Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

mąż mnie szantażuje help

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Robisz to specjalnie i dobrze o tym wiesz. Żałosne.

Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Masło maślane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Robisz to specjalnie i dobrze o tym wiesz. Żałosne.

Sprawdź sobie IP a potem szukaj w każdym wpisie swojego obiektu obsesji  bura .... Może wtedy pojmiesz że piszesz z kilkoma osobami pierdölnięta schizofreniczko. Już ci w tym pustym łbie nie zostało nic. Schizy wyżarły resztki tego przeciętnego mózgu do imentu. Ileż można tłumaczyć ci oczywistości zjëbie? Zacznij się w końcu  leczyć Wieczi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.08.2019 o 20:12, brokentiger87 napisał:

jestem znaną wege i fit vlogerką, miliony wejść na mojego insta, suby i wyświetlenia na yt i te sprawy,  a mąż ma cały folder okazało się moich zdjęć jak sekretnie wp'i'er;cielam kurczaka i piję kefir 😲

Bezmięsny tygrys? Coś kręcisz Broken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Sprawdź sobie IP a potem szukaj w każdym wpisie swojego obiektu obsesji  bura .... Może wtedy pojmiesz że piszesz z kilkoma osobami pierdölnięta schizofreniczko. Już ci w tym pustym łbie nie zostało nic. Schizy wyżarły resztki tego przeciętnego mózgu do imentu. Ileż można tłumaczyć ci oczywistości zjëbie? Zacznij się w końcu  leczyć Wieczi. 

Może ty zrób to samo zanim napiszesz do kogoś per wieczi hipkrytko histeryczna i poyebie w jednym? Kiedy to pojmiesz ten fakt skoro rzekomo masz mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Lepszy jest film od głupiej giereczki o machaniu mieczykiem.  X chyba przy grze lepiej się bawiłem, machanie mieczykiem było w hitman, mad maxie i god of war 3, bo raczet miał klucz francuski 🔧😄

Prymitywni ludzie lubią prymitywną rozrywkę w której problemy rozwiązuję się tylko przemocą. Tytuły nie istotne. Poza strategiami i grami logicznymi wszystkie inne gry to odpad dla pustaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, Gość Gość napisał: A która by chciała pustaka co tylko gra w giereczki? X powinna każda graczka 😞

Nawet graczka nie chce pustaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

10 minut temu, Gość Gość napisał: Lepszy jest film od głupiej giereczki o machaniu mieczykiem.  X wiedźmin 3 faktycznie mnie nie ciągnie ale nowy gow czy remejk ffvii lub medievil jak najbardziej 😱 

Idź się tym podzielić na innym forum. Tu jest forum uczuciowe. Nie pasujesz tu bo nie masz życia uczuciowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może ty zrób to samo zanim napiszesz do kogoś per wieczi hipkrytko histeryczna i poyebie w jednym? Kiedy to pojmiesz ten fakt skoro rzekomo masz mózg?

Nie rób z siebie deb/ila większego niż jesteś Wieczi 🕵🥝🍴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ty tutaj nie wracasz Wieczorna 🐟cho bo jesteś tutaj cały czas 🤣🤣🤣

o, to jest bardzo dobry koment, wielkie powroty, myślałby kto, kurfa

x

komu szklaneczkę? mango jest dobre i lekko się kręci po nim w czubku głowy, jest mi śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź się tym podzielić na innym forum. Tu jest forum uczuciowe. Nie pasujesz tu bo nie masz życia uczuciowego. 

Ty też nie masz a jakoś ciągle tu śmierdzisz Wieczorna.

Hipokryzja po raz kolejny.

Idź się zarejestruj na forum Nambli Wieczi. 

Tam się odnajdziesz obleśny pokrzywieńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie rób z siebie deb/ila większego niż jesteś Wieczi 🕵🥝🍴

Niech robi. To jest lepsze od pipczenia o giereczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Prymitywni ludzie lubią prymitywną rozrywkę w której problemy rozwiązuję się tylko przemocą. Tytuły nie istotne. Poza strategiami i grami logicznymi wszystkie inne gry to odpad dla pustaków. 

Akurat tak się składa że nie ty o tym decydujesz. Bawi mnie ten twój wszechwiedzący ton niepoparty jakąkolwiek wiedzą czy sensownymi argumentami. Książkę poczytaj wieśniaro 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Prymitywni ludzie lubią prymitywną rozrywkę w której problemy rozwiązuję się tylko przemocą. Tytuły nie istotne. Poza strategiami i grami logicznymi wszystkie inne gry to odpad dla pustaków.  X zaraz, najpierw były książki, później muzyka, następnie filmy a na koniec gry. Jeśli coś jest z tego prymitywne to książki 📚

Gierczaki to był krok w wstecz w rozwoju kultury. Literatura poza tym jest bardziej rozwinięta bo ma więcej lat rozwoju na karku. A giereczki to tylko programiki dla pustaków którzy nie mają co robić. 0 treści i same głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gierczaki to był krok w wstecz w rozwoju kultury. Literatura poza tym jest bardziej rozwinięta bo ma więcej lat rozwoju na karku. A giereczki to tylko programiki dla pustaków którzy nie mają co robić. 0 treści i same głupoty. 

Jeszcze niedawno śmiałaś się z "ksionszkuf" chorągiewo mitomanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Akurat tak się składa że nie ty o tym decydujesz. Bawi mnie ten twój wszechwiedzący ton niepoparty jakąkolwiek wiedzą czy sensownymi argumentami. Książkę poczytaj wieśniaro 😂

Decyduje o tym rynek który faworyzuje płytką rozrywkę dla mało wymagalnego odbiorcy. Byle się świeciło, wybuchało, masakra na ekranie i fabuła na poziomie wieczorynki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jeszcze niedawno śmiałaś się z "ksionszkuf" chorągiewo mitomanko.

To nie ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×