Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Otoz, nie masz racji, srednia na kobiete to 3 dzieci. 

ale nie w rodzinach żydowskich a u obywateli muzułmańskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

Zydzi to bardzo rodzinny narod, dla nich dwojka dzieci to nic, 3 i wiecej to norma. Najbogatsze rodziny maja 4+.

ale to izraelka czy arabka? bo izrael to rowniez arabowie, a z kolei palestynczycy jesli chcemy ich wyroznic z dzietnoscia - nie wliczaja sie do statystyk. izraelki, czy to zydowki, czy arabki, czy chrzescijanki maja najczesciej min. 2 dzieci, najczesciej 3 i przyczynia sie do tego madra polityka prorodzinna. obnizenie podatkow rodzinom jest najsensowniejsza opcja, tak aby rodziny byly na plusie wzgledem reszty spoleczenstwa, bez zabierania innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ale to izraelka czy arabka? bo izrael to rowniez arabowie, a z kolei palestynczycy jesli chcemy ich wyroznic z dzietnoscia - nie wliczaja sie do statystyk. izraelki, czy to zydowki, czy arabki, czy chrzescijanki maja najczesciej min. 2 dzieci, najczesciej 3 i przyczynia sie do tego madra polityka prorodzinna. obnizenie podatkow rodzinom jest najsensowniejsza opcja, tak aby rodziny byly na plusie wzgledem reszty spoleczenstwa, bez zabierania innym. 

to dziwna statystyka świadczącą o dzietności, gdzie odejmuje się obywateli własnego państwa, ja natomiast miałam przed oczami dane gdzie rodziny żydowskie miały ledwie zastępowalność pokoleniową a statystyki podbijały rodziny obywateli muzułmańskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale to izraelka czy arabka? bo izrael to rowniez arabowie, a z kolei palestynczycy jesli chcemy ich wyroznic z dzietnoscia - nie wliczaja sie do statystyk. izraelki, czy to zydowki, czy arabki, czy chrzescijanki maja najczesciej min. 2 dzieci, najczesciej 3 i przyczynia sie do tego madra polityka prorodzinna. obnizenie podatkow rodzinom jest najsensowniejsza opcja, tak aby rodziny byly na plusie wzgledem reszty spoleczenstwa, bez zabierania innym.  

arabowie sa rowniez obywatelami Izraela, statystyki sa ogolne, a co do obnizania podatkow to bardzo madre i na tym powinni grac opozycjonisci. poza tym posiadanie wiecej niz 2 dzieci to korzysci dla panstwa bo dla rodziny korzysc znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to dziwna statystyka świadczącą o dzietności, gdzie odejmuje się obywateli własnego państwa, ja natomiast miałam przed oczami dane gdzie rodziny żydowskie miały ledwie zastępowalność pokoleniową a statystyki podbijały rodziny obywateli muzułmańskich 🙂

to chyba musisz sie wybrac do Izraela i zobaczyc na wlasne oczy. palestynczycy to osobna autonomia.

ale abstra...ac od samego Izraela to wciaz polityka, ktora nie okrada jednych obywateli, aby dac drugim jest najbardziej sensowna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

arabowie sa rowniez obywatelami Izraela, statystyki sa ogolne, a co do obnizania podatkow to bardzo madre i na tym powinni grac opozycjonisci. poza tym posiadanie wiecej niz 2 dzieci to korzysci dla panstwa bo dla rodziny korzysc znikoma.

zgadzam sie, ale o to kazdemu panstwu chodzi, zeby byla korzysc. obnizenie podatkow dla rodzin to najlepsze rozwiazanie, a dla Polski gwarancja trwalosci narodu bez wpuszczania nadmiernej ilosci imigrantow. program 500+ mial postep na starcie, teraz juz nie przynosi efektow, a ktos w koncu na emerytury robic bedzie musial. jesli robi sie cos zle, to chyba czas przemyslec postepowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to chyba musisz sie wybrac do Izraela i zobaczyc na wlasne oczy. palestynczycy to osobna autonomia.

ale abstra...ac od samego Izraela to wciaz polityka, ktora nie okrada jednych obywateli, aby dac drugim jest najbardziej sensowna. 

Boże...

to że pochodziłaś sobie po obszarach reprezentatywnie turystycznych, po takich których nie wstydzi się państwo izraelskie to nie zwalnia Cię z wiedzy ogólnej

nie, Palestyńczycy to nie tylko osobna autonomia, Strefa Gazy czy też administrowany przez Izrael Zachodni brzeg jordanu bo niezwykle wygodne byłoby dla reżimu aby stłoczyć ich w gettcie, ale w samym Izraelu stanowią już 1/5 populacji

ciekawe czy byłaś we wschodniej Jerozolimie, dzielnicach robotniczych w Betlejem i Tel Awiwie?

i śmiesznie mówić o  braku kradzieży w przypadku kraju, które powstało pod międzynarodowymi auspicjami wydzierając sobie terytorium poprzez wojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

zgadzam sie, ale o to kazdemu panstwu chodzi, zeby byla korzysc. obnizenie podatkow dla rodzin to najlepsze rozwiazanie, a dla Polski gwarancja trwalosci narodu bez wpuszczania nadmiernej ilosci imigrantow. program 500+ mial postep na starcie, teraz juz nie przynosi efektow, a ktos w koncu na emerytury robic bedzie musial. jesli robi sie cos zle, to chyba czas przemyslec postepowanie.  

ja wole nie lozyc na ten system, wole juz nie miec nawet emerytury ten system w Polsce jest dla mnie chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Boże...

to że pochodziłaś sobie po obszarach reprezentatywnie turystycznych, po takich których nie wstydzi się państwo izraelskie to nie zwalnia Cię z wiedzy ogólnej 

nie, Palestyńczycy to nie tylko osobna autonomia, Strefa Gazy czy też administrowany przez Izrael Zachodni brzeg jordanu bo niezwykle wygodne byłoby dla reżimu aby stłoczyć ich w gettcie, ale w samym Izraelu stanowią już 1/5 populacji 

ciekawe czy byłaś we wschodniej Jerozolimie, dzielnicach robotniczych w Betlejem i Tel Awiwie?

i śmiesznie mówić o  braku kradzieży w przypadku kraju, które powstało pod międzynarodowymi auspicjami wydzierając sobie terytorium poprzez wojny :D

dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wolna Palestyna!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Boże...

to że pochodziłaś sobie po obszarach reprezentatywnie turystycznych, po takich których nie wstydzi się państwo izraelskie to nie zwalnia Cię z wiedzy ogólnej

nie, Palestyńczycy to nie tylko osobna autonomia, Strefa Gazy czy też administrowany przez Izrael Zachodni brzeg jordanu bo niezwykle wygodne byłoby dla reżimu aby stłoczyć ich w gettcie, ale w samym Izraelu stanowią już 1/5 populacji

ciekawe czy byłaś we wschodniej Jerozolimie, dzielnicach robotniczych w Betlejem i Tel Awiwie?

i śmiesznie mówić o  braku kradzieży w przypadku kraju, które powstało pod międzynarodowymi auspicjami wydzierając sobie terytorium poprzez wojny 😄

nic o mnie nie wiesz, wiec sobie nie dopowiadaj, szukasz zaczepki zeby poczuc sie lepiej??

odbiegasz od tematu, bo mowa o dzietnosci, a statystyki nie obejmuja autonomii palestynskiej. arabowie moga byc rowniez zydami, palestynczycy moga miec narodowosc izraelska. ale statystyczna zydowka wciaz ma 2+ dzieci.

 nawet nie mowiac juz o izraelu, to najelpsza polityka prorodzinna jest odciazenie rodzicow bez obciazania podatkami reszty spoleczenstwa. juz nawet idac na logike. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
39 minut temu, Gość gość napisał:

to sobie obejrzyj pogrzeb jeszcze raz jak jej humor dopisywał, ja przynajmniej mam rzeczywisty obraz 

Ty chyba masz coś z garem, że zachowanie dziecka, które być może jeszcze nie ogarnia co się stało, traktujesz jako radość czy 'beke' z pogrzebu ojca. Weź już naprawdę skończ i przestań sie kompromitować. I jaki realny oglad czegokolwiek może mieć sprany propaganda łeb szydzacy z dziecka ofiary brutalnego mordu i samej ofiary. Jesteś po prostu dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
37 minut temu, Gość gość napisał:

w Izraelu podobnie jak w krajach Zachodu rozmnażają się głównie Arabowie, którzy takze są obywatelami tego państwa, Żydzi mają jedno maks. dwójkę dzieci

Totalna bzdura! Mąż pracuje dla firmy izraelskiej, tam dwójka dzieci w rodzinie to rzadkość. Wszyscy mają troje i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiech przez łzy
11 minut temu, Gość gosc napisał:

ja wole nie lozyc na ten system, wole juz nie miec nawet emerytury ten system w Polsce jest dla mnie chory.

Szalejemy z socjalem jakbyśmy mieli złoża ropy naftowej. Ludziom wydaje się, że jesteśmy tacy bogaci, a tu cyk, zaraz inflacja wjedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

"PiS złożyło w Sejmie dwa projekty dotyczące in vitro. Jeden z nich przewiduje do dwóch lat więzienia za zastosowanie metody, a drugi do 5 lat za ingerowanie w genom."

Taki news sprzed paru lat, tak dla przypomnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Bimba napisał:

"PiS złożyło w Sejmie dwa projekty dotyczące in vitro. Jeden z nich przewiduje do dwóch lat więzienia za zastosowanie metody, a drugi do 5 lat za ingerowanie w genom."

Taki news sprzed paru lat, tak dla przypomnienia!

powodzenia dla wszystkich bez skutku starajacych sie o dzieci! 😘 taka polityka prorodzinna, albo po naszemu albo w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

nic o mnie nie wiesz, wiec sobie nie dopowiadaj, szukasz zaczepki zeby poczuc sie lepiej??

odbiegasz od tematu, bo mowa o dzietnosci, a statystyki nie obejmuja autonomii palestynskiej. arabowie moga byc rowniez zydami, palestynczycy moga miec narodowosc izraelska. ale statystyczna zydowka wciaz ma 2+ dzieci.

 nawet nie mowiac juz o izraelu, to najelpsza polityka prorodzinna jest odciazenie rodzicow bez obciazania podatkami reszty spoleczenstwa. juz nawet idac na logike. 

tak mieszasz pojęcia, że głowa mała

Autonomia Palestyńska autonomią, ale w samym Izraelu ok. 1/5 stanowią Arabowie, gł. Palestyńczycy w przeważającej części muzułmanie i to oni mają ekspansje w dzietności - a mowa tylko o tych na stałe posiadających obywatelstwo nie przekraczających sezonowo mur hańby aby pracować w Izraelu

także nikt nie sugeruje, że obejmują statystyki osobną strukturę państwową, ale obywateli izraelskich (nie-żydowskich) utożsamiajcych się z Palestyną i to one nakręcają dzietność

powyżej 2 dzieci w rodzinie żydowskich spotykane jest w rodzinach o korzeniach chasydzkich żyjących w osadach na wzór kibuców lub odizolowanych osiedlach a oni żyją wg. innych praw i uwierz mi, że nie korzystają z tej wspaniałej infrastrukry przedszkolnej bo dla nich państwo utworzone w 1948 chociaż gwarantuje względnie spokojne warunki bytowe to dalej jest dziełem szatan a nie mesjasza, który ma przyjść. mało tego, społeczność ta jest tak subsydiowana przez państwo w dopłatach bezpośrednich, że nasze pińcetki, kosiniakowe i mopsiary mogłyby sie schować. dzieci wychowują samodzielnie, płodności nie kontrolują.

właśnie do takich kwiatków doprowadza masowość turystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość xyz napisał:

Ty chyba masz coś z garem, że zachowanie dziecka, które być może jeszcze nie ogarnia co się stało, traktujesz jako radość czy 'beke' z pogrzebu ojca. Weź już naprawdę skończ i przestań sie kompromitować. I jaki realny oglad czegokolwiek może mieć sprany propaganda łeb szydzacy z dziecka ofiary brutalnego mordu i samej ofiary. Jesteś po prostu dnem.

nie skupciaj się, ja nie płakałam za guru deweloperów, więc to nie ja dałam się ponieść fali żałobnej na początku roku jako osoba samodzielnie myśląca ;)

swoją drogą brutalna jesteś skoro dziecku w wieku przedszkolnym odbierasz prawo do samoświadomości w zakresie życia i śmierci jak i kulturalnego zachowania w trakcie pogrzebu członka rodziny.

może i kilka gorzkich słów prawdy bym napisała, ale i tak jestem cywilizacyjnie i społecznie level wyżej - to nie ja się śmiałam na jego pogrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość 000 napisał:

Totalna bzdura! Mąż pracuje dla firmy izraelskiej, tam dwójka dzieci w rodzinie to rzadkość. Wszyscy mają troje i więcej.

przypadek anegdotyczny nie jest racją ogólnoświatową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
2 minuty temu, Gość gość napisał:

przypadek anegdotyczny nie jest racją ogólnoświatową

Oni wszyscy mieszkają w Tel  Avivie.... I wszyscy są Żydami, nie Arabami. A jest ich dużo bo to duża korporacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

przypadek anegdotyczny nie jest racją ogólnoświatową

 

12 minut temu, Gość 000 napisał:

Totalna bzdura! Mąż pracuje dla firmy izraelskiej, tam dwójka dzieci w rodzinie to rzadkość. Wszyscy mają troje i więcej.

 

Mieszkam w Izraelu i potwierdzam, trójka dzieci to standard. Czasem jeszcze dwójka, ale jedynaków nawet nie znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

powodzenia dla wszystkich bez skutku starajacych sie o dzieci! 😘 taka polityka prorodzinna, albo po naszemu albo w ogole

lepiej utopic 100 mln zlotych w naprotechnologii, ktora nie dziala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

lepiej utopic 100 mln zlotych w naprotechnologii, ktora nie dziala :D:D:D

Rydzyk i Kościół mówili że działa 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość 000 napisał:

Totalna bzdura! Mąż pracuje dla firmy izraelskiej, tam dwójka dzieci w rodzinie to rzadkość. Wszyscy mają troje i więcej.

cały czas do tego nawiązujemy, dwójka dzieci gwarantuje zero w demografii, trójka zastępowalnośc pokoleń, ale co w związku z tym skoro rzadko kiedy u rodzin izraelskich pochodzenia arabskiego jest mniej tych dzieci niż 4-5?

dlatego to głównie oni napędzają statystykę i to jest palący problem dla państwa izraelskiego, które wiadomo jakie fundamenty ma - o ile NT można szkalować do woli to ST już wara bo wiadomo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Rydzyk i Kościół mówili że działa 🤔

tak jak modlitwa, ktora skutecznie powstrzymała wybuch I i II wojny swiatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitch please
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

lepiej utopic 100 mln zlotych w naprotechnologii, ktora nie dziala :D:D:D

widze, ze mamy naukowca na sali 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość bitch please napisał:

widze, ze mamy naukowca na sali 😂

Literatura naukowa

Organizacje medyczne oceniające metody leczenia niepłodności, m.in. takie jak unijny ESHRE[10], amerykański ASRM[11], brytyjski NICHCE w swoim 534-stronicowym raporcie nie mówią o naprotechnologii[12], a Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu[13] i Polskie Towarzystwo Ginekologiczne[14] stwierdziły, iż nie mogą jej rekomendować z powodu braku dowodów na jej skuteczność w kontrolowanych badaniach klinicznych.

aboslutnie wystarczajace, wraz z rozmowa z kilkoma ginekolozkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci.....
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Literatura naukowa

Organizacje medyczne oceniające metody leczenia niepłodności, m.in. takie jak unijny ESHRE[10], amerykański ASRM[11], brytyjski NICHCE w swoim 534-stronicowym raporcie nie mówią o naprotechnologii[12], a Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu[13] i Polskie Towarzystwo Ginekologiczne[14] stwierdziły, iż nie mogą jej rekomendować z powodu braku dowodów na jej skuteczność w kontrolowanych badaniach klinicznych.

aboslutnie wystarczajace, wraz z rozmowa z kilkoma ginekolozkami.

brak dowodow? czyli teza, nie teoria. zajrzyj na strone WHO chociaz, albo gdziekolwiek dalej niz wlasne podworko, ktore in vitro nie uznaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość litosci..... napisał:

brak dowodow? czyli teza, nie teoria. zajrzyj na strone WHO chociaz, albo gdziekolwiek dalej niz wlasne podworko, ktore in vitro nie uznaje. 

https://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-dziecko/leczenie-nieplodnosci/naprotechnologia-alternatywa-dla-in-vitro-na-czym-polega-naprotechnolo-aa-G97j-ivyz-kwoG.html

W związku z tym szansę na wyleczenie mają np. kobiety z zaburzeniami owulacji, endometriozą, torbielami jajników czy zaburzeniami hormonalnymi. W innych przypadkach jest nieskuteczna.

xxx

tyle w temacie naprotechnologia nie zastapi in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

brak dowodow? czyli teza, nie teoria. zajrzyj na strone WHO chociaz, albo gdziekolwiek dalej niz wlasne podworko, ktore in vitro nie uznaje. 

xxxx

zajrzałam i w zaden sposob nie musze uznawac kogos kto invitro nie uznaje, oni moga nie uznawac invitro, ja moge nie uznawac ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×