Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojony

Dlaczego popieracie PiS??

Polecane posty

Gość zaniepokojony

Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy popierają PiS. Wiem, że mogą mieć wypaczony obraz rzeczywistości oglądając tylko TVP i TV Trwam... nawet jeden ksiądz ostatnio mocno krzyczy, że TVP po prostu kłamie i wymyśla wiadomości...  Ale wystarczy obejrzeć inne newsy, pooglądać różne strony internetowe, pomysleć trochę i gołym okiem widać, że mamy najgorsze rządy od czasów upadku komuny.

Jest jeden plus: dają 500+ rodzicom. Ale przecież te pieniądze nie są z nieba, tylko zabrane nam w podatkach, które każdy płaci pracując czy kupując chleb lub piwo. A większość z pożyczek, które trzeba będzie spłacić, sam premier o tym ostatnio gdzieś mówił. Miało być z tego programu więcej dzieci, jest mniej, ale to tylko jedna z setek porażek. Oraz sporo tej kasy idzie po prostu na wódkę.

Miało być uczciwie i bez pazerności, ale są nagrody, odprawy, posady dla znajomych i krewnych: ten rząd więcej pieniędzy łupi z nas co miesiąc, niż poprzednie rządy przez całą kadencję. Ostatni przykład to pan marszałek sejmu, którego loty na chrzciny, narty i inne wakacje kosztowały nas 4 miliony. Nas. To nadal są pieniądze z podatków. Kupując mleko dokładasz się do prywatnych lotów polityków PiS.

Miało być taniej, na przykład benzyna. Kaczyński kiedyś krzyczał na rząd PO+PSL, że tyle podatków w cenie paliw. A teraz paliwo mamy w cenach jak w 2011, ale cena surowca, czyli ropy jest o połowę niższa niż wtedy! Od drogiego paliwa drożeje wszystko, bo transport. Znów nas okłamują.

Miało nie być władzy dla pieniędzy. Ale kolesie PiSowcy lądują jako prezesi największych państwowych spółek i często się wymieniają. Po co? Każda odprawa to setki tysięcy złotych dla "swoich", więc trzeba ich szybko zmieniać, żeby jak najwięcej się załapało na kasę. A to że państwowe spółki, które kiedyś miały zyski idące w miliardy teraz mają straty idące w miliardy to niby detal? Te pieniądze zabierają nam, znów w podatkach.

Miała być pomoc dla małych rodzinnych sklepików, mogą być otwarte w niedzielę, a duże sklepy nie. Efekt zakazu handlu w niedziele jest taki, że zagraniczne sieci mają coraz większe zyski a 14000 polskich rodzinnych sklepików zbankrutowało w ciągu ostatniego roku.

Miało być sprawiedliwie, też nie wyszło. Zdemolowany Trybunał Konstytucyjny, sądy, które zmieniają skład sędziowski tak długo, aż znajdzie się sędzia, co uniewinni pijanego pisowego radnego co spowodował wypadek. Urzędnik, który ignoruje wyrok sądu, bo mu się nie podoba, to kilka dni temu. Poszukiwani polscy bandyci siedzą sobie spokojnie za granicą, to inne kraje odmawiają ekstradycji, bo polskie sądy nie są niezależne!

Miało być rozliczenie poprzednich rządów, bo ponoć złe były i kradły. Wielki audyt był, mnóstwo nieprawidłowości ponoć. Ale po prawie czterech latach rządów PiS i po podporządkowanej prokuraturze i sądach jakoś nie nie oskarżono nikogo, nie skazano nikogo, nawet zarzutów żadnych nikt nie usłyszał... To były kolejne wyssane z palca wiadomości bez pokrycia w rzeczywistości.

Miało być lepiej emerytom. Dostali po 900 zł ekstra w tym roku. A średnia cena lekarstw które statystyczny emeryt kupuje w ciągu roku wzrosła o prawie 2500 zł. To nie do końca jest lepiej. Zwłaszcza, że ceny chleba, warzyw, podstawowych produktów ze sklepu baaardzo wzrosły ostatnio. Tylko alkohol i papierosy nie drożeją: pijany wyborca, to szczęśliwy wyborca?

Można by tak jeszcze dużo i długo ale i tak wielki post wyszedł i nie wiem, czy ktoś doczyta do końca. Ale pytanie pozostaje: dlaczego popieracie PiS, który niszczy nasz kraj, okrada obywateli, izoluje nas od reszty Europy i świata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden durny pisior nie zrozumie twojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony

Nie podoba mi się określenie "durny pisior". Ja wiem, że PiS popierają nieroby biorące nasze pieniądze z MOPSu, 500+ i innych zasiłków, bezmózgie łyse naziolskie bandziory z Białegostoku, co biegają z różańcem i maczetą, prymitywne chłopy ze wschodnich wsi, itp. Ale to nie może być 40% narodu. Wśród popierających PiS muszą być jacyś chyba-inteligentni ludzie, którzy myślą w sposób dla mnie niezrozumiały. I ich opinie chciałbym poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chodzi o pieniadze i to do tego marne, czy za 500 zł wychowasz dziecko? bo to sa nedzne popłuczyny i tak, a najwiekszy problem to ze zarabia sie mało a ci co pracuja najmniej dostaja cos tam kosztem pracujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

chodzi o pieniadze i to do tego marne, czy za 500 zł wychowasz dziecko? bo to sa nedzne popłuczyny i tak, a najwiekszy problem to ze zarabia sie mało a ci co pracuja najmniej dostaja cos tam kosztem pracujacych.

Ale czy sądzisz, że są ludzie, którzy myślą że "ok, mam marne 500 zł na dziecko, a to że dołożę do tego 620 zł w podatkach (wyliczenia niedawno publikowane) i będę żył w państwie bezprawia, złodziejstwa, zbliżającego się do bankructwa, ale to nie ma dla mnie znaczenia" to są typowi wyborcy PiS?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość zaniepokojony napisał:

Ale czy sądzisz, że są ludzie, którzy myślą że "ok, mam marne 500 zł na dziecko, a to że dołożę do tego 620 zł w podatkach (wyliczenia niedawno publikowane) i będę żył w państwie bezprawia, złodziejstwa, zbliżającego się do bankructwa, ale to nie ma dla mnie znaczenia" to są typowi wyborcy PiS?!

Ludzie nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja nie głosuje na pis choc czesciowo popieram, to PIS karykaturalnie wyostrza najgorsze polskie cechy typu ksenofobia, wsiowy katolicyzm, ksenofobie w tym nawet skrajny rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort

popieramy PiS zeby nie bylo takich Durczoków i Tuskow w Polsce juz zrozumiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort

A i rowniez dlatego zeby Polska byla silna a nie spedalona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
30 minut temu, Gość gorszy sort napisał:

A i rowniez dlatego zeby Polska byla silna a nie spedalona 

A w jaki sposób PiS robi silną Polskę? Kilka tysięcy doświadczonych oficerów odeszło z wojska, bo mieli dość Misiewicza i Maciarewicza. Nie kupiono żadnego nowego uzbrojenia. Stary się rozpada i nie nadaje do eksploatacji. NATO się od nas odsuwa. Itp. itd. Powtarzasz jakieś kompletne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomy

Ja popieram partię Konfederacja. Na PiS się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak wynika z badań, wyborcy Platformy Obywatelskie j
to przeważnie ludzie o niskim stopniu inteligencji, nie potrafiący samodzielnie dokonywać analizy zdarzeń politycznych, łatwo ulegający propagandzie rozsiewanej cynicznie w obronie starego układu i nie orientujący się w zagadnieniach własnego kraju. Poza ogólnikami, nie umieją uzasadnić swego stanowiska wyborczego. Podobnie dominująca obecnie w Polsce inteligencja wspierająca PO, to zazwyczaj osoby dobrze wykształcone od strony wykonywanego zawodu, natomiast nie są wykształceni i mają wielkie niedobory od strony etyczno ? moralnej. Bardzo często brak im też elementarnych atrybutów honoru. Obecnie zarówno moralność, etyka jak i honor to dla nich jakaś abstrakcja, a przede wszystkim nieżyciowe pojęcia. Przedwojenny Kodeks Honorowy dosyć precyzyjne wyłuszczał kto wówczas mógł być uznany za człowieka honoru. Na pewno wg reguł Kodeksu Honorowego zdolności honorowej nie posiadają członkowie PO, którzy przede wszystkim publicznie składają obietnice bez pokrycia, kłamią, oszukują, mamią swoich naiwnych wyborców. Zamiast dbać o sprawy i dobro państwa polskiego głównie dbają o dobro państw obcych. A głównym motorem ich wszelkich działań polityczno-gospodarczych jest tzw. kręcenie lodów ? co bardzo precyzyjnie wyłuszczyła niegdyś posłanka PO pani Beata Sawicka , czy niedawno inna posłanka PO pani Mucha twierdząca publicznie że starych osób nie opłaca się leczyć. Jedynym lekarstwem na rządy PO jest odsunięcie ich od władzy w wyborach i WYSŁANIE ich NA BEZROBOCIE, gdyż pośród swych w/w zdolności także najlepiej wychodzi powiększanie bezrobocia w Polsce. Dbając o interesy państw obcych, właśnie wyganiają kolejny milion młodych Polaków w poszukiwaniu pracy za granicą, co oczywiście ogłaszają jako kolejny swój sukces w zwalczaniu bezrobocia, jednocześnie niszcząc i zamykając w Polsce kolejne zakłady zapewniające pracę tysiącom pracowników. Dowodem jest choćby spektakularne zniszczenie stoczni szumnie ogłaszane jako prywatyzacja przez katarskich inwestorów strategicznych, także energetyka, itd. W swym poprzednim wcieleniu (za rządów Jerzego Buzka) właśnie takimi chwytami propagandowymi zniszczono, wyprzedano i rozdano (nawet za dopłatą) wszystko co tylko można było wówczas zniszczyć w Polsce. Klasyką takiej szemranej prywatyzacji jest choćby rozdawnictwo polskich banków, czy telekomunikacji na rzecz państw obcych, gdyż jak tłumaczono, gromadzenie i liczenie naszych pieniędzy najlepiej wychodzi zagranicznym inwestorom strategicznym. A nam pozostało jedynie wpłacać tymże inwestorom nasze pieniądze Można wymieniać długą listę nagród z zagranicy jakimi obdarowywano liderów obecnej PO czy wcześniej UW i KLD (także SLD) za taką właśnie politykę finansowo-gospodarczą prowadzoną w Polsce o czasu Okrągłego Stołu, nie bez racji nazywanym Okrągłym Korytem. Wyślijmy PO na bezrobocie!!!!!!!! To niech oni hurtowo wyjeżdżają z Polski w poszukiwaniu pracy i na własnej skórze niech spróbują tego cymesu i wspaniałości pracy za granicą do jakiej od lat ekonomicznie zmuszają Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gorszy sort napisał:

A i rowniez dlatego zeby Polska byla silna a nie spedalona 

dlatego glosuje na opozyjce PO, takie tempe komentarze mnie do tego sklaniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
21 minut temu, Gość gość napisał:

Wyślijmy PO na bezrobocie!!!!!!!! To niech oni hurtowo wyjeżdżają z Polski w poszukiwaniu pracy i na własnej skórze niech spróbują tego cymesu i wspaniałości pracy za granicą do jakiej od lat ekonomicznie zmuszają Polaków

To wygląda na jakiś przeklejony cytat sprzed wielu lat. Od 4 lat rządzi PiS, ludzie nie wracają z zagranicy, dalej uciekają, a jako że politykom PiS nikt nie przyznaje nagród, to zabierają je sobie sami, ale za to spoooro większe niż ktokolwiek przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojny o przyszłość

Nigdy nie głosowałem na PiS ale w najbliższych wyborach zagłosuję.

W naszym kraju nie dzieje się super różowo ale nie widzicie że jest lepiej niż było.

PO mówiło że nie stać naszego kraju na 500+ i w tym samym momencie ich kolesie z mafii VATowskiej wyprowadzali 20 miliardów zł 

PiS uszczelniło ściągalność VATu i paru innych podatków i wystarczyło na 500+.

Wychowałem 2 dzieci i jeszcze trzy lata temu nie dostałem od państwa na ten cel jednego złamanego grosza, a od trzech lat dostaję 1000 zł miesięcznie (trzy lata temu urodziło się nam trzecie dziecko) jest to 12000 zł rocznie których bym nie miał gdyby rządziło PO, 

Cena chleba i warzyw byłaby taka sama jak jest a kasy bym nie miał więc na kogo ja mam głosować tylko PiS

Piszesz że 500+ finansują z kredytów ? Przecież " licznik Balcerowicza" zaczął wyliczać dług naszego państwa  i rosnące w zastraszającym tempie odsetki chwilę po tym jak PO zostało odsunięte od władzy czyli są to odsetki od kredytów które zaciągnęło PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie pomieram 

1 godzinę temu, Gość Spokojny o przyszłość napisał:

Nigdy nie głosowałem na PiS ale w najbliższych wyborach zagłosuję.

W naszym kraju nie dzieje się super różowo ale nie widzicie że jest lepiej niż było.

PO mówiło że nie stać naszego kraju na 500+ i w tym samym momencie ich kolesie z mafii VATowskiej wyprowadzali 20 miliardów zł 

 PiS uszczelniło ściągalność VATu i paru innych podatków i wystarczyło na 500+.

Wychowałem 2 dzieci i jeszcze trzy lata temu nie dostałem od państwa na ten cel jednego złamanego grosza, a od trzech lat dostaję 1000 zł miesięcznie (trzy lata temu urodziło się nam trzecie dziecko) jest to 12000 zł rocznie których bym nie miał gdyby rządziło PO, 

Cena chleba i warzyw byłaby taka sama jak jest a kasy bym nie miał więc na kogo ja mam głosować tylko PiS

Piszesz że 500+ finansują z kredytów ? Przecież " licznik Balcerowicza" zaczął wyliczać dług naszego państwa  i rosnące w zastraszającym tempie odsetki chwilę po tym jak PO zostało odsunięte od władzy czyli są to odsetki od kredytów które zaciągnęło PO

ja na pis glosowalam ale juz nie zaglosuje, na po tak samo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie pomieram 

ja na pis glosowalam ale juz nie zaglosuje, na po tak samo nie.

No ale reszta się prawie nie liczy. Ja na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale reszta się prawie nie liczy. Ja na PiS

prawie robi wielka roznice jest takie powiedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

PiS PO jedno to samo socjalistyczne zło. Jedni służyli ruskim (SLD), inni niemcom brukseli (PO), a inni USA izraelowi (PiS). Pozostaje dać kredyt zaufania Konfederacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
7 godzin temu, Gość Spokojny o przyszłość napisał:

Nigdy nie głosowałem na PiS ale w najbliższych wyborach zagłosuję.

W naszym kraju nie dzieje się super różowo ale nie widzicie że jest lepiej niż było.

PO mówiło że nie stać naszego kraju na 500+ i w tym samym momencie ich kolesie z mafii VATowskiej wyprowadzali 20 miliardów zł 

PiS uszczelniło ściągalność VATu i paru innych podatków i wystarczyło na 500+.

Wychowałem 2 dzieci i jeszcze trzy lata temu nie dostałem od państwa na ten cel jednego złamanego grosza, a od trzech lat dostaję 1000 zł miesięcznie (trzy lata temu urodziło się nam trzecie dziecko) jest to 12000 zł rocznie których bym nie miał gdyby rządziło PO, 

Cena chleba i warzyw byłaby taka sama jak jest a kasy bym nie miał więc na kogo ja mam głosować tylko PiS

Piszesz że 500+ finansują z kredytów ? Przecież " licznik Balcerowicza" zaczął wyliczać dług naszego państwa  i rosnące w zastraszającym tempie odsetki chwilę po tym jak PO zostało odsunięte od władzy czyli są to odsetki od kredytów które zaciągnęło PO

Nie PiS uszczelniło VAT, tylko PO+PSL. Ustawa o JPK została przez poprzednią ekipę zrobiona, PiS tylko zgarnia efekty.

12000 zł rocznie: mogłeś przecież wziąć kredyt na milion. Pieniądze na 500+ są z nowych długów, które trzeba będzie kiedyś spłacić. Za czasów PiS to zdecydowanie nie tylko odsetki: przez pierwsze dwa lata PiS narobił tyle nowych długów, co Gierek przez 10 lat. Nawet nasz premier przyznał gdzieś niedawno, że to całe 500+ na kredyt. Jeden z rzadkich przypadków, gdy prawdę mówił.

Oraz szkoda, że myślisz tylko o pieniądzach. Jeśli kiedyś twoje dziecko potrąci pijany radny PiS, to ty będziesz winien, nie on, bo sądy są podporządkowane PiSowi.  A patrząc na powiązania wielu polityków PiS z dawnym SB i rosyjską agenturą oraz jak konsekwetnie realizują politykę antyeuropejską a prorosyjską, to jest groźba, że twoje dzieci będą musiały maturę po rosyjsku zdawać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
7 godzin temu, Gość Spokojny o przyszłość napisał:

W naszym kraju nie dzieje się super różowo ale nie widzicie że jest lepiej niż było.

I jeszcze jedno: PiS ma szczęście, bo i za poprzednich ich rządów i teraz trafiają na okres światowej koniunktury i hossy na giełdach.  Ostatni głęboki kryzys mocno walnął wiele krajów w Europie i na świecie, a Polski prawie nie dotknął -- o tym sukcesie rządów PO+PSL mało kto pamięta. Ekonomiści przewidują następny kryzys w tym lub przyszłym roku. Jak będzie PiS nadal rządził, to baaardzo mocno to poczujemy. Może wtedy więcej ludzi zacznie myśleć... szkoda, że bez pracy, bez pieniędzy, bez oszczędności, ale za to z galopującymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca

Nie jestem szczególnym fanem Jarosława, ale prawdopodobnie w najbliższych wyborach zagłosuję na PiS z jednego powodu: bo jestem im głęboko wdzięczny za to, że wreszcie odsunęli od koryta tych sku.r.w.y.synów z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość wyborca napisał:

Nie jestem szczególnym fanem Jarosława, ale prawdopodobnie w najbliższych wyborach zagłosuję na PiS z jednego powodu: bo jestem im głęboko wdzięczny za to, że wreszcie odsunęli od koryta tych sku.r.w.y.synów z PO

I sami się do tego koryta przyssali, jak ten marszałek co za miliony wozi samolotem własną rodzine 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość zaniepokojony napisał:

I jeszcze jedno: PiS ma szczęście, bo i za poprzednich ich rządów i teraz trafiają na okres światowej koniunktury i hossy na giełdach.  Ostatni głęboki kryzys mocno walnął wiele krajów w Europie i na świecie, a Polski prawie nie dotknął -- o tym sukcesie rządów PO+PSL mało kto pamięta. Ekonomiści przewidują następny kryzys w tym lub przyszłym roku. Jak będzie PiS nadal rządził, to baaardzo mocno to poczujemy. Może wtedy więcej ludzi zacznie myśleć... szkoda, że bez pracy, bez pieniędzy, bez oszczędności, ale za to z galopującymi cenami.

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
10 minut temu, Gość wyborca napisał:

Nie jestem szczególnym fanem Jarosława, ale prawdopodobnie w najbliższych wyborach zagłosuję na PiS z jednego powodu: bo jestem im głęboko wdzięczny za to, że wreszcie odsunęli od koryta tych sku.r.w.y.synów z PO

Taaa... I zamiast "sku.r.w.y.synów z PO", co się obżerali na nasz koszt ośmiorniczkami za 28 zł/kg (cena z Carrefoura), to mamy "dobrą zmianę" co wydaje 4 miliony na jednego marszałka, żeby mógł na narty czy chrzciny polecieć z rodziną rządowym samolotem. Albo 800 tysięcy za niewykorzystany urlop. Albo setki milionów na ojca Rydzyka, żeby łaskaw PiSowi był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ośmiorniczki kosztują 44zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ośmiorniczki kosztują 44zł

Trafiłem na promocję 😄

Oraz porcja 250 g, czyli 11 zł, to nadal trochę mniej niż kilkadziesiąt tysięcy zł za jeden lot o statusie HEAD pana marszałka na narty.  A takich lotów zrobił 100.  A to tylko jeden polityk PiS. Każdy lot pani Szydło do domu kosztował mniej więcej tyle co 20 ton tych ośmiorniczek. A też dużo latała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos

Gość zaniepokojony/Napisano 23 godziny temu

Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy popierają PiS. Wiem, że mogą mieć wypaczony obraz rzeczywistości oglądając tylko TVP i TV Trwam...

<>

Zgadzam się z tobą 100/100 i zacytuje przysłowie Indian:
„Jeżeli ktoś oszuka cię raz, to on jest oszustem; jeśli ktoś oszuka cię dwa razy, to ty jesteś durniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos

Bez wroga nie ma życia dla pisowców.  3 lata temu byli to uchodźcy – islamscy imigranci, którzy "nieśli ze sobą mnóstwo zarazków i bakterii” jak mówił Kaczyński, no i fala anty uchodźca zadziałała cel osiągnięty czyli zwycięstwo w wyborach , ale już nie poszło PiSowcom dobrze popłynąć na tej samej fali w wyborach w Warszawie.

Teraz w wyborach kolejnym wrogiem jest LGBT i obiecuje rozpiąc parasol  chroniący zdrową, polską rodzinę przed tęczowym deszczem, a abp Jędraszewski powiedzial przed "tęczową zarazą"  PiS  idzie za tropem Beaty Kempy, która w poprzedniej kampanii do PE z powodzeniem straszyła w gminach i powiatach potworem gender.

Polityka PiS z Kaczyńskim na czele szczuje ciągle na innych i rysuje kolejne Apokalipsy, nie ma u niech polityki opartej na hasłach pozytywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Teksty o rzekomych zagrożeniach ze strony LGBT złapią się głównie ludzie o słabym wykształceniu oraz konserwatyści czyli jak powiedzial swego czasu bulterier PiSu "prosty lud"  Czyli tacy, którzy i tak głosują zawsze na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×