Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

przytul mnie cieplutko

Polecane posty

Gość ananas
9 minut temu, Leżaczek napisał:

U mnie to caly czas kartki wkładają kupię tutaj mieszkanie może być zadłużone itd chętnie bym dał takiemu fraierowi dość drogo i sobie nad morzem zamieszkał. Ale każdy teraz tu chce mieszkać bo wszystko jest pod nosem. Niemożliwa lokalizacja 👌😙

a gdzie mieszkasz? Wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch leżaczka
22 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, brokentiger87 napisał: dobre relacje z mamą świadczą dobrze o mężczyźnie i są rzadkim przywilejem, a brak prawka w trakcie niewygodne, ale bezpieczniej X jak nie wygodnie jak u mnie parking hipermarket pod blokiem 😗 a wiesz jakie to zabawne gdy po drugiej stronie ulicy już płatny za godzinę  😝 nawet by się nie opłacało uruchomić 🚗😉

bo ty byś wszystko przygłupie chciał mieć za 2,40 jak te twoje gry z promocji ( bo na nówkę sztuke po premierze nawet szkoda ci kasy) a najlepiej za darmo. Póki jest mama to płaci rachunki, gorzej jak jej nie będzie ciekawe kto na prąd zarobi i wodę?Lodówkę wyniesiesz z domu bo za droga?ylko gdzie tego harnasia schłodzisz którego pijesz w tajemnicy przed mamą ? I błagam już nie filozofuj i nie przekonuj każdego do swojej iditycznej sytuacji że jest ci dobrze bo to żałosne - stary kapcan na utrzymaniu mamy.Pranie pewnie też ci robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
30 minut temu, brokentiger87 napisał:

bezpieczniej

w domu też pewnie bezpieczniej niż na zewnątrz, co nie znaczy, że lepiej siedzieć w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch leżaczka
15 minut temu, Leżaczek napisał:

W okolicy 500m to jest normalne masakra jakaś lepiej spytać się czego tutaj nie ma... 😂👋 mój sąsiad zrezygnował w końcu z samochodu bo praktycznie cały rok stał i tylko ubezpieczenia płacił. Jak ktoś dorwie bliżej pracę to pozbywa się tutaj auta. 

i dlatego nie warto robić prawka bo parking za drogi -ty serio jesteś głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość w kość napisał:

w domu też pewnie bezpieczniej niż na zewnątrz, co nie znaczy, że lepiej siedzieć w domu,

🤔 zdania są podzielone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch leżaczka
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdy są za dobre świadczą o patologii a brak prawa jazdy u faceta to kalectwo. Jesteś równie żałosna co twój upośledzony alfons. Nie znam żadnej kobiety w twoim wieku która by tak nasrane miała pod kopułą.

no fakt, jej przypadek to byłoby niezłe wyzwanie dla Freuda - gdyby żył😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżaczek life
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, Gość duch leżaczka napisał: bo ty byś wszystko przygłupie chciał mieć za 2,40 jak te twoje gry z promocji ( bo na nówkę sztuke po premierze nawet szkoda ci kasy) a najlepiej za darmo. Póki jest mama to płaci rachunki, gorzej jak jej nie będzie ciekawe kto na prąd zarobi i wodę?Lodówkę wyniesiesz z domu bo za droga?ylko gdzie tego harnasia schłodzisz którego pijesz w tajemnicy przed mamą ? I błagam już nie filozofuj i nie przekonuj każdego do swojej iditycznej sytuacji że jest ci dobrze bo to żałosne - stary kapcan na utrzymaniu mamy.Pranie pewnie też ci robi. X 👻 no szkoda, kiedys kupowałem na premierę jedną co miesiąc i straciłem na każdej średnio 150zł a że trochę ich kupiłem to poszło w tysiące złotych w plecy, no najlepiej gra smakuje za pół darmo bo nie dość że fajna to jeszcze kasy tyle wydane co 🍫 w tajemnicy przed mamą nie poje, właściwie to zmuszam się do picia alkoholu, 😟😞

czy ty musisz walić tyle emotek w każdej wypowiedzi? co ty baba jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżaczek life
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość duch leżaczka napisał: i dlatego nie warto robić prawka bo parking za drogi -ty serio jesteś głupi. X a ty mądry, odpalasz samochód 🚗, stawiasz 5m dalej i płacisz 😱😂 45m i tak musisz iść z buta do hipermarket. Tak to tutaj wygląda w skrajnej sytuacji trzeba być ...a by tak zrobić. 

szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch leżaczka
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wymień coś cokolwiek gdzie byś chciał pojechać samochodem a ja sprawdzę ile METRÓW mam z buta 👌😙

leń jesteś i nic od siebie nie wymagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

X no kiedyś muszę bo byłem wtedy za mały, żeby pamiętać te wakacje tam 

To jak przyjedziesz to se przypomnisz ino najpierw musisz zacząć zarabiać żeby na wczasy jeździć... heej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zakopiańczyk - wcześniej pisałeś jako dash rysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

zakopiańczyk - wcześniej pisałeś jako dash rysiu?

W życiu,  jo tu od 2 tygodni jestem .ale braciszka braciszka rysia mam, pierona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

to hobby tylko leczenie to jak bym miał setki np. w różnych kolorach i wzorach

A dyc to żart był z mojej strony. Ale robotę to byś se mógł znaleźć hehehe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

ciekawe czy tygrys zbiera coś dla męża

jego brudne skarpetki z podłogi co najwyżej🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

w ogóle warto mieć dwie bo jak dojdzie żona to sobie razem pogracie, ciekawe czy tygrys zbiera coś dla 

Może ty byś się z tygryskiem łożenił? Dobrze byś miał 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sam ze sobą piszesz. Fajnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Sam ze sobą piszesz. Fajnie  X leżaczek pisze do tygrysa 😟😩

Znudziles się kiwijadowi. Olewa cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Zakopiańczyk albo i napisał: Cześć wam X joka u was pogodynka 👌😙

Pokazuje mi termometr 17°C ale mi się więcej czuję 🤣 a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×