Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

mąż mnie szantażuje help

Polecane posty

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Na yutub jako obrazek tego filmu.

którego, bo wieczi mnie wybija z rytmu ogarniania swoimi feministycznymi bieda-teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

którego, bo wieczi mnie wybija z rytmu ogarniania swoimi feministycznymi bieda-teoriami

Ty zaś rozmieszasz swoimi teoriami które nie trzymają się kupy. Jesteś dziecinna w tym wieku  a chcesz być matką. Pipeta zamierzasz się zapłodnić? Aseksa znajdziesz czy liczysz że normalny chłop się dostosuje? Ależ ty zenuajca. I ta obsesja feninistyczno lewacka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

tego.

ale przynajmniej przystojny. a szaliczek może go przewiało 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Prawie zapomniałem, że masz wiadro i ręcznik papierowy wchodzi.

Wiadro ma każdy w domu. Dwoje upoślakow wypowiada się na temat seksu i pochwy. 30 latka aseks która zatrzymała się na poziomie rozwoju 10 latki i 30 letni fobik päwiczek żyjący z matką. Na kabaret się to nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty zaś rozmieszasz swoimi teoriami które nie trzymają się kupy. Jesteś dziecinna w tym wieku  a chcesz być matką. Pipeta zamierzasz się zapłodnić? Aseksa znajdziesz czy liczysz że normalny chłop się dostosuje? Ależ ty zenuajca. I ta obsesja feninistyczno lewacka. 

jak kocha to się dostosuje, jak nie to może adoptujemy chociaż. nie wiem. ja się nie rozbiorę po dobroci, a to trzeba nie na spontana, tylko w odpowiednich dniach cyklu. niech on to rozpisze, ja nie mam głowy do czegoś takiego, ale tygrysiątka powinny być, bo jesteśmy zagrożeni wyginięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Prawdziwy facet szalika nie załozy choćby umierał. To jakaś pipa instagrama.

dlatego chorujecie jak te 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

jak kocha to się dostosuje, jak nie to może adoptujemy chociaż. nie wiem. ja się nie rozbiorę po dobroci, a to trzeba nie na spontana, tylko w odpowiednich dniach cyklu. niech on to rozpisze, ja nie mam głowy do czegoś takiego, ale tygrysiątka powinny być, bo jesteśmy zagrożeni wyginięciem

Przykro mi ale Tobą żaden zdrowy na umyśle mężczyzna nigdy się nie zainteresuje bo pożytek z ciebie żaden. I nie zachodz w ciążę bo krzywdę zrobisz dzieciom. I nie droga broken. Nikt się nie będzie dostosowywal bo kocha. Żyjesz w iluzji jak dziewczynka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Prawdziwy facet szalika nie załozy choćby umierał. To jakaś pipa instagrama.

Prawdziwy facet nosi szalik. Nie nosi natomiast skarpet do sandalow. Myślisz że jak wszystko będziesz pedalom przypisywal to staniesz się bardziej męski z automatu? Ty męski jesteś jedynie z nazwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi ale Tobą żaden zdrowy na umyśle mężczyzna nigdy się nie zainteresuje bo pożytek z ciebie żaden. I nie zachodz w ciążę bo krzywdę zrobisz dzieciom. I nie droga broken. Nikt się nie będzie dostosowywal bo kocha. Żyjesz w iluzji jak dziewczynka. 

nie jesteś w stanie mnie zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

nie jesteś w stanie mnie zranić.

To tylko prawda. Sama sobie zasłużyłaś własną głupotą która jest szeroko dostępna dla każdego. Do tego jesteś hipokrytka ale mniejsza. Tego typu wyuczone teksty są zbyt banalne nawet na ciebie. Po co chcesz skrzywdzić i skrzywic ewentualne dziecko? Nie bądź śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

To jest tak silnie zakorzenione we mnie, że wolę być sam niż założyć szalik.

Skarpety do sandalow cie nie bolą a masz problem z szalikiem ?  Typowy Janusz. Woli zdychac niż założyć szalik po to pedau nosi. Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To tylko prawda. Sama sobie zasłużyłaś własną głupotą która jest szeroko dostępna dla każdego. Do tego jesteś hipokrytka ale mniejsza. Tego typu wyuczone teksty są zbyt banalne nawet na ciebie. Po co chcesz skrzywdzić i skrzywic ewentualne dziecko? Nie bądź śmieszna.

tygrys + tygrysica = normalna rodzina. z tygrysiątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

tygrys + tygrysica = normalna rodzina. z tygrysiątkami

Twoja rodzina byłaby równie normalna jak rodzina z dwoma tatełami. Hipokryzja ponownie się kłania. Poza tym zwierzęta to nie ludzie. Wylecz likantropię albo zmień lajfmotyw na forum bo każdy już nim rzyga a ty z roku na rok coraz większy regres umysłowy zaliczasz. O 13 nie wspominam bo to przypadek beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Męski szalik to musiały kobiety wymyśleć albo pedały.

Szalik to tylko szalik. Ma grzać szyję. To że ci się kojarzy z pedalstwem znaczy że masz coś z głową. Sandały i skarpety to szczyt obciachu więc z dwojga złego lepiej być pedalem niż grubym Januszem dèbilem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

Leżak jaki trendsetter 😉

Wieczi - wal się. będę miała taką rodzinę, jaką chcę. 

To dlaczego plujesz na lgbt i ich pragnienie posiadania dzieci? Oni też mają identyczne podejście jak ty. Aseksualna matka z infantylnym charakterem co da dziecku? Kozetke u psychologa za 20 lat? Zastanów się nad sobą kobieto. Himalaje hipokryzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To dlaczego plujesz na lgbt i ich pragnienie posiadania dzieci? Oni też mają identyczne podejście jak ty. Aseksualna matka z infantylnym charakterem co da dziecku? Kozetke u psychologa za 20 lat? Zastanów się nad sobą kobieto. Himalaje hipokryzji. 

dzieci nie muszą wiedzieć, że jestem czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

wieczi, szalik nie ma grzać szyi, tylko dociskać do niej np. kurtkę, ja to tak uzywam

To że masz fetysz dociskania do siebie rzeczy nie znaczy że jest to norma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

dzieci nie muszą wiedzieć, że jestem czysta.

Życie w kłamstwie? To chcesz im dac? Błona peknac ma ci w trakcie porodu? Jesteś egoistka. Durna stara baba która widzi cudze pod lasem a u siebie pod nos nic. Plujesz jadem w zakamuflowany sposób na różne społeczności a sama prezentujesz dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To że masz fetysz dociskania do siebie rzeczy nie znaczy że jest to norma. 

😻 wieczi psychoanalityk, nie wiadomo jeszcze do czego się przydasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

🤔🤨

Nie udawaj głupiej. Nie musisz. Naprawdę. Ciekawe kiedy się ockniesz i weźmiesz za robotę jak każdy człowiek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie udawaj głupiej. Nie musisz. Naprawdę. Ciekawe kiedy się ockniesz i weźmiesz za robotę jak każdy człowiek . 

🥝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

😻 wieczi psychoanalityk, nie wiadomo jeszcze do czego się przydasz

To że rzniesz głupa nie znaczy że  teraz nie myślisz o tym co napisałam. Doskonale wiesz że mam rację ale przecież nie przyznasz tego tu na forum . 

Tryn nie pograzaj się. Prawdziwy facet gdy mu zimno w jaja to kalesony ubierze i nadal będzie chłopem. Nie czujesz się w istocie samcem i pełnoprawnym mężczyzna dlatego też dopisujesz teorie pedalstwa do rzeczy tak trywialnych jak kalesony czy szalik. Nie nosząc ich masz szansę poczuć się męski jakakolwiek dziwnie to brzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

🥝

Od kiwi niestety ci nie zatrybi. Nie musisz przede mną udawać dystansu owocowego. To tyle na dziś. Zobaczymy gdzie następnym razem ujrzysz wieczi w komentarzach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

I co tam jeszcze, wyobraź sobie klucze faceta z pomponem lous viton ja mam nieśmiertelnik najlepiej sprzedającej się konsoli stacjonarnej w historii. 

Prawdziwy facet pompona się nie boi fobiku piwniczny. Twoje teorie to zachowanie typowe dla nastolatka. Konsole gry juciub. Gratuluję. To jest ta męskość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Zimno w jaja? 😗 widać że o jajach wiesz tyle co ci chłop do mordy włożył, już prędzej napisała byś w nogi ale od tego są włosy, jak facet pipa i ma dużo hormonów damskich to mu nie urosły, nosi kalesony a powinien iść do lekarza żeby mu przepisał sterydy jakieś. 

Ty natomiast o męskości wiesz tyle co bardzo nieudolnie i z marnym skutkiem próbowała wpoic ci matka wychowując cie na kaleke życiowa. Widać że męskiego autorytetu nie zaznales. Włosy są od grzania nóg? Nie wiem dlaczego masz czelność nazywać innych pedalami gdy sam jesteś żałosnym grubym wiesniakiem bez życia. Parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×