Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niski facet nie ma szans na jakąkolwiek kobietę

Polecane posty

Gość mały karzeł

A czy ktoś orientuje się jak wyglądają te adopcje dziecka?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość ciekawi napisał:

Kobiety to proste urządzenia. Jestem z żoną 20 lat. zarabiałem średnią krajową, sex był raz na 2 tygodnie. Zarabiam 3 średnie krajowe i zaczęła dawać dwa razy dziennie (i to po 20-tu latach). Możesz być rudym pasztetem z przeszczepami włosów i nadwagą, a jak masz kasę to największe laski twojego rudego będą obrabiały. Tak ten świat działa.

z tą nadwagą... i z tym rudym:-p przesadziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały karzeł

Trzeba przejść jakiś sąd,  itp jak to wygląda?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie buty

Buty podwyzszajace dla mezczyzn wpisz w google,kup i będzie ok,są super,no i eleganckie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 37 lat

Mam 172 cm, czyli jestem krasnoludem. Nie dość, że nie wiem co to znaczy mieć dziewczynę, to jeszcze byłem parę razy wyśmiewany z powodu niskiego wzrostu. W zasadzie jest już pewne, że będę prawiczkiem do końca życia. Kobiety spoglądają na mnie z politowaniem, nawet te niższe ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały karzeł

172 m to 11 cm mniejszy ode mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Zakopiańczyk ma prawie 2 metry wzrostu, jego braciszki to samo a jest ich 6 dorosłych chłopa i co choojom po tym wzroście jak przez swoją wiochę idą to się psy po budach kryją!!! Im wyższy chłop tym większy chooj! Koootasy w porę nie wyskrobane, pieerdolce jeebanne. Chooj Ci w Doppler Zakopiańczyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??!!!! Wal się na ten wyoorany bliznami ryj, psie szmato koorwo gnooju!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2019 o 21:12, Gość mały karzeł napisał:

Nie wiem czy one mają rentgen w oczach że wiedzą mniej więcej ile facet ma nie wiem bo nie pytała mnie ile mierze ale powiedziała że jestem super z charakteru itp że przystojny itp ale dla niej trochę za mały o 2 cm nóż ...aaaa moja reakcja w tym momencie bezcenna 

Czyli jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×