Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniBlack

Samotność w ciąży

Polecane posty

Byłam z moim chłopakiem przez 2 lata , był super facetem,  chociaż bywało też sporo sprzeczek I nieporozumień, ale jak to w każdej parze . Potemzamieszkalismy razem I zaszłam w ciążę ( chcieliśmy oboje) I 3 miesiące byliśmy superszczęśliwi, wspólne plany , nic nie wskazywało na to , że jest coś  nie tak,  aż w końcu on stwierdził,  że nie chce że mną być,  chce dziecka,  chce mu zapewnić byt I odwiedzać,  ale przez kłótnie( które były kiedyś) nie da rady.  Od tego czasu świat mi się zawalił jakby ktoś uderzył mnie młotkiem.  Nie dociera do mnie jak ktoś w ciągu chwili może tak zmienić podejście,  z dnia na dzień A dwa miesiące po rozstaniu sam spotyka się już z panną z dzieckiem.  Zaczęłam sama siebie obwiniać o wszystko , że za bardzo się klocilam , że mu zaufalam A on mnie zawiódł A teraz inna z dzieckiem jakby jego własne mi nie wystarczyło.  Z jednej strony go nie nawidze A z innej sama siebie obwiniam. Ktoś przeszedł przez to samo ? Nie wiem jak zachowam się jak dziecko będzie na świecie,  przecież on sam rozbił nasza rodzinę a teraz chce grać na dwa fronty , mieć dziecko,  odwiedzać jednocześnie od razu po rozstaniu tworzyć związek z dzieckiem w tle . Boję się ,   ze przez to zaniedba mnie i dziecko bo nowa rodzina będzie ważniejsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie obwiniaj siebie

On tamta poznal a by mu.lzej bylo wine zrzuca na ciebie 

Pognaj go wiem.latwo mowic trudniej zrobic ale nic innego ci nie pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×