Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mamuśki może któraś z Was się zna- czy samymi przysiadami da się wyrzeźbić pośladki?

Polecane posty

Gość Gość

Jak wyżej. Czy przysiady robione codziennie bez obciążenia jakkolwiek wyrzezbią/zaokrąglą pośladki czy jednak potrzebny jest ciężki sprzęt z siłowni, sztanga i ciężkie ćwiczenia ? Może któraś tutaj ćwiczy i się zna na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Nie trzeba siłowni ale same przysiady to nudy dla Ciebie i nudy dla mięśni, mięśnie potrzebują różnej stymulacji. Poszukaj sobie ćwiczeń na pośladki na YouTube i ćwicz z jakąś trenerka, polecam Monikę Kołakowską 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przysiadami rozbudujesz sobie przede wszystkim uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwaaaa

post wyzej ma racje, uda Ci sie powieksza tylko.

najlepsze sa cable kickbacks na silowni, mozesz tez sprobowac donkey kickbacks 

nie zapomnij o napinaniu posladow przy tym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam same przysiady. Od 50 do 170 o 5 więcej każdego dnia. Pupa i uda o wiele lepiej wyglądały ale nie tak jak się spodziewałam. Przysiady, jogging, wchodzenie po schodach. Jest mnustwo różnych ćwiczeń wystarczy tylko poszukać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak wyżej. Czy przysiady robione codziennie bez obciążenia jakkolwiek wyrzezbią/zaokrąglą pośladki czy jednak potrzebny jest ciężki sprzęt z siłowni, sztanga i ciężkie ćwiczenia ? Może któraś tutaj ćwiczy i się zna na tym

Z tego co mówią trenerzy personalni to tylko ćwiczenia z obciążeniem naprawdę dadzą efekty. Same przysiady owszem trochę ujedrniá pośladki ale sądzę że nie o taki efekt Ci chodzi 😁. Nie musisz chodzić od razu na siłownię. Wystarczą butelki z wodą. Na yt masz pełno filmików. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×