Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mela

Do tych co zaliczyly wpadke.

Polecane posty

Gość mela

Nie ma czegos takiego ze prezerwatywa wam pekla, bo tak piszecie w kazdym temacie o wpadkach. Zle na ...a założył  i guma w dupie została lub nie zabezpieczacie się, z wygody .I jeszcze jedna opcja zapozno wyjął, a wy zaufalyscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moj znajomy kiedys z nudy przebijał szpilką prezerwatywy w sklepach na polkach :) jest jeszcze ta opcja.Ja wpadlam przy wkladce. Masz na to jakies cudowne wytłumaczenie? np lekarz powiedział,ze zalozył wkladke,a ja zaufalam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość mela napisał:

Nie ma czegos takiego ze prezerwatywa wam pekla, bo tak piszecie w kazdym temacie o wpadkach. Zle na ...a założył  i guma w dupie została lub nie zabezpieczacie się, z wygody .I jeszcze jedna opcja zapozno wyjął, a wy zaufalyscie!

No i? Ja zaliczyłam wpadkę bez stosunku i co mi powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No i? Ja zaliczyłam wpadkę bez stosunku i co mi powiesz?

eee tam, to juz oklepane. Nawet ksiazka jest o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No i? Ja zaliczyłam wpadkę bez stosunku i co mi powiesz?

MUSISZ SIE BZYKAC ,ZEBY MIEC TA WPADKE A SKORO JEJ NIE MASZ TO SIE I NIE BZYKALAS I NIE BZYKASZ. I NIE PISZ BZDUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

eee tam, to juz oklepane. Nawet ksiazka jest o tym

Tak? Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama. A podasz tytuł tej książki? Bo widzisz, ja poważnie pisałam, a ty się nabijasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Mela napisał:

MUSISZ SIE BZYKAC ,ZEBY MIEC TA WPADKE A SKORO JEJ NIE MASZ TO SIE I NIE BZYKALAS I NIE BZYKASZ. I NIE PISZ BZDUR.

Buhahahaha. Chciałabyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak? Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama. A podasz tytuł tej książki? Bo widzisz, ja poważnie pisałam, a ty się nabijasz.

Nowy testament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
8 minut temu, Gość gosc napisał:

moj znajomy kiedys z nudy przebijał szpilką prezerwatywy w sklepach na polkach :) jest jeszcze ta opcja.Ja wpadlam przy wkladce. Masz na to jakies cudowne wytłumaczenie? np lekarz powiedział,ze zalozył wkladke,a ja zaufalam? :D

Wkładkę toc ci mógł lekarz założyć ale zle, lub sie przesunęła, to jeczcze bym zrozumiała.Ale to ze w każdym temacie o wpadkach, wam gumy pękają, to juz sa bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Mela napisał:

Wkładkę toc ci mógł lekarz założyć ale zle, lub sie przesunęła, to jeczcze bym zrozumiała.Ale to ze w każdym temacie o wpadkach, wam gumy pękają, to juz sa bzdury!

antykoncepcja zawsze zawodzi dlatego,ze jest zle stosowana. Innej opcji nie ma. Wiec u mnie z wkladka najbardziej prawdopodobna jest opcja,ze zaszlam w ciaze zanim hormon zaczął dobrze działać. A z pękajaca gumka to tez zaden mit.Nam kiedys pękla, ale maz od razu poczul,ze cos nie tak. Gumki to wg mnie najgorsza i najmniej wygodna antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
3 minuty temu, Gość Mela napisał:

Wkładkę toc ci mógł lekarz założyć ale zle, lub sie przesunęła, to jeczcze bym zrozumiała.Ale to ze w każdym temacie o wpadkach, wam gumy pękają, to juz sa bzdury!

A i zapomniałam dodać, gumy moze tez przebjac baba w kiosku, z nudow robic kinder niespodzianke. Ale nie piszcie bzdur ,ze gumy pekaja, bo śmiechem wybuchnę.Gumy pękają balonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Mela napisał:

A i zapomniałam dodać, gumy moze tez przebjac baba w kiosku, z nudow robic kinder niespodzianke. Ale nie piszcie bzdur ,ze gumy pekaja, bo śmiechem wybuchnę.Gumy pękają balonowe.

zrob zdjecie jak wybuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Nowy testament

Aaa o tym mówisz. Tylko to nie jest wpadka, a w pełni planowana od wielu lat ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Mela napisał:

Wkładkę toc ci mógł lekarz założyć ale zle, lub sie przesunęła, to jeczcze bym zrozumiała.Ale to ze w każdym temacie o wpadkach, wam gumy pękają, to juz sa bzdury!

Czemu piszesz wam? Przecież tu się odezwały te co wpadły inaczej, a ty generalizujesz. Tobie nie pękła, to się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

antykoncepcja zawsze zawodzi dlatego,ze jest zle stosowana. Innej opcji nie ma. Wiec u mnie z wkladka najbardziej prawdopodobna jest opcja,ze zaszlam w ciaze zanim hormon zaczął dobrze działać. A z pękajaca gumka to tez zaden mit.Nam kiedys pękla, ale maz od razu poczul,ze cos nie tak. Gumki to wg mnie najgorsza i najmniej wygodna antykoncepcja

Gumy nie pękają, nawet litr wody idzie do nich nalać i nic sie niestanie.No chyba ze naprawdę klupujecie w kioskach, gdzie baby wam przebijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Aaa o tym mówisz. Tylko to nie jest wpadka, a w pełni planowana od wielu lat ciąża. 

kto planował ten planowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czemu piszesz wam? Przecież tu się odezwały te co wpadły inaczej, a ty generalizujesz. Tobie nie pękła, to się ciesz.

Tak, pisze wam bo pisze do kilka osob, a niejednej.Zrozum, ze na kafe nie pisze z jedna osoba, a kilkoma. I naprawde ciagle jak zakladacie tematy, o wpadkach to pierwsze co piszecie, to ze guma pekla.Chore to.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Mela napisał:

Gumy nie pękają, nawet litr wody idzie do nich nalać i nic sie niestanie.No chyba ze naprawdę klupujecie w kioskach, gdzie baby wam przebijają.

Pękają. Każda produkcja w każdej branży może wypuścić na rynek coś wadliwego. Tak samo jest z prezerwatywami. A czasem wystarczy przechowywanie w złej temperaturze, zastosowanie oliwki, mniejszy rozmiar, niż widnieje na opakowaniu i intensywny seks. To się już tak nie podniecaj, że nie pękają, bo się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

kto planował ten planowal

Zaplanował taki jeden i zapytał takiej jednej, czy chce. No to o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Mela napisał:

Tak, pisze wam bo pisze do kilka osob, a niejednej.Zrozum, ze na kafe nie pisze z jedna osoba, a kilkoma. I naprawde ciagle jak zakladacie tematy, o wpadkach to pierwsze co piszecie, to ze guma pekla.Chore to.!

Ale w tym temacie odpisały ci osoby, które nie wpadły przy gumie, więc nie powinnaś pisać wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela
9 minut temu, Gość gość napisał:

Pękają. Każda produkcja w każdej branży może wypuścić na rynek coś wadliwego. Tak samo jest z prezerwatywami. A czasem wystarczy przechowywanie w złej temperaturze, zastosowanie oliwki, mniejszy rozmiar, niż widnieje na opakowaniu i intensywny seks. To się już tak nie podniecaj, że nie pękają, bo się zdarza.

To chyba tobie tylko pekla , od wielu lat używam tylko prezerwatyw i ani razu nam nie pękła.To pytanie, gdzie wy takie klupujecie nie zaufane główna?Zmówiliście sie wszyscy , w jednym sklepie i tam klupujecie gumy , ze wam popękały i wszyscy macie wpadki na gumkach. Śmieszni jesteście. Nie zakładajcie wszystkich tematów, ze zaliczyłam wpadkę bo gumka pękła.Mozecie napisać, choć raz prawde ze za późno wyjął.To bym sie zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ale w tym temacie odpisały ci osoby, które nie wpadły przy gumie, więc nie powinnaś pisać wam.

No to sie odczep, jak ci przeszkadza słowo wam. A seks uprawia sie w dwie osoby, a nie pojedynczo .Wiec i tak będę pisać wam.Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwiązana

prezerwatywa Nie jest srodkiem antykoncepcyjnym, glupole

 

.jechac na zachód i sie wysterylizować! albo szybciej - wysłac na kwadrans swoich facetów na podwiazanie, pacany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No i? Ja zaliczyłam wpadkę bez stosunku i co mi powiesz?

Można tylko się dowiedzieć jak zaliczyłaś taka wpadkę ? Bo się zainteresowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znn
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Gumki to wg mnie najgorsza i najmniej wygodna antykoncepcja

Dla mnie gumki to może nie najskutecxniejsza,  ale na pewno najbardziej higieniczna metoda. Wizja spermy w ci*ie jest jakas taka odpychająca. Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx

Gumy pękają, nie często, ale zdarza się. Ja z moim facetem używamy prezerwatyw, bo po środkach hormonalnych jestem non stop podminowana, jak chwilę przed okresem, dodatkowo zerowa ochota na seks. A testowałam już przeróżne, zapisywane u różnych lekarzy. Jestem z moim 6 lat i dwa razy nam gumka pękła i musiała wziąć  tabletkę "dzień po", inaczej też pewnie byłaby wpadka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mela napisał:

Wkładkę toc ci mógł lekarz założyć ale zle, lub sie przesunęła, to jeczcze bym zrozumiała.Ale to ze w każdym temacie o wpadkach, wam gumy pękają, to juz sa bzdury!

Ja miałam wkładkę. Również wpadka przy wkładce. Założona dobrze bo działała 2 lata, a na kontroli gdy już była ciąża wkładka na miejscu, więc się nie przesunela. W...iasz specjalnie ludzi tym tematem chyba, albo jesteś na tyle głupia, że nie wiesz, że żadna metoda anty nie jest 100 procentowa. 100 procent daje tylko celibat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczyłam wpadki, po prostu nie używaliśmy zadnego zabezpieczenia. Jednakże...dwa razy pękła nam gumką. I to czuć, i to słychać! Jeśli nie używasz gumki tylko "wyciągasz" to żadne zabezpieczenie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia

2x pękła guma w mojej "karierze". Raz po wytrysku i musiałam brać tabletkę po. Natomiast zaliczyłam wpadkę lub po prostu nieplanowana i niezbyt chciana ciąże gdy się z moim mężem nawalilismy ostro i popierdzielily mi się dni. Byłam pewna że już po płodnych, a tu sam środek. U mnie zawsze wszystko jak w zegarku, to już na drugi dzień wiedziałam, że mamy pozamiatane. Było też na bank za późno na tabletkę po. Rozwazalam żeby usunąć, ale ostatecznie zostawiliśmy sprawę i tak oto mam 10tyg córke

Kalendarzyk mnie nie zawiódł nigdy. Z resztą głównie uzywalismy gumek i one też byly ok. Hormony czy spirala nie wchodzi w grę. Mój organizm niezbyt toleruje 

Nigdy więcej takich akcji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Znn napisał:

Dla mnie gumki to może nie najskutecxniejsza,  ale na pewno najbardziej higieniczna metoda. Wizja spermy w ci*ie jest jakas taka odpychająca. Blee

Życie jest bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×