Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość losia

Czy jest jakaś różnica

Polecane posty

Gość losia

Czy z doświadczenia widzicie dużą różnicę między spotykaniem się z facetami po 40-tce, a tymi, z którymi randkowałyście podczas pierwszej młodości? I nie pytam o sex. Ja nie ogarniam ich emocjonalnie, dałam sobie na długi czas spokój, teraz mam 30 lat i ciągle spotykam takich (pewnie dlatego, że jest o czym rozmawiać), ale nie wiem, jak interpretować zachowania dojrzalszych gości - są zamknięci w sobie, ale pomocni, snują plany na przyszłość, a potem długo milczą, żeby się znów odezwać i snuć dalsze plany, budowanie zaufania trwa wieki, kontakt fizyczny jest zdawkowy "bo nie wypada", "bo to, bo tamto". Na randkach się gapią, ale nie podejmują inicjatywy. I każdy tak. A raczej nie jest możliwe, że akurat ja trafiam na samych dziwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie dorastają, dojrzewają, zmieniają im sie oczekiwania od życia i drugiej osoby. Młodzi żyją bardziej na spontanie. A osoba po 30 juz ocenia potencjalnego partnera pod kątem zarobków, pracy, tego co osiągnął, czy się nadaje na ojca, analizuje jego przez źle związki, jak jej się to opłaca itd. Faceci myślą podobnie. Z czasem mniej im sie spieszy do ustatkowania sie, bo widzą że im sie to mało oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak chcesz kontaktu fizycznego to musisz im powiedziec wprost, albo przejac inicjatywe, szczegolnie jesli nie chodzi ci o dlygotrwala powazna relacje tylko seks przez pewien czas, taki bez zobowiazan. Powiedz wprost, albo daj do zrozumienia wprost. Jesli oboje nie widzicie siebie razem na dluzsza mete ale macie potrzeby normalne fizjologiczne i uwazacie ze pociag fizyczny miedzy wami jest wystarczajacy to mozecie sie umowic, ze bedziecie np. regularnie ze soba wspolzyc kilka razy w miesiacu do momentu kiedy poznacie kogos odpowiedniego do zwiazku na dluzej. Wtedy trzeba o tym powiedziec i zapezestac widywania sie w zgoszie i po przyjacielsku i skupuc na docelowym zwiazku. Ale to tylko bedzie dzialac jesli zadna ze stron w rakim ukladzie nie ma wobec siebie nawzajem powaznych uczuc, zeby nikogo nie zranic i zeby nikt nie czul sie wykorzystany i odtracony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

zaprzestac widywania sie w zgodzie i po przyjacielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość losia napisał:

Czy z doświadczenia widzicie dużą różnicę między spotykaniem się z facetami po 40-tce, a tymi, z którymi randkowałyście podczas pierwszej młodości? I nie pytam o sex. Ja nie ogarniam ich emocjonalnie, dałam sobie na długi czas spokój, teraz mam 30 lat i ciągle spotykam takich (pewnie dlatego, że jest o czym rozmawiać), ale nie wiem, jak interpretować zachowania dojrzalszych gości - są zamknięci w sobie, ale pomocni, snują plany na przyszłość, a potem długo milczą, żeby się znów odezwać i snuć dalsze plany, budowanie zaufania trwa wieki, kontakt fizyczny jest zdawkowy "bo nie wypada", "bo to, bo tamto". Na randkach się gapią, ale nie podejmują inicjatywy. I każdy tak. A raczej nie jest możliwe, że akurat ja trafiam na samych dziwnych.

kontakt fizyczny jest zdawkowy, bo po 40stce erekcja jest słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm

Ci wartościowi są już zajęci. A ci wolni to po wielu związkach, wiele kobiet w łóżku. Zepsuci. Egoiści. Nie mówię że wszyscy ale na pewno większość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tymi dojrzalszymi z którymi się spotykałam to dokładnie jak pisze autorka,spotkania,planowanie wspolnej przyszłości i to natychmiast,długa cisza bez powodu,z powrotem odzywanie sie i znowu planowanie przyszlłosci wspolnej. Ogólnie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×