Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naswietlonasloncem

czy to już mobbing

Polecane posty

Gość naswietlonasloncem

Witam, 

Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim szefem. Krzyczy na mnie, używając wulgaryzmów i poniża przy innych pracownikach. Ostatnio podszedł do mojego biurka i rzucił mi w twarz papierami. Jestem kobietą, pękłam... Rozpłakałam się po raz pierwszy w życiu będąc w pracy. Dzwoni do mnie w weekendy i jeśli nie odbieram ma do mnie pretensje. Jestem juz na skraju załamania nerwowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie sytuacje zdarzają się niestety bardzo czesto. tak - to jest mobbing. Rozumiem cię autorko doskonale. Można to zgłosić ale jest bardzo duże ryzyko przegrania ewentualnej sprawy. Ciężko takie coś udowodnić. Byłam ofiarą mobbingu przez 3lata, nabawiłam się nerwicy , codziennie rano przed pracą ból żołądka, biegunka, zawroty głowy. Szef KU TAS mnie upokarzał, darł mordę, wyzywał i  rzucał przedmiotami w moje biurko. I to wszystko za 1700zł. Inny współpracownik próbował z tym walczyć ale przegrał sprawę sądową bo nie udało się udowodnić, że w miejscu pracy mają miejsce takie rzeczy (reszta pracowników to była rodzina i przyjaciele szefa).

Powiedziałabym że najlepszym rozwiązaniem będzie odejście z pracy, ale być może jak ja mieszkasz w rejonie gdzie ciężko o jakąkolwiek pracę nawet za najniższą krajową. Ja przez te 3 lata odkładałam każdy grosz i udało mi się uciec z tamtego piekła.

Spróbuj może iść do psychiatry jesli czujesz takie załamanie nerwowe. Potwierdzenie psychiatry ze twoj tragiczny stan psychiczny jest spowodowany pracą moze pomoc w walce z taką sprawą, o ile chcesz się jej podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vgv

W telefonie masz dyktafon. Nagrywaj typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×