka celowo pokazuje na forum, że to nieprawda, że jotbags jest leśnym dziadkiem mitomanem wychowanym na romansach i że ma kobietę, ciekawe czy to jego własny projekt😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znałam kilka prawdziwych, czyli realnych  par, które rozmawiały ze sobą na Kafe, poprzez Kafe. 🙂Ale nie warto tego robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Znałam kilka prawdziwych, czyli realnych  par, które rozmawiały ze sobą na Kafe, poprzez Kafe. 🙂Ale nie warto tego robić. 

Tak robią ci, którzy chcą coś udowodnić na forum. Nie znam żadnego poważnego związku stąd (a wiem o kilku) gdzie przez związek mam na myśli poważną relację miłosną czy seksualną, który by urządzał pokazówki. Wręcz przeciwnie. Jeszcze że to nie jakieś gimbusy z fejsbuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Tak robią ci, którzy chcą coś udowodnić na forum. Nie znam żadnego poważnego związku stąd (a wiem o kilku) gdzie przez związek mam na myśli poważną relację miłosną czy seksualną, który by urządzał pokazówki. Wręcz przeciwnie. Jeszcze że to nie jakieś gimbusy z fejsbuczka.

Akurat niektóre osoby pisały tu ze sobą,  ale rzeczywiście nie w tym stylu. Takie relacje i afiszowanie się jednak przyciągają hejt.  Choć z drugiej strony forum obecnie prawie puste. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Akurat niektóre osoby pisały tu ze sobą,  ale rzeczywiście nie w tym stylu. Takie relacje i afiszowanie się jednak przyciągają hejt.  Choć z drugiej strony forum obecnie prawie puste. 

 

Zgadza się, posty normalne posty , że nikt nie wiedział co się naprawdę kroi, a nie odbierz telefon, kup bułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Zgadza się, posty normalne posty , że nikt nie wiedział co się naprawdę kroi, a nie odbierz telefon, kup bułki.

Czasem jakaś subtelna aluzja, ale bez klimatu gimbazy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Czasem jakaś subtelna aluzja, ale bez klimatu gimbazy. 😉

Efekt byłby większy, gdyby wybranka była jakimś rozpoznawalnym nickiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Efekt byłby większy, gdyby wybranka była jakimś rozpoznawalnym nickiem;)

Nie te czasy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Efekt byłby większy, gdyby wybranka była jakimś rozpoznawalnym nickiem;)

Aha.... Dopiero dalibyście mi popalić!😛😄 Nigdy się nie dowiecie kim jestem 😄 Kocham Was ale nic z tego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie obraź się, ale wszyscy mają na Ciebie wyje.pane, forum jest martwe,a Ty się nawet nie kojarzysz z żadnym kompletnie nickiem. Krzyż na drogę i powodzenia🙂

I o to chodzi. Dziękuję 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta od Jokaty to ta sama zje.pka która pisze, że Koke jest z Nieogryzą, Want z Wawą itp. Chodzi o wywołanie hejtu na tę osobę.

Moje skromne ero doświadczenie podpowiada mi, że na hejt trzeba sobie "popularnością zasłużyć". Nie doświadczyłem, nie wiem, nie znam się:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jest popularność i popularność. Można popularność wypracować na pisaniu ośmieszających samego siebie mitomaństw (pobicie Kanadyjczyka kiedy?). A można inaczej. Tym samym nawet takie ptasie mleczko jak Jbsg zamoczyło a chyba nawet się zakochało, a Andrzejkowi zostaje pisanie o pobiciu Krzysia😋

Czegoś nie zrozumiano. Było parę "niewinnych" tematów pytających o Krzysia. Czyli najprawdopodobniej sam siebie nawoływał😎 Moje idi/otyc/zne posty miały go "wskrzesić". Voila! Oto jest! Będzie miał o czym z gościa pisać przez miesiąc. Każdego szkoda. Każdemu warto otworzyć drzwi☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×